0

سفر معاون اول رئيس جمهور به خوي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سفر معاون اول رئيس جمهور به خوي

89/10/13 - 13:43
شماره:8910130758
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس خبر داد:
سفر معاون اول رئيس جمهور به خوي

خبرگزاري فارس: نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس گفت: به زودي معاون اول رئيس جمهور به همراه هيئت همراه به شهرستان خوي سفر مي‌كند.

مويد حسيني‌صدر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه با اشاره به لغو سفر رئيس جمهور به شهرستان خوي، اظهار داشت: اين دومين سفر سران قواست كه با وجود برنامه‌ريزي مفصل به منظور سفر به شهرستان خوي و اطلاع‌رساني و انتظار مردم لغو مي‌شود.
وي ادامه داد: اميدوارم لغو سفر رئيس جمهور به شهرستان خوي از روي حسادت برخي آقايان مسئول نباشد چرا كه اين موضوع نشان‌دهنده تنگ‌نظري مسئولان استان آذربايجان غربي است.
حسيني‌صدر تصريح كرد: رئيس جمهور ديشب از بابت اينكه نتوانستند در شهرستان خوي حضور يابند اظهار تاسف كردند.
نماينده مردم خوي از سفر زودهنگام معاون اول رئيس جمهور به همراه يكي دو نفر از وزيران به شهرستان خوي خبر داد و يادآور شد: رئيس جمهور اعلام كرد سفرش به شهرستان خوي به زمان ديگري موكول شده و به كلي لغو نشده است.
محمود احمدي‌نژاد به منظور افتتاح چندين پروژه در شهرستان خوي قرار بود به استان آذربايجان غربي سفر كند كه اين سفر به دليل پاره‌اي توقعات مسئولان لغو شد.
در اين سفر چهار ساعته مقرر شده بود پروژه 150 ميليارد توماني كارخانه سيمان آذرآبادگان خوي به دست رئيس جمهور افتتاح شود.
همچنين رئيس جمهور به همراه وزير صنايع و معادن قرار بود در مراسم توديع و معارفه رئيس سازمان صنايع و معادن آذربايجان غربي حضور داشته باشند.
انتهاي پيام/غ30/ك

 
 
دوشنبه 13 دی 1389  11:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها