0

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

مجید جلالی و برانکو ایوانکوویچ این هفته در جدال یازدهم از لیگ برتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت و پیش بینی می شود با توجه به شرایط دو تیم جدالی دیدنی را به نمایش بگذارند.

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 

گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی در چهارمین نبرد خود روبروی برانکو ایوانکوویچ بار دیگر در جستجوی موفقیت تیمش است و اتفاقات جنجالی فصل گذشته در رقابت بین دو مربی باعث شده تا سرمربی کروات از تمام توان خود برای پیروزی برابر این حریف سود ببرد.

 


علیرغم روحیه خاص دو مربی روی نیمکت، نکته عجیب در سه جدال قبلی دو تیم به جنجالی های رخ داده در بیرون و داخل زمین مربوط می شود. این دو سه بار تاکنون به عنوان سرمربیان پرسپولیس و سایپا برابر یکدیگر قرار گرفته اند که حاصل آن دو تساوی و یک برد برای مجید جلالی بوده است تا این مربی که در طول دو سال گذشته شرایط مناسبی از نظر نتیجه گیری نداشته، برابر فنی ترین مربی لیگ عملکرد فوق العاده‌ای از خود به جا بگذارد.

 


اولین تقابل - جنجال در کرج
پیام صادقیان سوژه اصلی این دیدار بود. پرسپولیس با گل احمد نوراللهی از حریف پیش افتاد و مهدی طارمی پیش از پایان نیمه اول حساب کار را به نتیجه دو بر صفر تغییر داد اما این بابک حاتمی بود که با اشتباه خود یک گل به خودی ثبت کرد تا شاگردان جلالی امیدوار به بازگرداندن نتیجه شوند.
اما این پایان کار نبود و حامد شیری از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند تا دو تیم به تساوی رضایت دهند. در نهایت پیام صادقیان که برای بازگشت به ترکیب بی تابی می کرد بعد از اینکه به کار گرفته نشد دست به اعتراض زد که با واکنش شدید کریم باقری همراه شد. برانکو ایوانکوویچ بعد از آن بازی اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد و در نهایت رای به اخراج او داد. برانکو ایوانکوویچ در اولین فصل خود در پرسپولیس با حضور در رتبه هشتم و پایین تر از مجید جلالی به کار خود خاتمه داد.

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 


دومین جدال- جنجالی‌ترین پنالتی
تلاش دو تیم برای رسیدن به گل نتیجه ای نداشت تا اینکه احمد صالحی به سود نارنجی پوشان اعلام پنالتی کرد. نکته عجیب این پنالتی اما برخورد توپ با سر رامین رضاییان بود که در اتفاقی عجیب داور نقطه پنالتی را نشان داد. رضا نوروزی این پنالتی را به گل اول سایپا تبدیل کرد و در ادامه غلامرضا رضایی دومین گل را برای نارنجی پوشان به ثمر رساند تا گل دقایق پایانی مهدی طارمی نیز نتواند برانکو ایوانکوویچ را از شکست برابر جلالی نجات دهد.

 

 

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 


سومین جدال- گلی که قهرمانی را گرفت
پرسپولیس بازی را پرفشار آغاز کرد و خیلی زود نیز توسط نوراللهی به گل رسید. در ادامه حملات دو تیم و خصوصا پرسپولیس نتیجه نداد تا اینکه مهدی دغاغله روی اشتباه محرز الکساندر لوبانف گل تساوی را در ثانیه های پایانی به ثمر رساند. در مورد این گل نیز حرف و حدیث های زیادی وجود داشت و خیلی از کارشناسان آن را خطا دانستند و البته نباید از اخراج غیرحرفه ای جری بنگستون نیز به سادگی گذشت. اخراج مهاجم هندوراسی پرسپولیس در این بازی پایان کار او در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ بود تا این مساله را در جدایی و عدم تمدید قراردادش بی تاثیر ندانند.

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 

جلالی – برانکو ایوانکوویچ؛ یک جنجال دیگر؟

 


برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته 5 امتیاز حیاتی را برابر مجید جلالی از دست داد تا این مربی نقش پررنگی در قهرمان نشدن سرخپوشان داشته باشد. او در این فصل البته با پیکان متفاوت ظاهر شده است. تیمی تاکتیکی و نتیجه گرا که اکنون با نمایش کیفی فوق العاده خود در رتبه های بالایی جدول نیز حضور یافته و این مساله باعث می شود تا مجید جلالی بار دیگر به کسب نتیجه برابر مرد کروات امیدوار باشد. برانکو ایوانکوویچ موفق خواهد شد طلسم عدم پیروزی برابر جلالی را بشکند یا اسیر پیکان خواهد شد و بار دیگر اتفاقات فوتبالی او را از کسب نتیجه برابر سرمربی حریف ناکام خواهد کرد؟

دوشنبه 1 آذر 1395  6:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها