0

آیت‌الله موسوی اردبیلی به کما نرفته است / نیاز به جراحی دوباره نیست

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

آیت‌الله موسوی اردبیلی به کما نرفته است / نیاز به جراحی دوباره نیست


 

اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی,آیت‌الله موسوی

پزشک معالج آیت‌الله موسوی اردبیلی برخی اخبار منتشرشده مبنی بر اینکه این مرجع تقلید به کما رفته و یا در سطح 3 هوشیاری است را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، «محمدرضا ظفرقندی»، دکتر معالج آیت‌الله موسوی اردبیلی در جمع خبرنگاران با اعلام آخرین وضعیت جسمی این مرجع تقلید اظهار کرد: آقای موسوی اردبیلی به دلیل عارضه گوارشی که در قم برای ایشان به وجود آمد و با کاهش فشار خون همراه شد، به تهران انتقال یافته و تحت نظر قرار گرفتند و در همین حین یک سکته مجددی برای قلب ایشان رخ داد و صلاح دیده شد با دستگاه تنفس مصنوعی وضعیت ایشان کنترل شود.

 

وی افزود: سطح هوشیاری ایشان را نمی‌شود با دستگاه تنفسی ارزیابی کرد، چراکه داروهایی به این دستگاه‌ها تزریق می‌شود و ایشان در فاز سکته قلبی، فاز اِسکینی مغزی را نیز داشته‌اند، اما سطح هوشیاری ایشان با دستگاه و دارو قابل کنترل نیست.

 

ظفرقندی گفت: داروها جواب داده و قلب و مغز تحت کنترل است و حرف‌های منتشر شده مبنی بر اینکه ایشان در کما و سطح سه هوشیاری هستند را کاملا تکذیب می‌کنم. اکنون نمی‌توانیم وضعیت را به صورت صد درصد اعلام کنیم، ولی این را می‌توانم بگویم که ایشان به هیچ‌وجه نیاز به جراحی دیگری ندارد.

سه شنبه 2 آذر 1395  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها