0

حق شناس: اصول گرایان با 7 کاندیدا به روحانی حمله می کنند

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

محمدجواد حق شناس عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در خصوص برنامه های احتمالی جناح مقابل روحانی گفت: راهبرد اصلی جریان مقابل  این است که انتخابات 96 را در دو مرحله نمایندگی کنند. به گزارش انتخاب، این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: راهبرد این جریان تکثر نامزدهای انتخاباتی و رودررو کردن همه نامزدهاست.

این استراتژی  با این هدف شکل می گیرد که تعداد قابل توجهی نیرو به یک شکار بزرگ حمله کنند تا او را از پا دربیاورند. حق شناس تأکید کرد: من فکر نکنم جریان اصول گرا بخواهد با یک کاندیدا مثل قالیباف جلو بیاید چرا که شانس روحانی در مقابل کاندیدایی مثل قالیباف  جدی تر است و فرصت مناسبی برای روحانی است.

وی افزود: بر اساس تحلیل و شناختی که دارم فکر می کنم جریان مقابل روحانی، تعداد نامزدهایش را به 5 تا 7 نفر افزایش می دهد و چهره های مشخصش  را وارد رقابت ها می کند. از  ماه آینده شاهد حضور فعال این چهره ها خواهید بود تا بتوانند جریان پررنگی را روبه روی روحانی تشکیل دهند و عملا رقابت همه را با یک نفر رقم بزنند.

حق شناس گفت: در این رقابت هرکس از موضع خودش که می تواند سیاسی باشد یا تخصصی نظیر اقتصادی،  فرهنگی و سیاست خارجی یا سیاست داخلی یا حتی با تکیه بر آرای منطقه ای به بیان ایده ها و نظراتش می پردازد. این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: این ها وارد فضای رقابت خواهند شد  با این هدف که در مرحله اول امکان راهیابی روحانی به پاستور را کم کنند تا به دور دوم برود.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 27 آبان 1395  7:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها