0

دکوراسیون یک خانه با وسایل مدرن و رنگی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دکوراسیون یک خانه با وسایل مدرن و رنگی

 

دکوراسیون یک خانه با وسایل مدرن و رنگی
دکوراسیون یک خانه با وسایل مدرن و رنگی

صاحبان این خانه ای که مشاهده می فرمایید وسایلی از قبیل پارکت برای کف زمین، و وسایل زیبای دیگری برای دکوراسیون خانه شان تهیه کرده اند. آنها حتی اتاقهای مختلف منزلشان با سایزهای متفاوت را تغییر دکور داده اند

فضایی برای دور هم جمع شدن خانواده

هدف اصلی بازسازی و تغییر دکوراسیون، بازکردن فضای آشپزخانه و اتاقی است که خانواده دور هم جمع می شوند. به منظور ایجاد فضای بزرگ برای ظرفیت 5 نفر از اعضای خانواده می توانید در اتاق نشیمن از نیمکت های پشت دار و دارای تکیه گاه و چند صندلی استفاده کنید که به دنج کردن فضای موجود می افزاید.
 

چیدن کمد یا جالباسی نزدیک در ورودی

درست بعد از آشپزخانه نوبت به فضای جلوی در منزل می رسد که تقریبا همه اعضای خانواده وسایل و لباسهای خودشان را آنجا آویزان می کنند.

 
ترکیبی از رنگهای مختلف در اتاق نشیمن
همانطور که مشاهده می فرمایید صاحب این خانه علاقه زیادی به استفاده از رنگهای روشن داشته است. پارچه های رنگی و شاد، و پرده های گل دار روشن، و دیوارهای زرد رنگ، دکوراسیون روشن آنجا را تکمیل می کند. همچنین استفاده از رنگ سفید، تن روشن و شادی را به اتاق نشیمن می دهد.
 

 

ایجاد فضایی برای فرزندان برای انجام تکالیفشان در کنار خانواده

بهترین مکان برای انجام تکالیف فرزندان، اتاق نشیمن است اما به شرطی که یک فضایی را برای میز تحریر فرزندان درنظر بگیرید و میز را در یک فضای تو رفته قرار دهید.

 

استفاده از رنگهای سرد

استفاده از رنگهای سرد در اتاق نشیمن فضای آنجا را زیبا می کند. استفاده از یک رومیزی توری سفید زیبایی خاصی به اتاق می بخشد.
 

چیدمان کلکسیون ها

مثلا شما می توانید با انتخاب رنگ مورد علاقه تان برای ظروف و وسایل تان، که داخل قفسه چیده اید، زیبایی قفسه کهنه و قدیمی تان را دوچندان کنید.

ایجاد فضایی دنج و آرام

رنگهایی که توناژ خنثی دارند یک فضای دنج و راحتی را خلق می کنند . مثلا همانطور که مشاهده می فرمایید در عکس زیر از رنگ سفید و آبی ملایم استفاده شده است.

تزئین فضای نشیمن لب پنجره

قسمت نشیمن گاه لب پنجره با دو قفسه کتاب که در قسمت زیری آن قرار گرفته و با پنجره های قوس دار تزئین شده است.
 
 
دوشنبه 13 دی 1389  12:04 PM
تشکرات از این پست
najva_ghanari
najva_ghanari
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 75
محل سکونت : تهران

پاسخ به:دکوراسیون یک خانه با وسایل مدرن و رنگی

سلام

خوندمش جالب بود

و به دردم خورد

 

عشق مثل یه قهوه تلخ میمونه كه نمیذاره شب خوابت ببره و وقتی هم تموم میشه هنوز تلخیش رو حس میكنی...وای بر ما كه این تلخی هیچ وقت درس عبرتی برامون نمیشه!
 

man+to=ma

دوشنبه 13 دی 1389  5:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها