0

داور نروژی گل سوشا را پرپر کرد!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

داور نروژی گل سوشا را پرپر کرد!

دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس امروز فرصت ثبت یکی از تاریخی ترین گل های تاریخ فوتبال ایران را از دست داد.

داور نروژی گل سوشا را پرپر کرد!

 

به گزارش "ورزش سه"، امروز تیم میوندالن با شکست 2 بر یک برابر تیم یرو در مرحله پلی آف «اوبوس لیگ» از صعود به  «تاپا لیگا»نروژ باز ماند اما اتفاق مهمتر برای ایرانی ها چیز دیگری بود. در دقیقه 90 این بازی و در حالی که تیم میوندالن از پیروزی در این بازی تقریبا ناامید شده بود، سوشا مکانی جلو آمد تا شاید بتواند روی یک ضربه آزاد تیمش را به ادامه بازی امیدوار کند که اتفاقا در این امر موفق هم بود. او در این دقیقه سانتر هافبک تیمش را با ضربه سر وارد دروازه یرو کرد اما در اقدامی عجیب داور این صحنه را خطا اعلام کرد تا تیمش فرصت حضور در سطح اول فوتبال نروژ را از دست بدهد.

 


سوشا مکانی در مورد این صحنه به ورزش سه گفت: من زمانی که دیدم تیمم عقب است و شانس حضور در لیگ برتر نروژ را از دست می دهیم در یک صحنه جلو آمدم و موفق شدم با ضربه سر دروازه تیم یرو را باز کنم. متاسفانه داور این گل را مردود اعلام کرد و باعث شد نتوانیم به تاپا لیگا صعود کنیم.

 


او در پاسخ به این سوال که آیا این گل درست بود یا نه هم گفت: صد در صد گلم صحیح بود و من خطایی روی بازیکنان حریف انجام ندادم. متاسفانه با اشتباه داور رویای صعود به تاپا لیگا را از دست دادیم و من از این موضوع بسیار ناراحت هستم.

 

شنبه 29 آبان 1395  7:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها