0

کورتوا به رکورد تاریخی "پتر چک" نزدیک تر شد

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

کورتوا به رکورد تاریخی "پتر چک" نزدیک تر شد

چلسی شب گذشته موفق شد در زمین میدلزبورو تازه صعود کرده به لیگ برتر، با یک گل به برتری برسد. در این دیدار تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی موفق شد برای ششمین بازی پیاپی کلین شیت کند و دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

کورتوا به رکورد تاریخی "پتر چک" نزدیک تر شد

 

به گزارش "ورزش سه"، چلسی بعد از شکست ۳ بر 0 برابر آرسنال، دست به چند تغییر زد و از آن بازی به بعد شاگردان کونته نه تنها تمام بازی‌هایشان را با پیروزی پشت سر گذاشتند بلکه گلی را نیز دریافت نکردند تا کورتوا برای ششمین بازی پیاپی کلین شیت کرده باشد.

در صورتی که کورتوا در بازی بعدی چلسی نیز کلین شیت کند، پنجمین دروازه بان تاریخ لیگ برتر خواهد شد که توانسته در ۷ بازی پیاپی دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

 

 

کورتوا به رکورد تاریخی "پتر چک" نزدیک تر شد

 

 

در صدر این رده‌بندی ادوین فان‌ در سار حضور دارد که فصل ۲۰۰۹ – ۲۰۰۸ در ترکیب منچستریونایتد توانست ۱۴ بازی پیاپی دروازه تیمش را بسته نگه دارد و یک رکورد بی‌نظیر خلق کند. بعد از او پتر چک است که در فصل اول حضور خود در چلسی ۱۰ بازی پیاپی کلین‌شیت کرد. همچنین این دروازه‌بان اهل جمهوری چک یک بار دیگر در سال ۲۰۰۷  توانست ۸ بازی پی‌درپی کلین شیت کند.

پپه رینا دروازه‌بان اسپانیایی سابق لیورپول نیز با ۸ کلین شیت پیاپی در رده سوم مشترک قرار دارد.

 

چلسی این فصل از جام اتحادیه حذف شده و در لیگ‌های اروپایی نیز حضور ندارد تا تمام تمرکز خودش را معطوف به لیگ برتر کند. تیم صدرنشین فعلی لیگ برتر انگلیس باید در هفته سیزدهم در دیداری سخت که به نوعی داربی لندن نیز محسوب می‌شود به دیدار تاتنهام برود.

 

سه شنبه 2 آذر 1395  7:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها