0

فال روزانه - امروز دوشنبه 13 دی ماه 1389

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

فال روزانه - امروز دوشنبه 13 دی ماه 1389

فال روز متولدین فروردین:

 رفتار دوستانه و خوش برخوردی شما امروز اثر خوبی بر دیگران می گذارد. امروز زمان خوبی است تا با افراد مهم ملاقات کنید یا فعالیت بیشتری را برای رسیدن به اهدافتان  انجام دهید. اگر فرصتی دارید که امشب بیرون بروید از لحاظ اجتماعی در جمع خواهید درخشید بنابراین مطمئناً‌ امروز روزی نیست که شما به خاطر فروتنی مهارتها و استعداد های فوق العاده خود را پنهان کنید.

حافظ:

يا رب آن شاهوش ماه رخ زهره جبين   در يکتای که و گوهر يک دانه کيست
گفتم آه از دل ديوانه حافظ بی تو   زير لب خنده زنان گفت که ديوانه کيست
تعبیر:آرزوی رسیدن به مقصود را داری و رسیدن به آن را سخت و دشوار می دانی. نا امید نباش. با کمی صبر و تحمل به مقصود خواهی رسید.

فال روز متولدین اردیبهشت:

ستاره ها امروز شما را شدیداً تشویق می كنند كه كلاه تفكر خود را بسر بگذارید چون به آن نیاز پیدا خواهید كرد.ممكن است مجبور شوید یك تصمیم مهم بگیرید در مورد آینده تان یا این كه تصمیم بگیرید آیا نكات اخلاقی خود را با جزئیات دنبال كنید و عملی نمائید یا در عوض سازش نمائید. در مورد هیچ كاری عجله نكنید چون انتخابهای شما تاثیر بسزائی روی زندگی تان دارند، پس عاقلانه عمل نمائید.

 حافظ:

لب تو خضر و دهان تو آب حيوان است   قد تو سرو و ميان موی و بر به هيت عاج
فتاد در دل حافظ هوای چون تو شهی            کمينه ذره خاک در تو بودی کاج
تعبیر:در زندگی کاملاً موفق هستی و در هنر به اهداف خود خواهی رسید. فقط مراقب باش تا متکبر و مغرور نشوی زیرا غرور آفت زندگی انسان است. با مردم به مهربانی و نرم خویی رفتار کن.

فال روز متولدین خرداد:

 در رابطه با پول خبر خوبی به شما می رسد.تلاش های اخیر شما بی ثمر نمی ماند.می توانید به خاطر موفقیت ها به خودتان تبریک بگویید.این موضوع شما را خوشحال می کند.

 حافظ:

سپهر برشده پرويزنيست خون افشان   که ريزه‌اش سر کسری و تاج پرويز است
عراق و فارس گرفتی به شعر خوش حافظ        بيا که نوبت بغداد و وقت تبريز است
تعبیر:دشمنان ظاهرالصلاح در کمین تواند. کاملاً با احتیاط با آنها رفتار کن. از ریاکاران دوری کن. با کمک عقل می توانی از گرداب مشکلات رها شوی. هر کسی را محرم اسرار خود قرار نده.

فال روز متولدین تیر:

یک گفتگوی طولانی باعث می شود تا یک نفر را بهتر بشناسید و تمام سوءتفاهم های بین شما دو نفر از بین خواهد رفت.مسائل کاری و حرفه ای نیز مورد اهمیت هستند،و کاری را که در گذشته به خاطر اعتماد به نفس نمی توانستید انجام دهید اکنون انجام می دهید.شما استعدادها و توانایی هایی دارید که اکنون زمان شکوفایی آنهاست.

حافظ:

من چو گويم که قدح نوش و لب ساقی بوس       بشنو از من که نگويد دگری بهتر از اين
کلک حافظ شکرين ميوه نباتيست به چين        که در اين باغ نبينی ثمری بهتر از اين
تعبیر:اگر تلاش بیشتری داشته باشی حتماً به آرزوی خود می رسی. با دوستان با تجربه مشورت کن تا بهتر بتوانی تصمیم بگیری. در امر زندگی با دقت نظر بیشتری بپرداز و همه ی جوانب را بسنج.

فال روز متولدین مرداد:

هم اكنون شما از شخصیت جذابی برخوردارید، پس الان بهترین زمان مطرح كردن هر گونه درخواستی از فامیل یا همسایگان است. البته با توجه به این كه شما شخصیت مستقلی دارید، انجام این كار چندان هم برای شما آسان نیست. به خاطر داشته باشید كه زندگی یك سفر است و شما قادرید هر لحظه مسیری جدید پیدا كنید.

حافظ:

من اين مراد ببينم به خود که نيم شبی   به جای اشک روان در کنار من باشی
من ار چه حافظ شهرم جوی نمی‌ارزم     مگر تو از کرم خويش يار من باشی
تعبیر:با همه ی سعی و تلاش به نتیجه ی دلخواه و مطلوب نرسیده ای. نا امید نباش. بهتر است دوباره به اعمال و رفتار خود با تعمق بیشتری نظر بیندازی تا نواقص و معایب کار را بشناسی و آنها را برطرف سازی. کارها را نیمه تمام رها نکن. تا رسیدن به نتیجه ی دلخواه، دست از تلاش برندار

فال روز متولدین شهریور:

  به نظر می رسد در رابطه با مسائل خانوادگی به ویژه مسائل مالی خانوداگی شما باید کمی پر حوصله باشید تا نتیجه مطلوبی بدست آورید. اکنون این فرصت را دارید تا هر نوع مشکلی  که شما را در سر دو راهی قرار داده است از میان بردارید و زندگی تان را بر پایه ای محکم قرار دهید و با این عمل در حقیقت در مواقع لازم برایتان مفید باشد.

حافظ:

المنه لله که چو ما بی‌دل و دين بود   آن را که لقب عاقل و فرزانه نهاديم
قانع به خيالی ز تو بوديم چو حافظ   يا رب چه گداهمت و بيگانه نهاديم
تعبیر:به توانایی های ذاتی خود تکیه کن. راه پیشرفت برای تو باز است. با تدبیر و تأمل قدم در راه بگذار و از سد مشکلات بگذر. بیهوده به سخنان بی پایه و اساس اعتماد نکن. به عقل و اراده ی خود ایمان داشته باش

فال روز متولدین مهر:

لازم است اعصابتان را کنترل کنید و هم چنین با عجله تصمیم نگیرید. اگر مراقب نباشید هر دوی آنها شما را دچار مشکل می کند.

حافظ:

خوبان پارسی گو بخشندگان عمرند     ساقی بده بشارت رندان پارسا را
حافظ به خود نپوشيد اين خرقه می آلود   ای شيخ پاکدامن معذور دار ما را
تعبیر:مشکلات و سختیهایی در سر راه تو است اما نگران نباش زیرا سختی روزگار گذراست و تمام می شود. راحتی زندگی در مدارا کردن با دشمنان و جوانمردی با دوستان است. سرنوشت را با صبر و توکل و قناعت به راحتی می توان پذیرفت.

فال روز متولدین آبان:

می توانید کمی استراحت کنید.احساس فوق العاده دارید به این خاطر که همه چیز را کنار گذاشته اید وبه چیز ناراحت کننده ای فکر نمی کنید.بعضی از مردم رفتاری غیرعادی دارند و دلیلی ندارد شما خودتان را به خاطر آنها ناراحت کنید.به زودی متوجه می شوند که فرصت های زیادی به آنها داده اید.وظیفه شما نیست که آنها را مجبور کنید از این فرصت ها استفاده کنند.

حافظ:

سهو و خطای بنده گرش اعتبار نيست   معنی عفو و رحمت آمرزگار چيست
زاهد شراب کوثر و حافظ پياله خواست   تا در ميانه خواسته کردگار چيست
تعبیر:دم را غنیمت بدان و قانع باش. هیچکس نمیداند که عاقبت کار چیست. هرچه خدا بخواهد همان می شود. غم و اندوه برای دنیا کاری عبث و بیهوده است و بر سختی زندگی می افزاید.

فال روز متولدین آذر:

بخش مربوط به كار شما امروز مشخص تر است، باید از ورود مارس به علامت گاو تشكر كنید می خواهید كه یك سر و صدای حسابی به  راه بیاندازید و توجه همه را به خود جلب كنید. آرزوهای شما شدیداً مورد اتهام قرار گرفته اند.وقتی كه می توانید در وسط صحنه خود را نشان دهید، روی صندلی عقب جای گرفتن شما را راضی نخواهد كرد. ولی این به آن معنی نیست كه قدرت خود را در قلمرو مردم دیگر، به نمایش بگذارید و یا به آنها دستور بدهید!

حافظ:

چشم من در ره اين قافله راه بماند            تا به گوش دلم آواز درا بازآمد
گر چه حافظ در رنجش زد و پيمان بشکست   لطف او بين که به لطف از در ما بازآمد
تعبیر:بشارت باد که شاهد مقصود را در بر خواهی گرفت و دنیا به کام تو خواهد چرخید. دوستان را فراموش نکن. به زودی دشمنی ها به دوستی مبدل می شود

فال روز متولدین دی:

امروز بخشی از چارت شما حاکم بر روابط نزدیک و شراکت های مالی شما می باشد.اکنون شما می خواهید انرژی زیادی را به این مسیرها سوق دهید و بیشتر مایلید که کارها را به روش خودتان به انجام برسانید.حتی اگر شما همیشه به این خصوصیات افتخار می کنید که شما فردی همراه و موافق با دیگران می باشید،اکنون ممکن است مواقعی پیش آید که شما می خواهید روی حرف و راه خودتان بایستید چرا که از مسیری که اوضاع پیش می رود ناراضی هستید.

حافظ:

نمی‌خوريد زمانی غم وفاداران       ز بی‌وفايی دور زمانه ياد آريد
به وجه مرحمت ای ساکنان صدر جلال   ز روی حافظ و اين آستانه ياد آريد
تعبیر:در هنگام سعادت و نیکبختی به یاد دیگران باش و به آنها کمک کن همانطور که انتظار کمک از دوستان داری. از تجربه ی دوستان به خوبی استفاده کن

فال روز متولدین بهمن:

 نگران شادی یکی از دوستان هستید اما تصمیم ندارید دخالت کنید. اگر سعی کنید دوستان را خوشحال کنید همیشه باید این کار را بکنید. اگر هم مجبور شدید قول صد در صد به کسی ندهید. حتی اگر می خواهید محبوب شوید هم به خاطر کسی خودتان را به دردسر نیندازید.

حافظ:

جمع کن به احسانی حافظ پريشان را       ای شکنج گيسويت مجمع پريشانی
گر تو فارغی از ما ای نگار سنگين دل   حال خود بخواهم گفت پيش آصف ثانی
تعبیر:قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی

فال روز متولدین اسفند:

 هر نوع تغییری امروز خوشحال كننده و بی ضرر نیست، از حمایت نزدیكانتان بهره مند می شوید. بسیار مراقب و گشاده رو هستید اما خیلی زود از نظر احساسی متعهد نشوید. فرصت های احساسی زیاد وجود دارد. اما تمامی آنها آرزوهای شما را برآورده نمی سازند. امنیت و ثبات همیشه برای شما مهم هستند.

حافظ:

چه جرم کرده‌ام ای جان و دل به حضرت تو   که طاعت من بی‌دل نمی‌شود مقبول
به درد عشق بساز و خموش کن حافظ   رموز عشق مکن فاش پيش اهل عقول
تعبیر:زمانی به هدف و مقصود خود می رسی که صداقت و ایمان داشته باشی. اگر امروز روزگار بر وفق مراد نیست، نا امید و مأیوس نباش. آنچه که خیر است برای تو پیش می آید. حوادث و غم های زندگی، همیشگی و ماندنی نیستند و زودگذرند

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 13 دی 1389  8:02 AM
تشکرات از این پست
hojat20 saeedzadeh
دسترسی سریع به انجمن ها