0

کلمات‌ قصار گزارشگر آلومینیوم - سپاهان (گزارش‌ ویژه)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

کلمات‌ قصار گزارشگر آلومینیوم - سپاهان (گزارش‌ ویژه)

دیدار دو تیم سپاهان و آلومینیوم اراک در جام حذفی پس از پایان آن، به شدت تحت تاثیر صحبت های گزارشگر این دیدار قرار گرفت.

کلمات‌ قصار گزارشگر آلومینیوم - سپاهان (گزارش‌ ویژه)

 

به گزارش "ورزش‌سه"، دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان در چارچوب مرحله یک هشتم جام حذفی کشور به میزبانی اراک برگزار شد و در پایان تیم میزبان در وقت های اضافی مغلوب تیم پرافتخار سپاهان شد.


شاگردان داوود مهابادی که در لیگ آزادگان حضور دارند، در این دیدار و در مقابل تیم پرافتخار سپاهان نمایش بسیار خوبی از خود نشان دادند و با شایستگی از دور مسابقات کنار رفتند.


اما این دیدار تنها محدود به نکات فنی نشد؛ جدا از فضای ویژه ورزشگاه امام خمینی اراک که از لحاظ امنیتی شرایط مناسبی نداشت، موضوعی که پس از پایان این دیدار در مورد آن زیاد صحبت شد، نحوه گزارش این دیدار بود.


علی حاج آبادی، گزارشگر این دیدار، به شکلی یک طرفه به گزارش بازی پرداخت؛ موضوعی که با اعتراض بازیکنان و باشگاه سپاهان در پایان این دیدار روبه رو شد و باشگاه سپاهان امروز به صورت رسمی اعتراض خود را به نحوه گزارش این دیدار به صدا و سیمای استان مرکزی تحویل داد.


البته گزارشگر این دیدار علاوه بر جانبداری از تیم شهر خود، در برخی از صحنه های این دیدار از جملات جالبی برای توصیف صحنه ها استفاده می‌کرد که در ادامه به خلاصه ای از جملات جالب او اشاره شده است.

 

•  شاید دوستان دیگر این بازی را در استان های دیگر ببینند، با توجه به اینکه بازی در استان مرکزی است، فکر کنند که خدایی نکرده جانبداری است؛ ولی آنچه در نیمه اول دیدید این بود که آلومینیوم در قامت یک تیم لیگ برتری است.

 

•  این آقای حاج صفی هم مدام اعتراض می کند (منظور دیوار دفاعی) که برید عقب. می خواهید بروند پشت دروازه بایستند آقای حاج صفی؟!!

 

•  نمی دانم چرا سرپرست این موقع با داور صحبت می کند؟ این دیگه از عجایب است! درست است که سپاهان است؛ ولی آقای داور چرا وقت می گذارید برای صحبت با سرپرست؟!!

 

•  حاج صفی، یک ملی پوش، بیاید با نیمکت جوان آلومینیوم بعد از اینکه تازه یک گل جلو می افتند، درگیر شود؛ واقعا نوبر است والا؟! از احسان حاج‌صفی توقع خیلی زیاد است. حالا یک ذره هم ما جا ماندیم از صحنه درگیری حاج صفی؛ هنوزم نمی‌رود! آقای حاج‌صفی شما بزرگ هستید، ملی‌پوش هستید؛ باشد بفرما؛ تیمت یک -هیچ جلو هست و اجازه بده داور بازی را به گردش دربیاورد.

 

•  یک کارت قرمز هم داده می شود به هنریکه؛ هنریکه ای که خیلی جوگیر بود بعد از اینکه گل زد.

 

•  حالا فرصت برای بازیکنان آلومینیوم؛ چقدر قشنگ به توپ ضربه می‌زند رضا معقولی؛ آفرین به رضا.

 

•  حالا حامد وزیری؛ چیکار می کند این حامد وزیری؛ توپ خوب روی پایش نشست و ضربه اش را زد و عکس العمل دروازه بان سپاهان اجازه نداد دروازه این تیم پرافتخار ایران باز بشود.

 

• کرنر آلومینیوم: ارسال روی دروازه؛ تیر یک؛ فرصت؟ می تواند گل دوم به ثمر برسد! آقا رضای معقولی چارچوب روبه رویت است (توپ با فاصله بیرون می‌رود).

 

نحوه واکنش گزارشگر به گل های این دیدار:
• واکنش به گل اول سپاهان: حرکت از مهرداد محمدی(جلال علی‌محمدی)؛ پا به توپ حرکت می‌کنه؛ پشت محوطه جریمه، از همونجا ضربه می‌زنه؛ چه گل بدی می‌خوره آلومینیوم؛ جلال علی‌محمدی بود گویا؛ بله علی‌محمدی گل رو زد. میررسول حسینی فقط تماشا کرد!


•  واکنش به گل تساوی آلومینیوم: ارسال به روی دروازه و گل؛ گل برای آلومینیوم؛ چه کار قشنگی می کنند؛ اکبر بختیاری شادی می کند؛ درست وقتی همه در بهت و حیرت بودند بعد از گل سپاهان، آلومینیوم کار را به تساوی می‌کشاند. ورزشگاه منفجر شد؛ چه خبر است ورزشگاه امام خمینی!


•  واکنش به گل دوم سپاهان: کوتاه؛ هنریکه، حاج‌صفی؛ به توپ نمی‌رسه؛ هنریییییییکه (با صدای بلند)، چیکار کرد هنریکه (با ناراحتی و به آرامی)! گل دوم را برای سپاهان می زند؛ فقط نگاه کردند در این صحنه بازیکنان آلومینیوم.

 

سه شنبه 2 آذر 1395  1:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها