0

اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب

 
kalali135
kalali135
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 1143
محل سکونت : خراسان رضوی

اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب

Magic Fluids اپلیکیشنی بسیار جالب و سرگرم کننده برای گوشی‌های اندرویدی است که با آن می‌توانید تصاویر شگفت‌انگیزی به وجود بیاورید.

 

اپلیکیشن Magic Fluids: بازی با رنگ ها و خلق تصاویر جذاب - زوم اپ

 

موضوعی که درباره‌ی اپلیکیشن‌ها وجود دارد این است که همیشه لازم نیست آن اپلیکیشن، یک ابزار کاربردی باشد. گاهی یک برنامه تنها با هدف سرگرم کننده بودن ساخته می‌شود تا بتواند کاربر را حتی به مدت محدود سرگرم کند و او را در دنیایی فانتزی غرق کند. Magic Fluids یکی از همین برنامه‌ها است که هیچ کاربرد خاصی ندارد و تنها شما را به دل زیبایی رنگ‌ها و آب و دود می‌برد و زیبایی‌های ساده، اما متفاوتی به شما نمایش می‌دهد. با وجود اینکه این برنامه کاربرد و استفاده‌ی مهمی ندارد اما پیشنهاد می‌کنیم آن را در گوشی خود نصب کنید؛ چرا که طرح‌های زیبایی که تنها با لمس صفحه به وجود می‌آیند، هم برای شما و هم برای کودکان بسیار جالب و خلاقانه خواهند بود، به طوری که مطمئنا می‌توانند حداقل در نوبت اول شما را با زیبایی خود غافلگیر کنند.

نحوه‌ی عملکرد این برنامه بسیار ساده است؛ به طوری که بعد از اجرای اول، با یک صفحه‌ی کاملا مشکی مواجه خواهید شد که به شما می‌گوید انگشت خود را روی صفحه حرکت دهید. با انجام این کار، گویی موجی از رنگ‌های جذاب و متنوع به دنبال انگشت شما ترسیم می‌شود. نکته‌ی جالب این است که هر نوبت که انگشت خود را بردارید و مجدد روی صفحه تکان دهید؛ با ترکیب جدیدی از طرح و رنگ مواجه خواهید شد و همین موضوع باعث شکل گرفتن تصویری بسیار جذاب و جالب در صفحه‌نمایش شما خواهد شد.

 

حرکت و حالت این رنگ‌ها به شکلی است که گویا داخل ظرفی از آب، رنگ ریخته باشید. رنگ‌های ریخته شده در مایعات به‌صورت موج‌دار حرکت می‌کنند و به‌مرور پخش و محو می‌شوند. در داخل اپلیکیشن Magic Fluids نیز شاهد چنین صحنه‌ای خواهید بود که باعث برخورد رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها و ساخته شدن رنگ‌های جدیدی خواهد شد. ویژگی مثبت این برنامه به نوعی فیزیکی بودن رنگ‌های ترسیم‌شده است، به طوری که وقتی انگشت خود را به سمت یکی از خطوط حاضر در صفحه می‌کشید، رنگ جدیدی که به دنبال حرکت انگشت شما کشیده می‌شود به خط رنگی حاضر برخورد می‌کند و بعد از تکان دادن آن و به هم ریخته شدن مسیر، به‌مرور رنگ آن با رنگ قبلی ترکیب می‌شود.

البته این خطوط رنگی که از آن‌ها صحبت می‌کنیم، تک رنگ نیستند و همان‌طور که در اسکرین شات بالا مشاهده می‌کنید؛ هر بار که انگشت خود را روی صفحه حرکت می‌دهید، یک خط شامل چندین رنگ و طرح جذاب روی صفحه ترسیم می‌شود که همین موضوع باعث جذابیت دوچندان تصویر به وجود آمده خواهد شد. این برنامه در دو نسخه‌ی رایگان و پولی منتشر شده است که در صورت خرید نسخه‌ی پولی می‌توانید سبک و سیاق خطوط ترسیم‌شده را از میان ده‌ها حالت مختلف انتخاب کنید تا قادر به خلق تصاویر جذاب‌تر و زیباتری باشید.

نکته‌ی پایانی که باید به آن اشاره کنیم؛ این است که شما می‌توانید Magic Fluids را به عنوان Live Wallpaper نیز تنظیم کنید. با انجام این کار والپیپر گوشی شما به حالت مشکی تبدیل خواهد شد و هرگاه که انگشت خود را روی صفحه برای لمس یک آیکون، یا حرکت بین صفحات تکان دهید، این خطوط رنگی ظاهر شده و ترکیب زیبایی در صفحه‌نمایش شما به وجود خواهد آورد. البته با توجه به تجربه‌ی کوتاهی که هنگام نگارش این مطلب در کار با Magic Fluids داشتیم، باید بگوییم که استفاده از این برنامه در حالت Live Wallpaper کمی روی عملکرد آن تأثیر می‌گذارد؛ به طوری که ممکن است با کشیدن خط‌های زیاد و پی در پی، با کندی حرکات رنگ‌ها مواجه شوید. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

نکات مثبت

  • ترسیم خطوط رنگی و بسیار جذاب
  • سرگرم کننده بودن برای کودکان
  • امکان بالا بردن خلاقیت
  • امکان تنظیم به عنوان Live Wallpaper

 

نکات منفی

  • عدم اجرای سریع در صورت تنظیم به عنوان تصویر زمینه
  • پولی بودن اکثر حالت‌های ترسیمی

 

دریافت از گوگل‌پلی

 

منبع: زومیت

چهارشنبه 26 آبان 1395  4:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها