0

انواع روش هاي جداسازي روح از بدن

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

انواع روش هاي جداسازي روح از بدن

.ناخود آگاه
در بيشتر مواد قبل از اينكه افراد توانايي لازم را جهت در اختيار گرفتن نيروي كنترل روحي خود به دست آورند چندين بار به صورت ناخود آگاه به عالم معنا سفر ميكنند. اين تجربه در اكثر موارد در هنگام خواب بروز ميكند و نشانه هاي آن سير معنوي به گذشته (ديدن اشتباهاتي كه فرد در گذشته انجام داده است) ، گذر از زمان حال (مشاهده افراد آشنا و محيط هايي كه شخص در مورد آنها كنجكاو بوده است) ، سيري به گذشته هاي دور و زماني كه وي حيات مادي نداشته است.

.عرفان
افرادي كه تسلط كافي بر روي نيروي ناخود آگاه خود پيدا ميكنند به مرحله اي ميرسند كه توانايي استغاده از اين نيرو در جهات مختلف را خواهند داشت. اكثر افراد در اين مرحله سعي ميكنند كه روح خود را به معنويات نزديك كنند و با اشخاص مذهبي دين خود ارتباط برقرار نمايند مانند: مارگارت وينسلو كه در نيس فرانسه زندگي ميكرد (به نقل از هفته نامه اطلاعات هفتگي:) او توانايي برقراري ارتباط با مسيح را داشت و در مواردي هم اقدام به شفا بخشي افراد بيمار نموده بود.
نمونه بارز ديگر از ارتباط معنوي روح آيت الله طالقاني است. به گفته پزشك معالج وي در زماني كه قصد انجام عمل جراحي چشم آن بزرگوار را داشتند به درخواست خود ايشان عملشان بدون بيهوشي صورت گرفت و در مدت جراحي روح ايشان بر كار پزشكان نظارت داشت.
نمونه هاي ديگري از ارتباط روح با عالم معنا در دست است كه فقط به ذكر نام اشخاص بسنده ميكنيم:
زيد العارفين بايزيد بسطامي ، جواجه عبداله انصاري ، جان فريدريش (همشهري 25/10/72) ، اسكات ورلد پووا(دانستنيها 10/5/78)


.رياضت
راه ديگر جداسازي روح از بدن عادت دادن بدن و روح به قناعت است ، رياضت نوعي تمرين جسمي – روحي است كه طي آن آموزنده فكر و جسم خود را از متعلقات دنيوي بي نياز ميكند. نمونه هاي بارز رياضت را مشاهده كرده ايد: بودا كه اولين مرتاض بود از خانواده اي اشرافي و نجيب بود . بودا هنگامي كه رنج مردم را مي ديد تصميم گرفت خود را از دنيا و متعلقات آن بي نياز كند تا مجبور نباشد مانند پدرانش براي مال دنيا ديگران را به بدبختي بكشاند.
نمونه ديگر از مرتاض ها : استاد شري باگاوان رامانا ماهاريشي ، راهب سيدارتا ، وال ميكي برهمن ، نيرگونا اوپاساوا و……

.تمرين و رسيدن به روشن بيني (يوگا ، تايچي چوان ) :
تمرين دادن جسم به تلفيق يافتن با فكر و استفاده از نيروهاي ماوراء طبيعي،اين روش كه شايد روزانه موارد زيادي از آنرا مشاهده نماييد بيشترين رواج و استفاده را در بين مردم دارد.اشخاصي مانند اساتيد اسطوره اي شائولين نمونه هاي بارز اين مواد هستند.
در اين مكتب اشخاص فرا ميگيرند كه چگونه از روح براي تاثير گذاري بر اشياء اطراف خود استفاده نمايند . اساتيد علم هيپنوتيزم از اين روش استفاده ميكنند آنها ضعف ها و كمبود هاي روحي شما را جستجو كرده و روزنه اي براي ورود به ناخود آگاه شما پيدا ميكنند پس از آن روح شما تحت فرمان شخص گورو يا هيپنوتيزم كننده قرار ميگيرد. موارد ديگر استفاده از اين روش هنرجويان يوگا هستند آنهايي كه با فرض گورو به روشن بيني ميرسند و همچنين شاگردان مكتب تائو كه قدرت جابجايي اجسام با چشم را دارند.

.كمك از اجنه
راه ديگر سير در عالم معنا كمك از اجنه است!!!
همانطور كه گفته شد افراد پس از تسلط بر قواي روحي خود ميتوانند به صورت از آن استفاده نمايند. خير و شر . افرادي كه روح خود را به معنويات راهنمايي مي كنند به سعادت رسيده و از امداد غيبي برخوردار خواهند شد. و افرادي كه روح خود را به اجنه نزديك نمايند توانايي انجام خارق العاده را خواهند داشت اما اين افراد تنها از لحاظ جسمي قادرند تا شما را به فكر وادارند مانند : عبور از ديوار ، پرواز در آسمان و زنده شدن دوباره پس از تكه تكه شدن .
نمونه اين افراد كه در قيد حياتند : ديويد كاپرفيلد شعبده باز بزرگ امريكايي و ديويد بلين جادوگر افسانه اي زمان

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 13 دی 1389  11:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها