0

جت مسافربری روسیه منفجر شد

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

جت مسافربری روسیه منفجر شد

مقامات دولتی روسیه اعلام كردند كه در پی انفجار یك جت مسافربری حامل ۱۲۴ سرنشین، سه تن جان باخته و ۴۳ تن دیگر نیز مجروح شدند.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «وادیم گربنیكوف» سخنگوی اورژانس روسیه در مصاحبه ای با رسانه های دولتی این كشور، خاطر نشان كرد: این جت مسافربری مدل Tu ۱۵۴ روز گذشته در یكی از فرودگاه های «سیبری» دچار انفجار و حریق شد و در این سانحه دلخراش سه مسافر این هواپیما جان خود را از دست داده و ۴۳ تن دیگر نیز دچار جراحت شدند.

این مقام مسئول اورژانس روسیه در ادامه به خبرگزاری آسوشیتدپرس، عنوان كرد: این انفجار به حدی بود كه لاشه های هواپیمای منهدم شده تا یك هزار مترمربع به اطراف پراكنده شدند.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش رسانه های دولتی این كشور وضعیت ۱۰ تن از مجروحان این سانحه هوایی وخیم گزارش شده است، به طوری كه شش تن از آنان به شدت دچار سوختگی شده و چهار تن دیگر نیز در كما به سر می برند.

همچنین بسیاری دیگر از مجروحان دیگر نیز به دلیل استنشاق دود سمی ناشی از وقوع حریق این هواپیما دچار مسمومیت شدند و برای درمان به بیمارستانی در نزدیكی محل حادثه منتقل شدند.

به گزارش ایسنا، علت وقوع این انفجار هنوز مشخص نشده است و تحقیقات در رابطه با این سانحه وحشتناك ادامه دارد.

خبرگزارى ايسنا (www.isna.ir)
 


 

دوشنبه 13 دی 1389  1:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها