0

تشنه کسب جام‌های بیشتر با رئال هستم

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

تشنه کسب جام‌های بیشتر با رئال هستم

مارسلو، مدافع رئال مادرید پس از یک دهه حضور در این باشگاه مدعی شد که به حضور در این باشگاه بسیار افتخار می‌کند و هنوز تشنه کسب موفقیت و جام است.

تشنه کسب جام‌های بیشتر با رئال هستم

 

به گزارش "ورزش سه"، مارسلو در 18 سالگی به رئال مادرید پیوست و حالا که 28 سال دارد، 372 بازی برای این تیم انجام داده و 3 قهرمانی لالیگا و 2 قهرمانی چمپیونزلیگ را در این مدت کسب کرده است.

 

تشنه کسب جام‌های بیشتر با رئال هستم

 


او در این رابطه گفت:" به اینکه در تیمی هستم که بازیکنانی مثل روبرتو کارلوس و آلفردو دی استفانو در جمع بزرگانش قرار دارند، افتخار می‌کنم. همانطور که می‌دانید، کارلوس الگوی من است و اینکه شما در طول دوران حرفه ای تان به الگویتان نزدیک شوید بی نظیر است. من از 18 سالگی به این باشگاه پیوستم و تجربه خیلی سختی داشتم زیرا پیوستن به باشگاهی مثل رئال مادرید، که باشگاه بسیار بزرگی است، در آن سن بسیار دشوار است ولی این دوره فوق العاده بوده و امروز سالگرد دهم حضورم را جشن می‌گیرم. من خیلی جوان بودم که به باشگاه پیوستم و در ابتدا کمی نگران بودم ولی همه چیز  فوق العاده بود. این 10 سال استثنایی بوده است. برای کسب جام و اینکه بتوانم به ترکیب اصلی رئال راه پیدا کنم، به این باشگاه پیوستم. چندین جام کسب کردم و امیدوارم باز هم کسب کنم."

پنج شنبه 27 آبان 1395  5:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها