0

ایران‌پوریان: سروش بهترین تصمیم را می‌گیرد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ایران‌پوریان: سروش بهترین تصمیم را می‌گیرد

محمد ایران پوریان، مدافع تراکتورسازی در فصل جاری، یکی از کلیدی ترین مهره های تیمش لقب گرفته است.

ایران‌پوریان: سروش بهترین تصمیم را می‌گیرد

 

به گزارش "ورزش سه"، محمد ایران پوریان مدافع تراکتورسازی که در فصل جاری همچنان یکی از کلیدی ترین مهره های تیمش لقب گرفته در آستانه بازی با حریف گمنام شیرازی در جام حذفی نسبت به این که باید در ورزشگاه اختصاصی به مصاف حریف بروند گله مند بود چون با این تصمیم همچنان آنها از حمایت پرشور طرفداران محروم هستند.


*از بازی فردا در جام حذفی مقابل برق نوین شروع کنیم؟


همه می‌دانند رقابت های حذفی جام شگفتی‌هاست و نباید در آن هیچ اشتباهی انجام داد، چون کوچک‌ترین اشتباه در جام حذفی می‌تواند به حذف یک تیم از این رقابت‌ها منجر شود. با این وجود که برق نوین شیراز تیمی دسته دومی است اما همان‌طور که قشقایی پرسپولیس صدرنشین را حذف کرد، این تیم هم می‌تواند برای ما دردسرساز شود. پس ما با هوشیاری بالا به مصاف برق می رویم چون هر دو جام این فصل را می خواهیم.


*از این که مقابل هم استانی های خود قرار می گیرید چه حسی دارید؟


این نوع بازی‌ها برای هر بازیکنی یک بازی خیلی دراماتیک به‌حساب می‌آید. به‌هرحال برقی ها همشهری‌های من هستند و من هم آنها را دوست دارم اما الآن قرعه مسابقات نوعی رقم خورده که من باید رقیب شیرازی‌ها باشم، به همین خاطر انگیزه زیادی دارم. تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم بهترین بازی ام را به نمایش بگذارم.


*فردا باز هم باید در ورزشگاه اختصاصی بازی کنید؟


دلیل این تصمیم را نمی‌دانم و واقعا تعجب می‌کنم. انگار بازی در این استادیوم برای دوستان خوشایند است که این بازی را هم در استادیوم اختصاصی برگزار و تراکتور را از حمایت طرفداران پرشور خود محروم می کنند.


* بحث جدایی سروش رفیعی از تراکتورسازی داغ است، به نظرتان در نیم‌فصل از تراکتور جدا می‌شود؟


سروش بازیکن باهوشی است که می‌داند چه تصمیمی می‌تواند برای او و آینده‌اش بهتر باشد. همه ما دوست داریم سروش در تراکتورسازی بماند اما نمی‌توانیم به این راحتی فرد دیگری را قضاوت کنیم و روی تصمیم گیری اش تاثیر بگذاریم. شک ندارم سروش بهترین تصمیم را برای آینده اش می گیرد.


* تیم ملی مقابل سوریه متوقف شد، نظرتان درباره عملکرد تیم ملی چیست؟


خدا را شکر تیم ملی ما این روزها در آسیا سروری می‌کند و نتایج خوبی می‌گیرد. فکر می‌کنم تساوی مقابل سوریه در آن زمین افتضاح نتیجه خوبی برای تیم ملی به‌حساب می‌آید گرچه ما می توانستیم در یک زمین بهتر و استاندارد به بردی شیرین مقابل این حریف هم برسیم.


* تیم ملی می‌تواند به جام جهانی صعود کند؟


تا به این جای مسابقات عملکرد قابل قبولی داشتیم. فکر می‌کنم اگر بتوانیم یکی، دو برد دیگر هم کسب کنیم، 100 درصد به جام جهانی صعود خواهیم کرد.

پنج شنبه 27 آبان 1395  8:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها