0

ماجرای توییت های دونالد ترامپ از اندروید و آیفون چیست؟

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ماجرای توییت های دونالد ترامپ از اندروید و آیفون چیست؟

امروز گزارش جالبی از توییت های دونالد ترامپ در فضای وب منتشر شده است. همانطور که می‌دانید آقای ترامپ هم اکنون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رقابت سختی با هیلاری کلینتون دارد و این دو از هر روشی برای تخریب یک دیگر استفاده می‌کنند. اما نکته عجیب در مورد توییت های دونالد ترامپ در فضای مجازی چیست؟ با گجت نیوز همراه باشید.

 

 

توییت های دونالد ترامپ از آیفون و اندروید

در این گزارش آمده است که تمامی توییت های دونالد ترامپ در ارتباط با تخریب رقیب بزرگ خود از یک گوشی اندرویدی ارسال می‌گردند، در حالی که توییت‌های مثبت و مودبانه وی توسط آیفون منتشر می‌شوند. اخیرا یک هنرمند جلوه‌های بصری به نام تاد وازیری در توییتر متوجه این موضوع شده است.

اجازه دهید توییت های دونالد ترامپ در روزهای گذشته را مورد بررسی قرار دهیم. روز گذشته آقای ترامپ توییتی در زمینه نقشه‌های خود جهت حمله رسانه‌ای به نامزد دموکرات انتخابات آمریکا منتشر کرد. این توییت وی توسط اپلیکیشن اندرویدی توییتر در یک گوشی اندرویدی منتشر شده است. با این حال آقای ترامپ در روز جمعه توییتی مبنی بر آرزوی موفقیت برای تیم آمریکا در مسابقات المپیک را با آیفون خود در توییتر منتشر کرد.

مطمئنا با مطالعه این خبر، برخی افراد از چند شخصیتی بودن ترامپ صحبت می‌کنند. اما این موضوع دلیل دیگری دارد. تاد وازیری معتقد است توییت‌های تهاجمی و منفی توسط خود ترامپ و از گوشی اندرویدی وی در توییتر منتشر شده‌اند. سایر توییت های دونالد ترامپ در زمینه‌های اجتماعی توسط یکی از کارمندان وی و با آیفون ارسال می‌شوند. در واقع این کارمند گاهی اوقات پیام‌های آقای ترامپ را در قالب جملات رسمی و زیبا با آیفون خود منتشر می‌کند.

بنابراین آقای ترامپ دو گوشی با دو سیستم عامل مختلف را مورد استفاده قرار نمی‌دهد و همچنین شخصیت چندگانه ندارد. بنابراین توضیحات تاد وازیری کاملا عاقلانه و منطقی به نظر می‌رسد.

ترامپ همیشه از سیاست‌های کمپانی اپل در ساخت محصولات خود خارج از ایالات متحده آمریکا انتقاد کرده است. او چندی پیش ادعا کرد اگر در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود، اپل را مجبور به ساخت محصولاتش در داخل آمریکا خواهد کرد. چندی پیش ترامپ در اظهار نظری جالب اعلام کرده بود که به دلیل آنلاک نشدن آیفون 5 سی یک تروریست توسط اهالی کوپرتینو، آمریکایی‌ها باید محصولات این شرکت را تحریم کنند!

ترامپ از ماه فبریه آیفون خود را کنار گذاشته است و از این گوشی پرطرفدار استفاده نمی‌کند. بنابراین پیش بینی تاد وازیری در مورد ارسال شدن توییت‌های اجتماعی توسط کارمند کمپین وی به احتمال زیاد درست است. در ادامه توجه شما را به توییت‌های اخیر ترامپ و همچنین پاسخ تاد وازیری در توییتر جلب می‌نماییم:

دوشنبه 18 مرداد 1395  1:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها