0

سران فتنه نخواستند فخر حضور 85 درصدي مردم به دشمنان فروخته شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سران فتنه نخواستند فخر حضور 85 درصدي مردم به دشمنان فروخته شود

89/10/13 - 09:46
شماره:8910130139
نسخه چاپي ارسال به دوستان
لاهوتي در گفت‌وگو با فارس:
سران فتنه نخواستند فخر حضور 85 درصدي مردم به دشمنان فروخته شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم لنگرود گفت: فتنه‌گران براي سربلندي نظام و ملت ايران به جاي كوبيدن در طبل تقلب، بايد فخر مشاركت مردم در انتخابات را به دشمنان انقلاب اسلامي مي‌فروختند اما متأسفانه اينگونه عمل نكردند.

مهرداد لاهوتي نماينده مردم لنگرود در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس،‌ به فتنه سال 88 اشاره كرد و گفت: اكنون 43 شبكه فارسي زبان عليه جمهوري اسلامي ايران و ملت ايران اقدام مي‌كند و با توجه به اين هجمه شديد تبليغاتي ما نبايد رفتاري بكنيم تا دشمنان خرسند شوند و بتوانند از آن سوءاستفاده كنند.

وي با بيان اينكه فتنه 88 فضاي عمومي جامعه را حساس كرده بود، افزود: بعد از انتخابات همه بايد به اين فكر مي‌كرديم كه چگونه از حضور 85درصدي مردم در عرصه‌هاي بين‌المللي بهره بگيريم.

لاهوتي همچنين گفت: فتنه‌گران براي سربلندي نظام و ملت ايران به جاي كوبيدن در طبل تقلب، بايد فخر مشاركت مردم در انتخابات را به دشمنان انقلاب اسلامي مي‌فروختند اما متأسفانه اينگونه عمل نكردند.

نماينده مردم لنگرود با تأكيد بر اينكه هيچ ترديدي در تلاش دشمنان انقلاب اسلامي براي براندازي جمهوري اسلامي ايران وجود ندارد، فرهنگ را رسالت انقلاب اسلامي دانست و افزود: وقتي ما مي‌گوييم انقلابمان مادي و ماترياليستي نيست پس نمي‌توانيم اربابي مثل آمريكا و انگليس داشته باشيم. يعني اينكه آنها نيز نبايد به خودشان اجازه بدهند كه به ايران به عنوان كشور غيرمستقل نگاه كنند.

وي ادامه داد:‌ اينكه جمهوري اسلامي ايران يك كشوري مستقل است براي كشورهاي غربي و آمريكا قابل پذيرش نيست و آنها براي براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران هركاري كه بتوانند مي كنند.

لاهوتي با تأكيد بر اينكه انقلاب اسلامي با رسالت فرهنگي در جهان خودنمايي مي‌كند، يادآور شد: وقتي دشمنان انقلاب اسلامي مشاهده مي‌كنند كه رئيس‌جمهور ما در قلب اروپا محبوبيت دارد بايد بپذيرند كه ما به لحاظ رسالتي كه داشتيم درست عمل كرده‌ايم.

نماينده مردم لنگرود حركت در مسير رسالت فرهنگي را بدون تبعيت از ولي فقيه غيرممكن توصيف كرد و گفت: مهمترين ركن ركين رسالت فرهنگي انقلاب اسلامي ولايت فقيه است و تا زماني كه ولايت فقيه لكه‌دار نشود رسالت فرهنگي ما بيمه خواهد شد.

وي به برگزاري انتخابات متعدد در كشورهاي غربي اشاره كرد و گفت: در تمامي دنيا انتخابات برگزار مي‌شود اما بعد از آن رقيب شكست خورده همراهي خود را با رقيب پيروز اعلام مي‌كند و ما نيز با توجه به فرهنگي كه داشتيم چنين انتظاري را از كانديداي شكست خورده داشتيم اما متأسفانه نه تنها چنين اتفاقي رخ نداد بلكه شيريني حضور 85درصدي مردم به محملي براي دشمنان انقلاب اسلامي عليه ملت ايران تبديل شد و بايد براي اين موضوع تأسف بخوريم.

لاهوتي با بيان اينكه اعتراض به نتيجه انتخابات بعد از بيانات رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نمازجمعه بي‌معنا بود، گفت: اكنون همه بايد بدانند كساني كه از رهبر انقلاب تبعيت نكردند به ملت ايران اهانت كردند و اين اهانت آنها را در نزد ايرانيان به فراموشي سپرده نخواهد شد.

نماينده مردم لنگرود در پاسخ به اين سؤال كه آيا اعلام برائت از سران فتنه مي‌تواند موجب بازگشت ‌آقاي خاتمي به عرصه سياسي كشور بازگردد، گفت: "شما اين مطلب را بنويسيد هركسي در تبعيت از ولي فقيه موفق نباشد نمي‌تواند در جلب آراء و نظر مردم موفق باشد ".
وي در پايان گفت: هر فردي برخلاف معيارهاي ارزشي حاكم بر جامعه حركت كند براي مردم غيرقابل پذيرش خواهد بود.

 
 
دوشنبه 13 دی 1389  12:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها