0

شرم بر شما باد؛ دو ملیتی‌ها!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

شرم بر شما باد؛ دو ملیتی‌ها!

به نظر می رسد حضور بازیکنان دو ملیتی در فوتبال قطر و اینکه نتوانسته اند کمکی به فوتبال قطر بکنند به مذاق علاقه مندان عنابی پوشان خوش نیامده است ، به نظر می رسد رسیدن به جام جهانی هنوز برای قطری ها رویا بماند.

شرم بر شما باد؛ دو ملیتی‌ها!

 

به گزارش"ورزش سه"، تیم ملی قطر امروز در چین به مصاف تیم ملی این کشور رفت و در نهایت با تساوی بدون گل این دیدار به پایان رسید.تیم ملی قطر قبل از این بازی سه امتیاز داشت و آن برد را برابر سوریه و با تک گل حسن خالد الهیدوس کاپیتان خود از روی نقطه پنالتی به دست آورده بود. با این تساوی عنابی پوشان 4 امتیازی شدند و بسیاری از امیدهای خود برای صعود را از دست دادند.


یکی از صفحات اصلی اینستاگرام خبری قطری که طرفداران زیادی به نسبت دیگر صفحات دارد، بعد از این تساوی نوشت، شرم بر تاباتا، پدرو، سوریا، لوئیز و کاسولا! تیم ملی ما با این تساوی 0-0 باید با روسیه وداع کند.


مطمئنا منظور اصلی این صفحه هواداری به بازیکنان دو ملیتی است، همچنین تعداد زیادی از مردم قطر از این وضعیت ناراحت هستند که چرا باید تعداد زیادی از بازیکنان کشورشان را بازیکنانی تشکیل بدهند که متولد جای دیگر هستند و غیرت کافی نسبت به پرچم قطر را ندارند.

 

شرم بر شما باد؛ دو ملیتی‌ها!


امین لکومته دروازه بان فرانسوی – قطری پس از اشتباه فاحش در بازی با ایران کم کم از ترکیب خط خورد و جای خود را به سعد الشعیب داد که متولد دوحه است.


در بین بازیکنانی که امروز در ترکیب اصلی قطر برابر چین بودند بازیکنان زیر اصالت قطری ندارند.


محمد کاسولا: مدافع غنایی – قطری


کیم بوضی اف: هافبک فرانسوی – قطری


ابراهیم ماجد: دفاع کویتی – قطری


بوعلام خوخی :دفاع الجزایری – قطری


میگل پدرو کوریرا: هافبک کیپ وردی – قطری


سباستین سوریا: مهاجم اروگوئه ای – قطری


لوئیس مارتن جونیور: هافبک برزیلی – قطری


و همچنین تاباتا مهاجم برزیلی الاصل به عنوان یار تعویضی به میدان آمد.


این حضور پر تعداد بازیکنانی که اصالت قطری ندارند می تواند آینده فوتبال قطر را به خطر بیندازد و انگیزه جوانان قطری را برای رسیدن به تیم ملی بکشد، شاید لازم باشد فدراسیون فوتبال قطر سیاست خود در این مورد را تغییر بدهد.

 

چهارشنبه 26 آبان 1395  4:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها