0

نقش جهان میزبان بازی های تیم ملی می شود؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

نقش جهان میزبان بازی های تیم ملی می شود؟

چمن مناسب ورزشگاه نقش جهان در کنار امکانات اصفهان می تواند به خروج تیم ملی از تهران کمک کند.

نقش جهان میزبان بازی های تیم ملی می شود؟

 

به گزارش "ورزش سه"، نقش جهان بعد از نزدیک به یک دهه انتظار افتتاح شد تا حالا یک ورزشگاه مدرن به ورزشگاه های فوتبال ایران اضافه شود. نقش جهان که پیش از افتتاح، تمامی استانداردهای لازم را کسب کرده است، چمن مناسبی دارد و با توجه به اقلیم استان اصفهان در طول چهار فصل سال با مشکلات آب و هوایی نیز دست و پنجه نرم نخواهد کرد.


افتتاح ورزشگاه نقش جهان در کنار هتلهای استاندارد شهر اصفهان امکانات لازم برای برگزاری دیدارهای بین المللی را فراهم کرده است تا بعد از مدتها تیم ملی برای خروج از تهران با دردسر ورزشگاه و زمین چمن مناسب رو به رو نباشد. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، در جریان افتتاح ورزشگاه نقش جهان ابراز امیدواری کرد تا بازی های زیادی در این ورزشگاه برگزار شود. تاج در این باره گفت: «کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان خیلی خوب است و ما در تلاشیم برنامه‌ریزی کنیم که بازی‌های زیادی در این ورزشگاه انجام شود.»


هرچند در ماه های گذشته دیدارهای تیم ملی در تهران با استقبال خوب هواداران و در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی برگزار می شود؛ اما مطمئنا با وجود ورزشگاهی مانند نقش جهان، خروج تیم ملی از تهران امکان پذیر نخواهد بود.

چهارشنبه 12 آبان 1395  8:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها