0

پرتابل خوشمزه ي فايرفاکس!

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

پرتابل خوشمزه ي فايرفاکس!

نسخه ي پرتابل نرم افزار هاي گوناگون هميشه داراي جذابيت هاي زيادي براي همه ي کاربران بودند. اما خب موضوعي که اين وسط لااقل براي من در اين مدت رخ داده بود، اين بود که هيچ وقت به واقع به اين گونه نرم افزار ها نياز پيدا نکرده بودم. به عنوان مثال هيچ وقت لزومي نديدم با وجود نسخه ي اصل نرم افزار وينمپ، از نسخه ي پرتابل آن استفاده کنم. در واقع چنين کاري عملا بيهوده است.

مدتي مي شود که از کافي نت دانشگاه به اينترنت متصل مي شوم و متاسفانه بعد از کار کردن با فايرفاکس، بسيار دشوار است که بخواهم براي مدت طولاني از اينترنت اکسپلرور استفاده کنم. از طرفي، فيلتر بودن سايت خوشمزه که جز سايت هاي بسيار ضروري خيلي از ماهاست، باعث شده بود مدتي کلافه باشم. تا اينکه به ياد نسخه ي پرتابل فايرفاکس افتادم!

دانلود کردم و شروع کردم به استفاده کردن از اين نرم افزار. به واقع تازه اينجا بود که نسخه ي پرتابل نرم افزار ها، کارکرد خودشان را به من نشان دادند. يک محيط آشنا، امنيت بالا و مهمتر از همه وجود اين همه افزونه، باعث شده است روزي چندين بار به اين کافي نت مراجعه نمايم!

در اين مدت نسخه هاي پرتابل بسياري از نرم افزار ها را تجربه کرده ام. به نظر مي رسد نسخه ي پرتابل فايرفاکس، از تمامي نرم افزار هاي ديگر براي کساني که از کامپيوتري غير از کامپيوتر خودشان به اينترنت منتصل مي شوند، مهمتر باشد.

لذت اين نرم افزار ها وقتي بيشتر مي شود که مثلا با نرم افزر post2blog(پرتابل) مطلب براي وبلاگتان بنويسيد و با فايرفاکس(پرتابل) آن را مشاهده کنيد!

براي کساني که از کامپيوتر هاي غير مطمئن، به سايت هاي مهمي از جمله به حساب هاي بانکي خودشان مي خواهند دسترسي داشته باشند، نسخه ي پرتابل فايرفاکس بسيار مفيد خواهد بود. حتما آن را تجربه کنيد.

پرتابل
خوشمزه ي فايرفاکس!

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 13 دی 1389  7:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها