0

اعضاي فراكسيون اقليت مجلس از واكنش‌ها به ديدارشان با خاتمي متعجب‌اند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اعضاي فراكسيون اقليت مجلس از واكنش‌ها به ديدارشان با خاتمي متعجب‌اند

89/10/13 - 12:21
شماره:8910130650
نسخه چاپي ارسال به دوستان
قنبري در گفت‌وگو با فارس:
اعضاي فراكسيون اقليت مجلس از واكنش‌ها به ديدارشان با خاتمي متعجب‌اند

خبرگزاري فارس: قنبري گفت: به اعتقاد اعضاي فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي، انتقادهايي كه نسبت به ديدار اين فراكسيون با خاتمي مي‌شود، تعجب‌برانگيز است.

داريوش قنبري سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به جلسه اخير اعضاي اين فراكسيون در مجلس اظهار داشت: اعضاي فراكسيون در جلسه روز گذشته مباحثي را در مورد برخي انتقادات كه از طرف گروه‌ها در خصوص ديدار فراكسيون اقليت با خاتمي صورت گرفت مطرح كرده و تعجب خود را از اين مسئله ابراز داشتند.

وي افزود: سخناني كه آقاي خاتمي در ديدار با فراكسيون اقليت مجلس بيان كرد در راستاي قانون اساسي بود و حرفي خلاف قانون از سوي وي مطرح نشد.

قنبري ادامه داد: به اعتقاد اعضاي فراكسيون واكنش‌هاي برخي گروه‌ها به ديدار اقليت مجلس با خاتمي طبيعي بود، چرا كه هدف اين افراد كسب وجهه و جايگاه در جبهه اصولگرايي است.

سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه اعضاي فراكسيون نگراني خود را از تبديل شدن برخي منابر به دادگاه اعلام كردند، چرا كه اخيراً ديده مي‌شود در برخي منبرها صحبت از احكامي مي‌شود كه صدور آن به عهده دادگاه است.

قنبري خاطرنشان كرد: در جلسه ديروز از دادستان كشور هم خواسته شد جلوي افرادي كه در جامعه خشونت را ترويج مي‌كنند، گرفته شود.

سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس بررسي هدفمندي يارانه‌ها، آلودگي هوا، بي‌توجهي به استفاده از انرژي‌هاي پاك را از ديگر مباحث جلسه روز گذشته اعضاي فراكسيون متبوعش در مجلس دانست.

 
 
دوشنبه 13 دی 1389  1:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها