0

شبح مزرعه ذرت دستگیر شد

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

شبح مزرعه ذرت دستگیر شد

51


 

یک مقام قضایی از دستگیری فردی که با شایع پراکنی و ایجاد رعب و وحشت در سطح این شهرستان منجر به ایجاد یک ترس عمومی در بین مردم شده بود، خبرداد.

 شبح مزرعه ذرت دستگیر شدمهدی اکبری رئیس دادگاه عمومی شهرستان فاریاب از توابع کرمان در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از دستگیری فردی که با شایع پراکنی وایجاد رعب و وحشت در سطح این شهرستان  منجر به یک ترس عمومی در بین مردم شده بود خبرداد.

 

وی درتشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: درتحقیقات انجام شده از سوی اهالی یکی از روستاهای فاریاب و همچنین اعلام مرجع انتظامی مبنی بر ایجاد یک شایعه درخصوص وجود یک شبح با ظاهری وحشتناک در مزارع کشاورزی این روستا، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ویژه دستگاه قضایی این شهرستان قرار گرفت.

 

این مقام قضایی تصریح کرد: پس از فعال کردن پلیس های تخصصی وطی یکسری اقدامات اطلاعاتی مظنون اصلی پرونده دستگیر شد.

 

وی ادامه داد: متهم که فردی میانسال است در اعترافات اولیه خود مدعی شده بود که این شبح در تاریکی شب و در مزرعه کشاورزی به او حمله کرده و قصد خفه کردن او را داشته است  و با ایجاد رعب و وحشت باعث ترس در بین اهالی این روستا شده بود.

 

اکبری عنوان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی و بازجویی از متهم مشخص شد این فرد با ایجاد شایعه پراکنی قصد در امان ماندن از سارقین را داشته است که مزرعه ذرت او مورد سرقت قرار نگیرد.

 

رئیس دادگاه فاریاب با بیان اینکه، متهم با تغییر چهره چندین مرتبه موجب ترس اهالی منطقه شد بود، تاکید کرد: دستگاه قضائی به شدت با اخلال گران در نظم وامنیت برخورد قاطع قضائی خواهد کرد.

 

وی ادامه داد:پس از دستگیری متهم گزارشات متعددی در خصوص سرقت مسلحانه و راهزنی از این متهم گزارش شده که در حال بررسی قضائی است.

 

شایان ذکر است از تاریخ دستگیری متهم هیچ گزارشی مبنی بر وجود شبح یا موجودی ترسناک وخطرناک گزارش نشده است واهالی روستا از حضور به موقع دستگاه قضائی وانتظامی مراتب تقدیر بعمل آوردند.

پنج شنبه 27 آبان 1395  3:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها