0

نسخه بعدی آی پد و بازار داغ شایعات

 
mahdihakimi
mahdihakimi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 1430
محل سکونت : خراسان رضوی

نسخه بعدی آی پد و بازار داغ شایعات

 

 
 
 
 

ipad-2-460.jpeg

کمتر از یک هفته دیگر به یکی از بزرگترین رویدادهای دنیای ابزارهای الکترونیک باقی مانده است و بازار شایعات درباره محصولاتی که در CES ارائه خواهند شد داغ داغ است. یکی از گجت هایی هم که خیلی ها منتظر نسخه جدید آن بعد نمایشگاه امسال هستند iPad شرکت اپل است. زیرا هر ساله در مدت زمان کوتاهی بعد از CES، اپل به معرفی محصولات جدیداش می پردازد. در اینجا به برخی شایعات درباره این محصول می پردازیم

 

سایت eWeek می گوید که قرار است آی پد بعدی پورت USB داشته باشد. همچنین سردبیر سایت Mobile Review در یکی از تویت هایش در تاریخ ۲۸ دسامبر (۲ روز پیش) گفته است که iPad 2 به طور حتم پورت یو اس بی خواهد داشت.

 

برخی دیگر از سایت ها هم می گویند که آی پد بعدی به دو دوربین در جلو و عقب برای کنفرانس های ویدیویی مجهز خواهد بود و باید منتظر تبلتی با رزولوشن صفحه بیشتر، نازک تر و وزن کمتر هم باشیم. برخی گمانه زنی ها هم از ارائه آی پد بعدی در سه نسخه GSM، WiFi و CDMA خبر می دهند.

 

سایت تک کرانچ هم به نقل از برخی منابع چینی ارائه قریب الوقوع آی پد بعدی را پیش بینی می کند. سایت بیزنس ویک می گوید که اپل تولید ۲.۱ میلیونی آی پد در ماه نوامبر را به ناگاه در دسامبر به ۱.۶ میلیون دستگاه کاهش داده، که نشان از آماده شدن این شرکت برای محصول بعدی (احتمالا در ژانویه) است.

 
دوشنبه 13 دی 1389  10:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها