0

ثبت نهایی۴۱۰ هزار درخواست وام ضروری بازنشستگان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ثبت نهایی۴۱۰ هزار درخواست وام ضروری بازنشستگان

پس از پایان مهلت ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری، مشخص شد حدود ۴۱۰ هزار نفر از بازنشستگان با مراجعه به سایت صندوق، ثبت‌نام کردند.  امیرحسین تفنگ سازی مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی بهور گفت: با آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان ماه امسال و با پایان مهلت یک ماهه ثبت نام، حدود ۴۱۰ هزار نفر، ثبت نام کردند.

 

تفنگ سازی با بیان اینکه بیشترین آمار ثبت شده مربوط به استان تهران با ۷۴ هزار و ۶۸۱ نفر ثبت‌نام کننده است، اظهار کرد: پس از استان تهران، به ترتیب استان‌های فارس با ۳۲ هزار و ۶۱۲، خراسان رضوی با ۳۱ هزار و ۶۵۰، اصفهان با ۲۶ هزار و ۴۹۲ و مازندران با ۲۲ هزار و ۳۷۰ ثبت نام شده، بیشترین آمار ثبت نام کنندگان وام ضروری بازنشستگان کشوری را به خود اختصاص دادند.وی با اشاره به آمار کمترین ثبت نام کنندگان وام در استان‌های کشور نیز گفت: کمترین آمار ثبت نام کنندگان مربوط به استان قم با سه هزار و ۱۴۷ درخواست ثبت شده است. پس از استان قم نیز استان  خراسان شمالی با سه هزار و ۲۵۴ و هرمزگان با سه هزار و ۸۱۳ نفر کمترین آمار ثبت نام وام را دارند.

 

تفنگ سازی با بیان اینکه ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری که از اول آبان ماه آغاز شده بود، ۳۰ آبان به پایان رسید، به فارس گفت: آخرین مهلت ثبت نام ۳۰ آبان ماه ۹۵ تعیین شده بود که با پایان این مهلت، هیچ گونه ثبت جدیدی در سامانه ثبت نام وام ضروری بازنشستگان انجام نمی‌شود.

 

وی یادآور شد: امسال به ۲۵۰ هزار بازنشسته کشوری وام ضروری به مبلغ سه میلیون تومان، با کارمزد چهار درصد و دوره بازگشت ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود که این تعداد دریافت کننده وام ضروری، در دهه نخست آذرماه سال جاری با انجام قرعه کشی، تعیین خواهند شد.تفنگ سازی، تصریح کرد: اعتبار وام پرداختی، براساس تعداد بازنشستگان و موظفین هر استان تعیین می‌شود. تسهیلات سه میلیون تومانی وام ضروری بازنشستگان کشوری، در شش مرحله دو ماهه و در هر مرحله به تعداد مشخصی از برندگان پرداخت می‌شود و پس از شش مرحله، تمامی ۲۵۰ هزار نفر برنده، وام خود را دریافت می‌کنند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 2 آذر 1395  11:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها