0

بازگشت سردار به کازان از دید رسانه‌های روس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

بازگشت سردار به کازان از دید رسانه‌های روس

مهاجم ایرانی بعد از چند ماه یک بار دیگر به شهر کازان برگشت تا امشب در مصاف حساس روستوف برابر روبین به میدان برود.

بازگشت سردار به کازان از دید رسانه‌های روس

 

به گزارش "ورزش سه"،در تابستان سردار آزمون با توجه به قراردادی که با باشگاه روبین داشت در تمرینات این باشگاه حاضر شد و حتی یک هفته هم زیر نظر مربی اسپانیایی به کار با توپ پرداخت اما بعد از این مدت کوتاه به یکباره تمرینات روبین را ترک و دوباره به اردوی روستوف در اتریش پیوست تا زمینه جنجالی بزرگ در بین این دو باشگاه شود.


 روزنامه اقتصاد روسیه در بخش ورزشی خود با اشاره به حساسیت دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر این کشور  میان تیم‌های روبین کازان و روستوف به خاطر اتفاقات حاشیه‌ای پیش از این دیدار نوشت:« قربان بردی اف و سردار آزمون، سرمربی و بازیکن روستوف همراه این تیم به کازان آمده‌اند و نقش کلیدی در دیدار حساس برابر روبین خواهند داشت».این روزنامه تصاویری از قربان بردی اف، نایب رئیس و مدیر فنی تیم روستوف و سردار آزمون، ملی پوش ایرانی در زمان ورود به فرودگاه شهر کازان منتشر کرده است.


باشگاه روبین کازان چند روز قبل شکایتی را به کمیته تحقیقات فدراسیون روسیه در ناحیه تاتارستان مبنی بر جعل اسناد قرارداد کاری سردار آزمون ارائه داد. وکیل باشگاه روستوف نیز روز گذشته (پنجشنبه) از ارسال شکایتی به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا به خاطر اقدامات تحریک آمیز روبین کازان پیش از مصاف با روستوف خبر داد و خواستار ممنوعیت دو ساله انتقال بازیکن توسط روبین کازان شد.


وکیل روس باشگاه روستوف و سردار آزمون پیش از این تاکید کرده بود اقدامات باشگاه روبین کازان با جنبه تحت فشار قراردادن روستوفی‌ها پیش از بازی رو در رو صورت گرفته و فیفا دیگر هیچ مدرکی از آنها در پرونده ملی پوش ایرانی حتی در صورت تایید پلیس روسیه نخواهد پذیرفت.دیدار تیم‌های روبین کازان و روستوف امشب (جمعه) برگزار می‌شود.

 

جمعه 28 آبان 1395  2:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها