0

موتورسیکلت ویژن 100، چشم انداز متفاوت بی ام و

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

موتورسیکلت ویژن 100، چشم انداز متفاوت بی ام و

موتورسیکلت ویژن 100، چشم انداز متفاوت بی ام و
 

پس از BMW، رولزرویس و مینی، حالا نوبت به کمپانی موتورسیکلت سازی BMW به عنوان یکی از دیگر شرکت‌های مورد حمایت برند BMW رسیده است تا سالگرد 100 سالگی بی.ام.و را با معرفی محصولی کانسپت تحت عنوان Vision Next 100 جشن بگیرد، موتورسیکلتی متفاوت و منحصر به فرد که ایده موتورسیکلت ساز BMW برای آیندگان را به تصویر کشیده و از آن به عنوان چشم انداز آینده محصولات خود یاد کرده است.


این موتورسیکلت به گفته BMW به صورت کاملا الکتریکی خواهد بود که هنوز اعداد و ارقامی برای آن تعیین نشده است. درست که این موتورسیکلت سیستم محرکی الکتریکی دارد، ولی طراحی موتور بخصوص تیغه‌هایی که برای خنک کاری آن طراحی شده است، درست مثل پیشرانه‌های درون سوز موتورسیکلت‌های استاندارد می‌ماند. البته شرکت سازنده و طراحان دلایلی گوناگون برای طراحی آن عنوان کرده‌اند، اول از همه اینکه این تیغه‌ها می‌تواند به بهبود آیرودینامیک موتورسیکلت کمک کنند و دوم اینکه برای حفاظت از پای سرنشینان بعد از افتادن طراحی شده‌اند. دلیل جالب و بحث برانگیز سوم طراحان نیز تعادل بهتر موتورسیکلت عنوان شده است.


طراحی کلی این موتورسیکلت هم بدون تحلیل و تفسیر، بیانگر آینده نگری همراه با تخیل بالای طراحان است که در جای جای آن دیده می‌شود که جالب‌ترین آن، طرح‌های کوچک مثلثی شکل بر روی لاستیک‌هاست. دیگر قسمت‌های اصلی بدنه همچون قاب‌های بالا، بدنه و صندلی موتورسوار هم از جنس فیبرکربن ساخته شده‌اند.

 

http://www.khodrobank.com/Reviews/60071_8.jpg

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 28 مهر 1395  9:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها