0

USB ديسک هاي کوچک Kingstone

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

USB ديسک هاي کوچک Kingstone

شرکت Kingston Technology Company، فلش درايو هاي ويرايش DataTraveler Mini Fun و DataTraveler Mini Migo را با حداکثر گنجايش 4GB به بازار عرضه نمود. مدل DT Mini Fun بازي در سطح جهاني شناخته شده Sudoku و Atlantis از بازي هاي Big Fish را نيز شامل مي شود.

"هنگامي که Kingstone، فلش DataTraveler Mini Fun را براي اولين بار عرضه کرد، اين فلش از جمله کوچکترين USB Flashهاي جهان در نوع خود بود و قابليت جابجايي را به همراه برترين بازي ا لرائه مي کرد." اين مطلب را Dave Lee مدير Flash Memory Product، ناحيه APAC بيان کرد و افزد: "با اندازه 4 GB مي توان اطلاعات بيشتري را ذخيره نمود و در عين حال به جديدترين بازي ها پرداخت."
DT Mini – Migo Edition امکان کار آزادانه و امن بين چندين PC را فراهم مي کند. هنگام هماهنگ شدن با يک رايانه ميزبان، نرم افزار Migo محتواي email، Internet Favorites، تنظيمات، تاريخ و cookieها را به همراه فايل ها و پوشه ها کپي مي کند. پس اين درايو امکان تکرار کردن يک Desktop را روي چند PC فراهم مي کند. تمام انتقالات داده ها روي درايو انجام مي شود در نتيجه پس از جدا نمودن آن از رايانه، هيچ اثر از فعاليت هاي انجام شده باقي نمي ماند.

USB ديسک هاي
کوچک Kingstone

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 13 دی 1389  7:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها