0

4 بازیکن جوان استقلال بزرگسال می‌شوند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

4 بازیکن جوان استقلال بزرگسال می‌شوند

استقلال در یکی دو سال گذشته تلاش زیادی برای جوانگرایی کرده است و موفق شده میانگین سنی خود را تا حد زیادی پایین بیاورد اما به نظر می رسد این موضوع برای سال آینده مشکلاتی را برای آبی ها ایجاد خواهد کرد.

4 بازیکن جوان استقلال بزرگسال می‌شوند

 

به گزارش "ورزش سه"، محسن کریمی، فرشید اسماعیلی، محمد حسین کنعانی زادگان و رابسون جانواریو بازیکنانی هستند که این فصل به عنوان سهمیه زیر 23 سال با استقلال قرارداد امضا کرده اند اما فصل بعد این بازیکنان وارد سن بزرگسالی می شوند و طبیعی است که اگه قرار است این بازیکن فصل بعد هم به فعالیت خود در این باشگاه ادامه بدهند سرمربی فصل بعد باید از بین نفرات فعلی نام چند بازیکن را از لیست خود خارج کند و تازه این به شرطی است که او نخواهد بازیکن جدیدی را جذب کند. 


هرچند بازیکنان جوان استقلال در فصل گذشته و این فصل نمایش فوق العاده ای در استقلال داشته اند اما حالا با ورود آنها به سن بزرگسالی باید دید شرایط ادامه فعالیت آنها در جمع آبی ها چطور خواهد بود. 


از بین بازیکنان فعلی استقلال مجید حسینی، امید نورافکن، میلاد زکی پور و مجتبی حق دوست بازیکنانی هستند که فصل بعد هم می توانند به عنوان بازیکن زیر 23 سال در استقلال به فعالیت خود ادامه بدهند.

سه شنبه 2 آذر 1395  4:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها