0

نخستین کیبورد گیمینگ Biostar

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نخستین کیبورد گیمینگ Biostar

نخستین کیبورد گیمینگ Biostar

 

سخت افزار/ انتظار هر چیزی را از "بایواستار" (Biostar* داشتیم به جز یک کیبورد گیمینگ و آن هم از نوع کاملا حرفه ای؛ قابل رقابت با بهترین های بازار. بایواستار در سال 2016 با معرفی مادربردهای سری GT و کمی پس از آن در تابستان امسال پس از معرفی سری جدید SSD های خود، اقلام تولیدی خود را افزایش داده و به طور جدی به بازار رقابتی سخت افزار وارد شد.

 

هم اینک محصولی جدید موسوم به GK3 را رونمایی کرده است که یک صفحه کلید گیمینگ با امکانات متعدد و البته بسیار تخصصی است. GK3 از خانواده صفحه کلیدهای مکانیکی است و از سوئیچ های با دوام بالا تحت عنوان OUTEMU blue استفاده می کند. این سوئیچ ها برای 50 میلیون فشار آماده و تضمین شده هستند. یک کابل USB به طول 1.8 متر و برای آن نصب شده است که بر روی نقطه اتصال USB از آبکاری طلا استفاده شده است.

 

وزن کیبورد به تنهایی 1 کیلو و 200 گرم است. از آنجایی که صفحه کلیدها خصوصا در مدل های گیمینگ همواره در معرض خطر نفوذ مایعات هستند، بایواستار راه حل های چند گانه ای را در پیش گرفته است. از جمله آنها می توان به پوشش ضد آب و ضد نفوذ مایعات در اطراف سوئیچ های OUTEMU اشاره کرد. در اقدام دیگر شیارهای برای هدایت مایعات به خارج از صفحه کلید در نظر گرفته شده است و در نهایت یک لایه اضافی برای حفاظت از PCB طراحی شده است که جلوی ورود آب به قطعات و مدار را می گیرد.

GK3 از بدنه آلومینیومی تولید شده است و با این وجود تنها 45 دلار قیمت خواهد داشت که آتش رقابت را شعله ور می کند. نقطه فشار و یا وزن فضا برای اجرای فرمان در این سوئیچ ها 60 گرم است. و اما یکی از بهترین قسمت های GK3 سیستم ضربان LED RGB است. علاوه بر پروفایل و نرم افزار اختصاصی در این زمینه، بایواستار طی یک ایده خلاقانه ضربان های اختصاصی برخی از بازی ها از جمله Call Of Duty را در تنظیمات گنجانده است.در نهایت می توان گفت که GK3 محصولی کامل، حرفه ای و البته خوش قیمت است که به عنوان اولین قدم در این زمینه برای Biostar نشان افتخاری خواهد بود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 3 آذر 1395  8:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها