0

ابراز تاسف از غیبت ایران در مراسم بهترین‌ها

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ابراز تاسف از غیبت ایران در مراسم بهترین‌ها

به دنبال ارسال نامه اعتراض مهدی تاج - رئیس فدراسیون فوتبال به AFC در خصوص لیست منتشرشده نامزدهای دریافت جوایز سالیانه این کنفدراسیون در سال 2016، AFC در پاسخ به این نامه توضیحاتی را ارائه کرد.

ابراز تاسف از غیبت ایران در مراسم بهترین‌ها

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران آمده است: نامه ارسالی شما به امضای ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای رئیس AFC مورخ 15 نوامبر 2016 دریافت و توجه کامل و جدی ما را جلب کرد.

 

در ادامه نامه آمده است: از اینکه متوجه شدیم فدراسیون شما در نظر دارد که در مراسم جوایز سالانه به دلایلی که در نامه عنوان کردید، شرکت نکند به شدت متأثر شدیم.

 

ویندزور جان افزود: ما برای نشان دادن تدریجی مراسم خود تنها قسمت اول توزیع جوایز را در تاریخ 12 نوامبر 2016 در وب سایت AFC منتشر کردیم. اما متعاقباً لیست توزیع جوایز برای 4 مجموعه دیگر که طی تماس تلفنی نیز اطلاع رسانی شد، به زودی منتشر می شود.

 

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد: بخش اداری AFC در حال آماده کردن اطلاعات جهت ارسال به فدراسیون شما است و علاوه بر این مایلم تأکید کنم که معیارهای انتخاب جوایز شفاف و هدفمند طراحی و از طریق کانالهای رسمی ما ارائه شده است. فرآیند انتخاب نامزدها بحث و بررسی بسیار عمیق با کارشناسان دپارتمان های مختلف را در برداشته که در صورت تمایل شما می توانیم مکانیسم آن را برای شما ارسال کنیم تا از چگونگی عملکرد آن مطلع شوید.

 

وی در پایان نامه گفت: امیدوارم که توضیحات بالا هر گونه شک و شبهه و یا احساس نادرستی در خصوص اعتبار مکانیسم انتخاب کاندیداها، برندگان جوایز و همچنین لیست کامل جوایز را از بین برده باشد.

 

چهارشنبه 26 آبان 1395  4:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها