0

ورود حراست فدراسیون به ماجرای رحمتی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ورود حراست فدراسیون به ماجرای رحمتی

ماجرای ویدیوی جنجالی از گفت وگوی چند ثانیه داور استقلال- صبا با مهدی رحمتی به تلویزیون هم کشیده شد؛ جایی که علی ضیاء و علی خسروی با هم یکی به دو کردند.

ورود حراست فدراسیون به ماجرای رحمتی

 

به گزارش "ورزش‌سه"، همه چیز چند ساعت بعد از دیدار استقلال و صبا در جام حذفی شروع شد؛ انتشار یک ویدیوی عجیب از دیالوگ های مابین احمد صالحی، داور مسابقه که خطاب به رحمتی نکاتی را گوشزد می کرد. او به رحمتی می گوید: «سریع، محکم، ...». آن هایی که می خواهند اتهامی بزرگ به داور و رحمتی بزنند، می گویند صالحی دروازه بان استقلال را به چپ هدایت کرده و باعث شده او پنالتی کیوان امرایی را بگیرد ولی کسانی که در مقام دفاع از داور برآمده اند، واژه بچرخ را از زبان داور برداشت می کنند. ابهام بر سر کلمه سومی که احمد صالحی خطاب به رحمتی بر  زبان آورده همچنان ادامه دارد و وقتی می بینیم پای چنین موضوعی به آنتن زنده تلویزیون می کشد، متوجه می شویم ظاهرا قرار نیست این مساله فعلا پایان یابد.


جنجال های فوتبالی علی ضیاء
علی ضیاء اگرچه تاکنون هرگز برنامه صرفا ورزشی در سیما را اجرا نکرده اما جنجال‌های فوتبالی، کم نداشته است؛ از درگیری لفظی با برانکو روی آنتن زنده گرفته تا ماجرای انتشار ویدیویی که در آن به پرویز مظلومی توهین می کند، مهم ترین جنجال های فوتبالی ضیاء هستند. او که هرگز ابایی از نشان دادن علاقه‌اش به تیم پرسپولیس نداشته، در ماجرای ویدیوی منتشرشده درباره رحمتی نیز جنجال دیگری آفرید. او در برنامه صبحگاهی خود که از شبکه یک سیما پخش می شود، ویدیویی که در شبکه های مجازی دست به دست شده و واکنش های متفاوتی در پی داشته را پخش کرد و علی خسروی را روی خط تلفنی برنامه آورد تا درباره اش حرف بزند؛ اما او اصرار داشت برخی نظرات شخصی اش را نیز در این موضوع دخالت دهد.


یکی به دو؛ روی آنتن زنده تلویزیون
علی خسروی، کارشناس داوری صحبت های خود را اینطور آغاز کرد: «همه داوران در زمان پنالتی ها به دروازه بان می گویند که به راست و چپ حرکت کنند و صالحی نیز این نکات را به رحمتی گوشزد کرد. او به مهدی رحمتی که همیشه عادت دارد دعا کند و بعد بر گردد، می گوید سریعا باید بچرخد. متاسفانه برخی تفسیرهای متفاوتی از این موضوع داشتند اما من فکر می کنم او گفته بچرخ! هرچند که باید می گفت سریعا برگرد.»


این صحبت های واکنش علی ضیاء را در پی داشت. مجری برنامه خطاب به خسروی اعلام کرد که مشخص است داور می گوید بپر به چپ! خسروی که کمی عصبانی شده بود، گفت: «اصلا فرض کنید اینطور باشد، داور به رحمتی گفته از سمت چپ که کمک داور ایستاده بعد از پنالتی خارج شود؛ این حرف هایی که می زنند، توهین است. مگر می شود ظرف 30 ثانیه صالحی، رحمتی و امرایی هماهنگ شوند تا رحمتی یک پنالتی بگیرد؟» علی ضیاء که دوست داشت ماجرا را همانطوری جلوه دهد که تندروهای فضای مجازی می گویند، گفت: «حرفی نمی زنم تا مبادا شکایتی انجام شود!»


وقتی خسروی بار دیگر به دفاع از صالحی پرداخت، علی ضیاء پوزخند عجیبی زد که واکنش سخنگوی کمیته داوران را در پی داشت: «خنده ات جالب است! من به عنوان سخنگوی کانون داوران از سلامت همه افراد این قشر زحمتکش می گویم و نمی شود اینقدر راحت به کسی تهمت بزنیم.»


ورود حراست فدراسیون و ماجرای قاتل بروسلی!
خسروی اما جملات عجیبی را هم بر زبان آورد: «من دیشب با جناب حمیسی، مسئول حراست فدراسیون، صحبت کردم. چند نفری پشت دروازه بودند و باید مشخص شود این فیلم را چه کسی گرفته است. اینکه چه کسی چنین توهمی را در جامعه ایجاد کرده است!». ضیاء در پاسخ به اظهارات خسروی، جواب هایی غیرمودبانه داد: «کلا دنبال ماجرا می گردی آقای خسروی؛ با حراست چه کاری داری؟ دنبال قاتل بروسلی هستی؟ کلا شما با حال شده ای!» ضیا البته مهدی رحمتی را دروازه بان خوبی خطاب کرد و تاکید کرد که لفظ تبانی را در این باره به کار نمی برد. او از خسروی که "گفت شائبه تبانی به وجود آمده" خواست چنین لفظی را در دهان او نگذارد.


این جملات خسروی پایان بخش بحث تلویزیونی چند دقیقه ای بود: «نکند رحمتی و صالحی با هم سیزده بدر می روند؟ این حرف ها را نزنید. من هزار قضاوت کردم و در 100 بازی که به پنالتی کشیده همه قوانین پنالتی را به گلرها توضیح دادم.»

دوشنبه 1 آذر 1395  2:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها