0

من حجاب را دوست دارم/ تهمت‌هایی كه به من می‌زنند نامردی است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

من حجاب را دوست دارم/ تهمت‌هایی كه به من می‌زنند نامردی است

من حجاب را دوست دارم/ تهمت‌هایی كه به من می‌زنند نامردی است

حجاب هیچ فردی قابل تمسخر نیست و حجاب پوششی است كه مسلمان‌ها آن را دارند، من تنها با انتشار آن عكس اعلام كردم این طرح پیشنهادی من برای لباس جشن حافظ سال آینده است

 زمان ارسال خبر 1395/05/17 ، ساعت 10:20

کد خبر : 2562

من حجاب را دوست دارم/ تهمت‌هایی كه به من می‌زنند نامردی است

به گزارش مجمل ، «مهران غفوریان» در گفت‌وگو با فارس، پیرامون عكس منتشر شده در فضای مجازی كه برخی از آن تلقی توهین به حجاب را داشتند، گفت: روی صحبت من با افرادی است كه اعتقاد دارند و مذهبی هستند، واقعاً توقع‌ام از اینگونه آدم‌ها كه با حجاب و مسلمانی موافق هستند این است كه بدانند من بچه هیأتی‌ام و توقع ندارم وارد اینگونه حاشیه‌ها شویم.

 

**معتقدم حجاب مصونیت است/ خانواده‌ مذهبی دارم

وی با بیان اینكه عكس منتشرشده در فضای مجازی در كنار یكی از دوستانم بود، گفت: یكی از دوستانم كه پسر بود را با پتو پوشاندم و گفتم طرح پیشنهادی‌ام برای جشن حافظ سال 96 پوششی اینگونه است، اصلاً قصدم تمسخر حجاب نبود، نه چنین كاری را می‌كنم و نه می‌توان حجاب را مسخره كرد. معتقدم حجاب مصونیت دارد.

به گفته این بازیگر تلویزیون، خانواده همسر و مادر خودم نیز حجاب برتر یعنی چادر را برگزیدند، همسرم نیز مذهبی است و دوستان و اطرافیانم می‌دانند كه خانواده مهران غفوریان مذهبی هستند، ولی قصدم از ثبت آن عكس با پتو این بود كه شخص كنار دستی‌ام بهتر است از جشن حذف شود، چرا كه به هر شكل اگر خواهان حضور باشد، باز هم حرف و حدیث ایجاد می‌شود.

غفوریان با ابراز تأسف از اینكه برخی افراد در فضای مجازی هر حرفی را مطرح می‌كنند و در مورد برخی موضوعات حتی پیرامون چادر و مانتو نیز نظر می‌دهند، گفت: موارد مطرح شده این روزها را قویاً رد می‌كنم، چرا كه تهمت ناروایی است كه بگویند مهران غفوریان حجاب را مسخره كرده است،‌خیر، مهران غفوریان از اینجا اعلام می‌دارد كه حجاب را دوست دارد و نه با آن شوخی می‌كند و نه می‌شود شوخی كرد.

**تمام حجاب‌ها قابل احترام هستند/ برای جشن حافظ سال 96 پیشنهاد داده بودم

وی در ادامه ضمن اشاره به حجاب‌های اسلامی چون چادر و روسری بیان كرد: در این عكس از چادر، روسری و سایر پوشش‌های اسلامی استفاده نكردم و بنا بر شوخی، روی یكی از دوستانم كه پسر بود پتو به نشانه حذف انداختم.

این بازیگر تأكید كرد: تهمت‌های این روزها كه در فضای مجازی منتشر می‌شود، نامردی است، مگر من همان غفوریانی نیستم كه مردم را می‌خندانم و تاكنون شاد نكرده‌ام؟ از این رو حس كردم این بار هم این كار را بكنم.

وی با بیان اینكه حجاب هیچ فردی قابل تمسخر نیست و حجاب پوششی است كه مسلمان‌ها آن را دارند، گفت: ممكن است پوشش فردی مانتو و روسری و دیگری چادر باشد كه هر دو قابل احترام است. من تنها با انتشار آن عكس اعلام كرد این طرح پیشنهادی من برای لباس جشن حافظ سال آینده است.

**فضای مجازی را قبول ندارم/ كدام مرد راضی می‌شود همسرش با مانتوی باز در جمع باشد

وی با بیان اینكه همسرم تاكنون حتی دوست نداشت در آن جشن نیز عكس داشته باشد و عكسی نداشته، از این به بعد هم تصمیم دارد در محافلی كه عكس گرفته می‌شود حضور نداشته باشد، گفت: من اگر شخصاً فضای مجازی را قبول داشتم، اینستاگرام و تلگرام شخصی می‌داشتم، اما عكاس در ثبت عكس می‌توانست دقت بیشتری كند تا عكس مناسبی ثبت كند، اما متأسفانه به جای اینكه محرم ما باشند و عكس مناسبی نشر دهند، عكس دم‌دستی خودشان را چاپ كردند.

غفوریان در پایان ضمن اشاره به اینكه همسر من از خانواده‌ای است كه حجاب‌شان درست است و چادر را برگزیده‌اند، هم مانتو و هم چادر برای من قابل احترام است،گفت: روز برگزاری جشن حافظ باد وزیدن گرفته بود، اما با تمام این تفاسیر كدام مرد راضی می‌شود همسرش با مانتویی باز در یك جمع حركت كند. باید به عقاید یكدیگر احترام گذاریم و از انتشار هر سخنی پرهیز كنیم.

دوشنبه 18 مرداد 1395  6:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها