0

دمای تهران به زیر صفر رفت

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

دمای تهران به زیر صفر رفت

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش دما در تهران و اغلب مناطق کشور خبر داد.

احد وظیفه، در خصوص وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی با بیان اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی با تداوم استقرار توده هوای سرد، روند کاهش دما در اغلب مناطق کشور به خصوص در مناطق شمالی تا اواخر هفته پیش بینی می‌شود گفت: بارش باران و برف در استان‌های حاشیه دریای خزر و به صورت خفیف‌تر در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و بخش‌هایی از شمال شرق کشور ادامه می‌یابد که از شدت فعالیت این سامانه در روز پنجشنبه در مناطق فوق کاسته خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت هوای تهران نیز طی چند روز آتی گفت: برای روزهای سه شنبه تا جمعه (5 آذرماه) برای تهران بارش پراکنده گاهی وزش باد و هوای نیمه ابری پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه در روز پنجشنبه برای تهران کاهش دما پیش بینی شده است گفت: بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی برای شنبه ششم آذرماه در تهران هوای نیمه ابری با احتمال بارش پیش بینی شده است.

وظیفه افزود: در روز پنجشنبه که بر اساس تحلیل یافته‌های هواشناسی دما در تهران کاهش می‌یابد. بیشینه 2 و کمینه 5- در نظر گرفته شده است. همچنین در روز آتی چهارشنبه نیز سردترین شهرها نیز بجنورد با بیشینه 6- و کمینه 12-، مشهد با بیشینه 3- و کمینه 12- سردترین مناطق کشور تعیین شده‌اند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 2 آذر 1395  3:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها