0

کسب رتبه اول تیم SUT Riot مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی روباتیک

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

کسب رتبه اول تیم SUT Riot مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی روباتیک

کسب رتبه اول تیم SUT Riot مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی روباتیک

 


باشگاه خبرنگاران/ عضو هیات علمی دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شاهرود از کسب رتبه اول تیم SUT Riot این دانشگاه در مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی رباتیک خبر داد.


علی خالقی عضو هیات علمی دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شاهرود و سرپرست تیم روباتیک با اشاره به حضور تیم SUT Riot دانشگاه صنعتی شاهرود در مسابقات انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی رباتیک گفت: در این مسابقات تیم دانشگاه موفق به اخذ مقام اول و کسب سهمیه شد


به گفته خالقی، برای دوره کسب سهمیه تمام دانشگاههای کشور شرکت کردند که تنها دانشگاه صنعتی شاهرود موفق به کسب سهمیه و شرکت در مسابقات شد.


وی با اشاره به برگزاری دور مقدماتی انتخابی سیزدهمین المپیاد جهانی رباتیک در نهم مرداد ماه سال 95 بیان کرد: دور نهایی این مسابقات در رده دانشگاهی با حضور تیم های دانشگاه های مختلف از سراسر کشور 19 شهریور ماه سال جاری در هتل استقلال تهران برگزار شد و تیم دانشگاه صنعتی شاهرود مقام اول این دور از مسابقات را کسب کرد.


وی با ابراز خرسندی از کسب سهمیه جهانی این دوره توسط تیم دانشگاه صنعتی شاهرود به برگزاری سیزدهمین دور از مسابقات در دهلی نو اشاره کرد و گفت: تیم دانشگاه صنعتی شاهرود (25 تا 28 نوامبر) 5 تا 8 آذر ماه سال جاری در این مسابقات که با حضور 64 تیم از کشورهای مختلف برگزار می گردد شرکت می کند.

 

گفتنی است، اعضای تیم دانشگاه صنعتی شاهرود علی خالقی هیات علمی دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شاهرود و امین شاکری، مهدی محمدی دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مکانیک هستند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 1 آذر 1395  5:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها