0

اراک در خانه حریف نساجی نشد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

اراک در خانه حریف نساجی نشد

شاگردان محمود فکری موفق شدند در یک دیدار سخت و نفس‌گیر با یک تساوی ارزشمند از اراک خارج شوند.

اراک در خانه حریف نساجی نشد

 

 

به گزارش "ورزش‌سه"، اراک در حالی در خانه اش به مصاف نساجی رفت که نساجی ها با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کردند و خیلی از بازیکنان اصلی خودشان را در این بازی در اختیار نداشتند و با امیدهایشان به اراک آمده بودند. اراکی ها که این روزها اسیر حاشیه شدند و از مشکلات مدیریتی رنج می برند، در این بازی هم هواداران این تیم به مدیریت و همچنین داود مهابادی اعتراض کردند.


شاگردان داوود مهابادی در این دیدار موفق شدند در دقیقه 6 با ضربه روح الله عرب به گل برسند تا نوید بخش یک پیروزی آسان برای آن‌ها باشد، اما در ادامه و در وقت های اضافی نیمه اول، شاگردان محمود فکری موفق شدند با ضربه هانی اسماعیلی به گل برسند و کار را به تساوی بکشانند. 


در نیمه دوم بازیکنان آلومینیوم که در زمین خانگی خود بودند و دوست نداشتند که 3 امتیاز این دیدار را از دست بدهند تلاش زیادی داشتند و موقعیت های خوبی را روی دروازه نساجی ایجاد کردند، اما بازی منطقی بازیکنان نساجی مانع از گلزنی این تیم شد. تلاش بازیکنان آلومینیوم برای رسیدن به گل برتری و تاخیری که بازیکنان نساجی در این دیدار ایجاد می‌کردند، منجر به یک بازی درگیرانه شد که اخراج دو بازیکن از تیم آلومینیوم اراک نتیجه آن بود.


شاگردان مهابادی با وجود 9 نفره شدن باز هم به دروازه میهمان خود حمله کردند و در دقایق انتهایی دیرک دروازه نجات بخش تیم نساجی شد. این دیدار به دلیل توقف های ایجاد شده در بازی با 7 دقیقه وقت اضافه همراه شد و در همان وقت اضافه هم بیشتر از زمان اعلام شده طول کشید، ولی در نهایت این دیدار با همان نتیجه تساوی که در پایان نیمه اول به دست آمد، به پایان رسید تا تغییری در جایگاه دو تیم در جدول رده بندی ایجاد نشود.


در پایان این دیدار تیم نساجی با کسب تک امتیاز 21 امتیازی شد و در رتبه 8 ‌ام جدول رده بندی قرار گرفت و شاگردان داوود مهابادی که در این دیدار هر چه زدند به در بسته خورد، با 19 امتیاز در رتبه 10ام جدول قرار گرفتند، تا چشم به بازی های آینده داشته باشند.

 

چهارشنبه 3 آذر 1395  8:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها