0

عذرخواهی کاپیتان رونی به خاطر عکسی که از او منتشر شد

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

عذرخواهی کاپیتان رونی به خاطر عکسی که از او منتشر شد

 

  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,کاپیتان رونی

انتشار یک عکس جنجالی از کاپیتان تیم ملی انگلیس در رسانه‌های این کشور، او را شرمنده و مجبور به عذرخواهی از هوادارانش کرد.

  به گزارش تسنیم ؛ چندی پیش نشریه سان عکسی جنجالی از وین رونی منتشر کرد که او را در حالی غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی نشان می‌داد. با انتشار این عکس شائبه‌های زیادی درباره کاپیتان تیم ملی انگلیس به وجود آمد، از جمله اینکه دلیل عدم حضور کاپیتان منچستریونایتد در بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر تیم ملی انگلیس برابر اسپانیا رفتار غیرحرفه‌ای او بوده است، نه مصدومیت. به هرحال نکته مشخص این است که عکس جنجالی از رونی زمانی گرفته شده که او اردوی تیم ملی انگلیس بوده و او حتی پیراهن این تیم را به تن دارد.

 

در همین حال برخی گزارش‌های دیگر منتشر شده است که در آنها عنوان شدن ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد هم به شدت از این موضوع عصبانی است، به خصوص که یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی انگلیس هم در عکسی که از رونی گرفته شده است دیده می‌شود.

 

اکنون سخنگوی رونی از جانب او عذرخواهی کرده است. او گفت: طبیعتاً وین متأسف است که چنان تصاویری از وی در کنار طرفدارانش منتشر شده است. اگرچه آن روز، روز تعطیلی تمام اعضای تیم و کادر فنی بود اما رونی کاملاً می‌داند که انتشار چنان تصاویر از کسی در جایگاه او ناشایست است. صبح روز گذشته وین به صورت خصوصی با گرث ساوت‌گیت (سرمربی تیم ملی انگلیس) و دان آسوورث صحبت کرد و از آنها عذرخواهی کرد. او حالا می‌خواهد از تمام طرفدارانش به خصوص هواداران جوانش که عکس‌های او را دیده‌اند، عذرخواهی کند.

 

رونی که رکورددار گلزنی برای تیم ملی انگلیس است و 6 بازی ملی ملی دیگر می‌خواهد تا به رکورد پیتر شیلتون به عنوان باسابقه‌ترین بازیکن تاریخ سه‌شیر برسد، در بازی جمعه شب تیم ملی انگلیس برابر اسکاتلند در مرحله انتخابی جام جهانی 90 دقیقه بازی کرد اما به شیوه‌ای غیرمنتظره از فهرست بازیکنان این تیم برای بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر اسپانیا در ورزشگاه ومبلی (دیداری که با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت)، خط خورد که در ابتدا تصور می‌شد دلیل آن مصدومیت باشد.

  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,کاپیتان رونی

 
پنج شنبه 27 آبان 1395  7:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها