0

پل‌هايي كه خاتمي خراب كرده تنها با برائت رسمي از فتنه‌گران ترميم مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پل‌هايي كه خاتمي خراب كرده تنها با برائت رسمي از فتنه‌گران ترميم مي‌شود

89/10/13 - 11:45
شماره:8910130556
نسخه چاپي ارسال به دوستان
بروغني در گفت‌وگو با فارس:
پل‌هايي كه خاتمي خراب كرده تنها با برائت رسمي از فتنه‌گران ترميم مي‌شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سبزوار با بيان اينكه خاتمي پل‌هاي بازگشت به سوي مردم را خراب كرده، اعلام برائت از فتنه‌گران را لازمه بازگشت وي به آغوش نظام دانست و گفت: در صورت اعلام برائت رسمي خاتمي از سران فتنه اين احتمال وجود دارد كه زمينه پذيرش وي از سوي مردم فراهم شود.

علي بروغني نماينده مردم سبزوار در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره تلاش خاتمي براي بازگشت به عرصه سياسي كشور، اظهار داشت: واقعيت مسلم براي فعاليت سياسي اين است كه هيچ فرد و يا جريان سياسي خارج از چارچوب نظام نمي‌تواند فعاليت كند.

وي با بيان اينكه در فتنه88 فتنه‌گران شيريني حضور85درصدي را به كام مردم تلخ كرده و به آبروي ملت ايران در جهان لطمه زدند، افزود: ملت ايران خاتمي را در فتنه 88 سهيم مي‌دانند چرا كه ايشان در طول انتخابات از فتنه‌گران حمايت كرده و در مقابل ادعاهاي واهي آنها سكوت كرده بود.

بروغني تصريح كرد: اگر آقاي خاتمي تمايل دارد در عرصه سياسي كشور فعاليت كند بايد بداند صرف تاكيد بر قانون اساسي كافي نيست و بايد در عمل به قانون توجه كند.

عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس اعلام برائت از فتنه‌گران را لازمه بازگشت خاتمي به آغوش نظام و مردم دانست و گفت: متاسفانه آقاي خاتمي با رفتاري كه بعد از انتخابات داشت تمامي پل‌هاي بازگشت را خراب كرده است.

وي با بيان اينكه ملت ايران خاتمي را به شرط جبران اشتباهاتش خواهند بخشيد، گفت: در صورت اعلام برائت خاتمي از سران فتنه اين احتمال وجود دارد كه مردم پل‌هاي برگشت به آغوش نظام را ترميم كنند.

 
 
دوشنبه 13 دی 1389  12:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها