0

قتل زن جوان مقابل چشمان دختر خردسالش +عکس

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

قتل زن جوان مقابل چشمان دختر خردسالش +عکس

 ناپدری 28 ساله که تحمل گریه‌های دختر 18 ماهه همسرش را نداشت، او را با ضربه‌های مشت از پای درآورد.

به گزارش جام‌جم، سردار مجید شجاع‌، فرمانده انتظامی استان خراسان‌جنوبی در این باره گفت: 18 آبان امسال زن و مردی که دختر 18 ماهه‌ای را همراه داشتند، وارد بیمارستان امام رضا(‌ع‌) شهرستان بیرجند‌ شدند. آنها به پزشکان گفتند دخترک هنگام بازی در خیابان داخل جوی آب افتاده و بد حال شده است. بررسی‌های اولیه پزشکان نشان می‌داد که آثار جراحت روی بد‌ن او وجود دارد که نمی‌تواند به خاطر افتادن داخل جوی آب باشد.

 

پزشکان برای نجات این کودک وارد عمل شدند، اما وی تسلیم مرگ شد. ‌با توجه به این موضوع، مرگ او به نظر مشکوک می‌رسید و مسئولان بیمارستان موضوع را به پلیس خبر دادند.

 

انکار قتل

در این مرحله ماموران با حضور در بیمارستان، به تحقیق از زن و مرد جوان پرداختند که آنها گفتند زن و شوهر هستند و کودک فوت شده فرزند زن جوان از شوهر اولش است. این دو نفر برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

 

مادر کودک در تحقیقات به افسر بازجو گفت: من 9 ماه پیش از شوهرم جدا شدم. فرزند بزرگم با او زندگی می‌کرد و دختر 18 ماهه‌ام با من بود. چند ماه پیش با همسر دومم که او نیز از ازدواج اولش دو فرزند داشت، آشنا شده و ازدواج کردم. روز حادثه دخترم هنگام بازی داخل جوی آب افتاد و به دلیل صدمات فوت کرد.

 

افشای جنایت

در ادامه پزشکی قانونی نظر داد کودک بر اثر ضربه‌های مختلف که به بدن او وارد شده به قتل رسیده و مرگ او بر اثر حادثه نبوده است.

 

با فاش شدن این ماجرا، مادر و ناپدری دوباره بازجویی شدند و این بار مادر کودک اعتراف کرد که قاتل ناپدری فرزندش است و گفت: من در آشپزخانه مشغول کار بودم که صدای گریه فرزندم بلند شد. او گریه می‌کرد و برای آرام کردن وی به مغازه رفتم تا برایش خوراکی بخرم. زمانی که بازگشتم شوهرم گفت حال بچه خوب نیست؛ فکر کنم تشنج کرده که او را به بیمارستان آوردیم، اما بعد به من گفت ضربه‌ای به او زده است.

 

در مرحله بعدی تحقیقات، ناپدری 28 ساله مقتول بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: دختر همسرم گریه می‌کرد. همسرم در آشپزخانه بود تا این‌که گریه او امانم را برید. لگدی به پشت او زدم و با سر روی موکت افتاد.

 

تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

پنج شنبه 27 آبان 1395  7:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها