0

اخبار ورزشی

zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 2796

اخبار ورزشی

تحلیل بهتاش فریبا از نتایج استقلال و آینده این تیم

بهتاش فریبا در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به عملکرد استقلال در مقابل پیکان چیست، گفت: فکر می‌کنم عملکرد استقلال در این بازی خیلی بهتر از دو بازی قبلی‌اش بود. سیستم و تغییرات تاکتیکی در عملکرد استقلال دیده می‌شد و دوندگی این تیم بالا بود. درست است که آخر بازی اوقات ما تلخ شد ولی فوتبال همین است. صنعت نفت در این بازی آگاهانه بازی کرد و کلا ۴ بار هم روی دروازه استقلال نیامدند ولی دو گل زدند. استفاده از موقعیت را آنها به خوبی انجام دادند. جا دارد یک آفرین به تعویض‌های دست نشان بگویم که انقدر تعویض‌هایش اثر گذار بودند. البته تعویض که مسئله شانسی هم هست. منصوریان تصور می‌کرد که با توجه به فشار نفتی‌ها، لازم است افشین به میدان برود تا بازی را جلو نگه دارد ولی این تحلیل درست، موفق نشد چون توپی به افشین نمی‌رسید. به نظرم فوتبال روز بدش را به استقلال و روز خوبش را به صنعت نفت نشان داد.

او در پاسخ به این سوال که آیا جای نگرانی برای استقلالی‌ها وجود دارد یا نه، اظهار کرد: شما می‌دانید که من همیشه نقاط مثبت و منفی را کنار هم مطرح می‌کنم. استقلال در هر بازی‌اش عملکرد بهتری از بازی‌های قبلی‌اش نشان داده است. من پیشتر هم گفته بودم که علی قربانی بازیکنی است که کمتر درباره‌اش صحبت می‌شود ولی مطمئنم که می‌تواند به این تیم کمک کند چراکه بازیکن بسیار خوبی است. در کل به این استقلال همچنان امیدوارم چون توانایی بالایی دارد. این تیم دوندگی بالایی دارد و در مقابل صنعت نفت چندین موقعیت خوب را بدست آورد.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به بحث‌های پیرامون خط دفاعی استقلال چیست، گفت: منصوریان هنوز به ترکیب ایده‌آل خط دفاعی خود نرسیده است. در تمام دنیا جایی که کمترین تغییرات را دارد، خط دفاعی است چون باید بازیکنان باهم هماهنگ باشند. استقلال در هر سه بازی خود دست به تغییرات دفاعی زده و در دو بازی خیرش مدافع چپ خود را در طول بازی عوض کرده است. در بازی با استقلال خوزستان میثم مجیدی به جای مگویان به میدان آمد و در مقابل صنعت نفت هم یعقوب کریمی جایش را به زکی پور داد. البته شاید فشار روی سمت چپ استقلال زیاد است که منصوریان این تصمیم را گرفت ولی معمولا از بازیکن جوانی مثل زکی‌پور در استادیوم آزادی استفاده نمی‌شود. حداقل در زمان بازیگری ما، یک جوان اولین بازیش برای استقلال را در شهرستان انجام می‌داد. بازی کردن در استقلال آسان نیست و این تیم باشگاه بزرگی است. آنقدر این باشگاه بزرگ هست که ما هنوز اثری از بختیار رحمانی و وریا غفوری در این تیم ندیده‌ایم. بختیار که همیشه یا مقابل دروازه حریف بود یا در حال گلزنی، هنوز در استقلال جا نیفتاده است. صحبتم به این معناست که بازی در استقلال برای بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش هم سخت است چه برسد به بازیکنان جوان. در کل من نگران استقلال نیستم و مطمئنم که این تیم با یک برد به لیگ بر می‌گردد چون آنها در فاز حمله و دوندگی شرایط خوبی دارند.

فریبا در پایان اضافه کرد: در روزهای اخیر زیاد دیده‌ام که می‌گویند خط دفاعی استقلال مشکل دارد و این درحالی است که من معتقدم ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد. ساختار دفاعی مربوط به همه بازیکنان است. استقلال در پست هافبک دفاعی مشکل دارد. نوع بازی باقری با چشمی فرق دارد. امید ابراهیمی دوست دارد پشت محوطه جریمه حریف ظاهر شود و پارسال هم خیلی در این زمینه موفق بود. این خصوصیت را باقری هم دارد و برای این است که وقتی استقلال ضد حمله می‌خورد، بازیکنان حریف بلافاصله به مدافعان استقلال می‌رسند و این درحالی است که قبلا چشمی این فضا را پر می‌کرد؛ همان کاری که کامیابی‌نیا در پرسپولیس انجام می‌دهد.

منبع: ایسنا

یک شنبه 17 مرداد 1395  12:52 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

پاسخ به:اخبار ورزشی

بمب پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد

وحید امیری بمب پرسپولیس خیال هواداران را راحت کرد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل نقل‌وانتقالات، مهدی طارمی را به عنوان مهاجم اصلی خود از دست داد و در جذب کاوه رضایی هم ناکام ماند، به نظر می‌رسید در خط حمله و گل‌زنی به مشکل بر بخورد.

پرسپولیس آقای گل فصل گذشته لیگ برتر یعنی مهدی طارمی را در فصل نقل‌وانتقالات از دست داد و تنها گزینه این تیم در خط حمله هم جذب نشد. از طرفی برانکو ایوانکوویچ راضی به جذب مهره دیگری نشد تا این نگرانی برای هواداران ایجاد شود که پرسپولیس در فصل جدید در خط حمله و گلزنی مشکل خواهد داشت.

البته طارمی به پرسپولیس برگشت ولی مشخص بود به خاطر حاضر نبودن در تمرینات و اردوی آماده سازی پیش‌فصل، در هفته‌های اول آمادگی بازی در ترکیب اصلی و بازی 90 دقیقه‌ای را ندارد. با این وجود همه این مسائل باعث نشد تا پرسپولیس در گل‌زنی مشکل داشته باشد.

وحید امیری، بازیکن ملی‌پوش فصل گذشته نفت تهران که در فصل نقل‌وانتقالات به پرسپولیس آمد در سه بازی ابتدایی این تیم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. امیری با وجود این‌که مهاجم هدف و گلزن تخصصی نیست و در نفت و تیم ملی هم به عنوان وینگر، مهاجم کناری بازی می‌کند، توانسته در سه بازی پرسپولیس با به ثمر رساندن دو گل و تأثیر مستقیم روی یک گل، نقش اساسی در صدر نشینی پرسپولیس در هفته سوم داشته باشد.

...امضا؟؟هیچــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

دوشنبه 18 مرداد 1395  10:50 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

طارمی بداند من زلاتان ایرانم و آقای گل می شوم

به گزارش افکارنیوز، لوسیانو ادینیو  درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان، گلزنی در این مسابقه، شانس خودش برای آقای گلی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

دو تک به تک خراب کردم

قبل از بازی با پیکان عالی تمرین کرده بودیم. همه چیز خوب بود و تمرکز بالایی داشتیم. به بازیکنان تراکتورسازی تبریک می گویم. ما 3 بر یک بردیم اما 4، 5 موقعیت گل دیگر را هم خراب کردیم. دو تک به تک خودم خراب کردم و امیدوارم در آینده جبران کنم.

مثل زلاتان گل زدم

گلی که به ثمر رساندم، مثل گل های زلاتان ایبراهیموویچ بود. زلاتان امسال در منچستر یونایتد گل می زند و من در ایران این کار را انجام می دهم. البته دوست داشتم دو گل بزنم اما این اتفاق نیفتاد. انشاءالله در آینده بیشتر گل خواهم زد وبه تیمم کمک می کنم.

بنگر پیشگوی خوبی است

محسن بنگر قبل از بازی به من گفته بود تو گل می زنی. او پیش بینی کرد و فکر می کنم پیشگوی خوبی است. از بنگر بابت روحیه ای که به من داد، ممنونم.

می خواستم همه بدانند من برگشتم آذربایجان

شادی گلم خاص بود. من روی زیر پیراهنی ام نوشته بودم: «ادینیو برگشت آذربایجان». می خواستم همه بدانند من برگشتم تا گل بزنم و بدرخشم. خوشحال می شوم وقتی همه این مساله را متوجه شوند.

زهیوی و طارمی را جا می گذارم

من در همه بازی ها برای آقای گلی تلاش می کنم. البته همه تیم ها بازیکنان موثر و خوبی دارند؛ بازیکنان زیادی اکنون دو گله هستند و حتی مهاجم استقلال خوزستان(زهیوی) 3 گل به ثمر رسانده است. مهدی طارمی هم یک رقیب سخت برایم است. با این حال همه باید بدانند که ادینیو هدفش آقای گلی است و برای رسیدن به آن تلاش می کند. انشاءالله بتوانم چند هفته مانده به پایان لیگ آقای گلی ام را قطعی کنم.

پیشرفت فوتبال ایران با برزیلی ها

الان در ایران همه تیم ها حداقل یک بازیکن برزیلی دارند. از این موضوع خوشحال هستم. تعداد بازیکنان برزیلی در فوتبال ایران اتفاق بزرگی است. همه بازیکنان هم کیفیت بالایی دارند و قطعا همه برای موفقیت تلاش می کنند. برزیلی ها باعثی پیشرفت فوتبال ایران می شوند.

عاشق تراکتوری ها هستم

من عاشق هواداران تراکتورسازی هستم. آنها همیشه به من محبت دارند و علاقه شان را نشان می دهند. امیدوارم در دربی تبریز هم نمایش خوبی داشته باشم و بتوانم گل بزنم.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

سه شنبه 19 مرداد 1395  1:26 PM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

لوزانو: ما برای دعوا به المپیک نیامدیم

به گزارش افکارنیوز، رائول لوزانو در نشست خبری پس از مسابقه تیم‌های ایران و لهستان اظهار داشت: در مسابقه امروز خیلی بهتر از دیدار با آرژانتین بودیم و حتی دو ست نیز به پیروزی رسیدیم. در ست پنجم هم شرایط کاملاً متفاوت بود و برای هر امتیاز جنگیدیم.

وی ادامه داد: بازی خوبی کردیم، اما لهستان در ست اول بهتر از ما بازی کرد. در ادامه بهتر شدیم، اما در ست آخر لهستان خوب بود و همین مسئله باعث شکست ما شد.

لوزانو درباره درگیری میان بازیکنان دو تیم در پایان مسابقه گفت: باید جنگ و دعوا را متوقف کنیم. این مسابقه والیبال است نه دعوا!

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

چهارشنبه 20 مرداد 1395  9:31 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

بچه‌معروف‌ها و غازچرون‌های واليبال؛ مگر این مملکت وزیر ورزش ندارد؟!

مگر اين مملكت وزير ورزش ندارد که يك چك توي صورت شما بزند كه رويتان كم شود؟ خوش‌خبر گيريم لباسش جور نشده، چقدر بد که نشده اما يك كاروان مگر منتر شماست؟

سرویس ورزش مشرق- ۱- ديگر نمي‌دانم از دست آقا سعيد و بروبچ، سرم را بكوبم به ديوار يا همچنان به پنجه‌هاي جادويي او "باج راه” (اصطلاحي كه قديم‌ها براي عوارض گمركي اتلاق مي‌شد) بدهم و خفه‌خون بگيرم. ديگر او و رفقا دارند شورش را در مي‌آورند. ديگر تاخت و تاز باند و فراكسيون قدر قدرت موجود در تيم ملي واليبال تابلو شده است. پس بزن بريم جلو. بوق هم نزن. صندلي‌ها را پاره نكن.

بگذار من همين اولش، بگويم كه خودم تُركم و با آقاسعيد و خوش‌خبر، همشهري يا هم‌زبانم و راحتتان كنم. بگذار همين اول اعتراف كنم كه هرگز در واليبال ايران هيچ‌كس به اندازه او تو دل برو و اين‌همه قهار و قدرتمند در كار پاسوري نبوده كه تين ايجرها (همان نوجوانان خودمان) چنين به پرستش‌اش رو بياورند. همچنان كه "دالايي لاما” موش و "هندوها” گاو مي‌پرستند، من بسياري را ديده‌ام كه او را در حد يك بت سنگي پرستيده‌اند. او گاه چنان در ميان اين مردم دلداده دارد كه آدم‌ها را درگير خودش مي‌كند؛ همچون سهراب گلبدن افسانه‌ها و لئوناردو ديكاپريو كه خيلي‌ها شب‌ها با فكرشان مي‌خوابند و صبح‌ها با بوسه‌اي بيدار مي‌شوند.

بگذار راحت بگويم كه خيلي‌ها درگير چشم‌هاي ميشي و پنجه ساحرانه اويند يا حتي غرور شيرين و گردن‌كشي‌هايش هم برايشان لذتبخش است. بگذاريد همین اول اعتراف كنم كه من خود گاه مجبور شده‌ام به دختركان بسياري كه طالب بودند مرا به يك "دلال عشق” تبديل كنند! و بروند با او عكس ساده يادگاري بيندازند، دروغكي گفته‌ام كه سعيد زن و بچه دارد! عشاق دلخسته او اما اين حرف‌ها را باور ندارند و در عشق افلاطوني‌شان غرقه‌اند. شايد همين‌كه در چشم‌هاي ميشي او يك‌جور طغيان خاموش و مهر ميترايي و آداب چرچيلي و مرموزيتي غريب برقرار است، تين ايجرها را كشته مرده‌ی خود مي‌كند. تعريف شّم اقتصادي‌اش را هم نكنم بهتر است كه الان پاسورهاي مثل او در نسل‌هاي پيشين، حتي نان براي شب‌شان ندارند، اما او بلد بود چگونه چپش را پر كند كه در اروميه و آمريكا و تهران سرمايه‌گذاران به سرش قسم بخورند. گواراي وجودش باشد. گيرم اينكه مي‌گويند او سولاخ دنيا را پيدا كرده و حتي در پروژه‌اي با گل پسر آقاي داورزني شريك است، به من مربوط نباشد. اما اينكه نسل جديد واليبال با درآمدهاي ميلياردي، روي گرسنگي نسل پيش از خود قلم قرمز كشيده و در صفوف بورژوازي زحمت‌كش مدل ايراني قرار گرفته‌اند، باعث حسد و حرمان هيچ‌كس نمي‌شود. گواراي وجودشان. گوشت بشود بچسبد تن‌شان.

۲- اروميه‌اي‌ها آدم‌هاي با فرهنگي‌اند. آنجا از قديم جزو شهرهايي‌ست كه به دليل قرار گرفتن در ترانزيت اروپا به ايران، بسيار زودتر از خيلي ولايات در جريان تحولات غرب قرار گرفته و طبيعي است كه شمايلي از آنها را با خود حمل كرده است. واليبال نيز به عنوان يك بازي وارداتي از قديم الايام در اروميه دلداده زياد داشته است. قبل از سعيد هم دايي او و قبل از او نيز داييِ دايي او در واليبال آذربايجان غربي براي خود پادشاهاني بوده‌اند (دقت كنيد به ژن ”خواهرزادگي” در واليبال آنجا كه چقدر غريب و بي‌بديل است). الان همه آن نسل، زده است به گاراژ و سرداري از آن خطه طغيان كرده كه همه‌كاره تيم ملي واليبال است. مي‌تواند بازيكني را چنان مرموزانه روي تور خسته كند و پاس ندهد كه رسما گريه‌اش بگيرد و به همان اندازه هم مي‌تواند به كودكي نوبالغ چنان پاس‌هاي باقلوايي بدهد كه طرف سه‌روزه بشود لوزانف كبير. پس بديهي است اگر در سايه‌سار اين هنر بي‌بديل، گاه سلطه خود را در حوزه واليبال چنان گسترش دهد كه مارلون براندو در پدرخوانده نداده است، ما كف نكنيم. مردي در ظاهر آرام ولي به شدت طغيانگر كه مي‌تواند در رختكن به سخنگوي دولت تيكه بيندازد يا براساس دلخواه خود ساعت تمرين تيم ملي را به مربي ديكته كند. عين دوران كواچ كه در سفر آمريكا وقتي اعلام كرد كه بچه‌ها براي تمرين فردا سر ساعت ده صبح در سالن آماده باشند، فقط با يك نگاه معني‌دار سعيد، داستان برگشت. خبرنگاري كه در آمريكا همراهشان بود مي‌گويد كواچ از ساعت ده در سالن قدم مي‌زد ولي احدي جرأت نكرده بود به تمرين بيايد. بچه‌ها تا يك دقيقه به يازده، جسارت بيرون آمدن از اتاقشان را نداشتند و كواچ عين ديوانه‌ها به زمين و زمان فحش مي‌داد. اين اوست كه تعيين مي‌كند واليبال چيست و چندنفره بازي مي‌شود و چه‌كسي بايد روي تور ‌اسپك بلند يا دوپرشه يا تيز بزند. اين اوست كه به همراه بزرگان تيم تعيين مي‌كنند كه چه‌كساني بايد در تيم باشند و چه‌كساني خط بخورند. كواچ و لوزانو چه كاره‌اند؟ تنها كسي كه در روز اول ورودش گربه را دم حجله كشت و در واكنشي نسبت به بازيكن‌سالاري در ايران، همان اول، به بازيكن‌سالاران گفت حريم‌تان را نگه داريد وگرنه خط مي‌خوريد همان ولاسكوي عزيز بود. تنها او بود كه سلطان بود. بقيه بايد بروند غاز بچرانند.

اين روزها می‌گویند؛ باند سعيد و شهرام و ممد در تيم ملي همه‌كاره است. رفيق جينگ و تورگي‌اند. ندار هستند با هم. خوش‌خبر را هم كه دارند. همه قفل‌ها را مي‌تواند برايشان باز كند. خب طبيعي است كه بقيه هم بايد زير پرچم آنها سينه بزنند. اصلا تابلوست كه چنين فراكسيون وحشت‌انگيز و محبوب و ابرقهرماني مي‌تواند هر مربي را به زمين گرم يا سرد يا ولرم بزند و هر سرپرستي را به مباشر و پادو تبديل كند و هر رئيس فدراسيوني را وادار كند كه به لالايشان لي لي بگذارد. كدام مربي خارجي حاضر مي‌شود ابرستاره‌هاي تيمش را با حربه تنبيه انضباطي ـ كه ديگر تاريخ مصرفش گذشته است ـ به خاك سياه بنشاند و  نتيجه نگيرد؟ كدام رئيس فدراسيون حاضر مي‌شود آب خانه‌اش را گل‌آلود كند. بگذاريد سلبريتي‌ها سلطنت كنند. ديگر دوران ”آقاجبار” گذشته است كه در شروع تمرينات تيم ملي به دست ستاره‌هايش جارودستي مي‌داد كه اول حياط باشگاه را جارو كنند، بعد تشريف ببرند تو زمين. يك ”معلم ـ پدر” آرمان‌گرا و منزه‌طلب مثل آقاجبار بايد هم دق كند برود زير خاك. و چرچيل‌ها واليبال را در سيطره خود دربياورند. كه دق كرد هم واقعا.

۳- امروزه واليبال هم مثل فوتبال داراي معادلات به شدت پيچيده‌اي است كه پول و پول و پول در آن تعيين‌كننده است. اين پول بانك‌ها، پول تبليغات دور زمين‌، پول باشگاه‌ها و پول بادآورده شهرداري‌هاست كه همچون باقلوا و رولت روسي در ليگ، تخس مي‌شود و معادلات به شدت پيچيده‌اي را درون خود محلول مي‌كند. طبيعي است در چنين ميداني كه واليباليست چلاق هم زير هفتصد ميليون پول نمي‌گيرد، ستاره‌هاي ما چنان در داخل كشورشان زمين‌گير شوند كه يك خريدار سبيل چرب هم در خارج از كشور برايشان نگويد خرت چند؟ بگذاريد همه زير پرچم اين باند سينه بزنند. مهم اين است كه واليبال ما جهاني شده است. اصلا مؤلفه اخلاق و ديسيپلين در ورزش‌هاي مدرن امروز محلي از اعراب ندارد. اصلا بگذاريد بنشينند توي اتاقشان در دهكده، و در نهايت راحتی، حساس‌ترين و حياتي‌ترين مراسم المپين‌ها ـ افتتاحيه المپيك ـ كه محل نمايش هويت كشورهاست را تحريم كنند. بگذاريد توي صفحاتشان پيغام بگذارند كه ما به خاطر سرپرست تيم رژه نمي‌رويم. مگر شما كي هستيد كه رژه نرويد؟ مگر سرپرست كي هست كه خودتان را كشته‌ايد برايش؟ مگر اين كميته المپيك ما آدم ندارد كه چخ كند به طرفتان و رويتان كم شود؟ مگر اين مملكت وزير ورزش ندارد؟ او فقط بلد است مديران باشگاه‌هاي سرخابي را نقره‌داغ كند؟ بلد نيست يك چك توي صورت شما بزند كه رويتان كم شود؟ امير خوش‌خبر گيريم لباسش جور نشده، چقدر بد که نشده. اما يك كاروان مگر منتر شماست؟

۴- ما غلط بكنيم از روابط خاص شماها با خوش‌خبر، خبر داشته باشيم. ما غلط بكنيم که به شنیده‌هایمان اعتماد کنیم كه می‌گویند او بيشتر از آنكه سرپرست قدرتمند تيم باشد، پوشش‌دهنده ضعف‌هاي خارج از ميداني شماها است؟ تا حالا هيچ سرپرستي در تاريخ ورزش ما اين‌همه ندار و بي‌پرده با بچه‌ها نبوده يعني؟ تا حالا هيچ‌كس در واليبال پدري نكرده؟ لابد سر همين چيزهاست كه او هم خيلي وقت‌ها زير سيبيلي رد مي‌كند. لابد براي همين پوشش‌گري‌هاست كه وقتي در راه بازگشت از انتخابي المپيك در ژاپن كه سربلندانه به ريو صعود كرديد، دو نفرتان به دليل خواب ماندن در دوبي، جا مانديد و تيم آمد تهران، او هم همه‌چيز را پوشش‌كاري كرد. به من بگوييد كدام سرپرست تيم پاسپورت‌هاي بچه‌ها را دست خودشان مي‌دهد؟ كدام سرپرست وقتي بچه‌ها خوابند در اتاقشان را نمي‌شكند كه بياوردشان فرودگاه؟ ما كه مي‌دانيم چه خبر بود، بچه گول مي‌زنيد ؟ عكستان را توي رختخواب مي‌گذاريد در اينستاگرام و خميازه مي‌كشيد و كامنت مي‌گذاريد كه ما خواب مونديم. توقع داريد ما هم باور كنيم؟ چقدر هم بچه‎‌گول زنك‌ايد شما. بگذاريد اين رازها در سينه ما كپك بزند و به خاطر پيروزي‌هاي جهاني شما دق كنيم و دم برنياوريم. بگذاريد خفه‌خون بگيريم داداش. "چلو خفه‌خون” زيباترين پلو با هلاهل جهان است!

۴- آقاي خوش‌خبر بچه تبريز است. يك آدم بيگانه با واليبال بود در جلد يك كارمند ساده كه اكبرآقا گهرخاني (مديركل تربيت بدني استان كه بعدها مديرعامل تراكتور و فدراسيون ژيمناستيك شد) دستشان را گرفت و تاتي تاتي كرد و كشاندش بالا. از فدراسيون ژيمناستيك هم رفت كارمند سازمان تربيت بدني شد. داورزني وقتي مدير صنام بود او را هم برد آنجا و ديگر رفاقت‌هاي تورگي‌شان شروع شد. آنچنان كه افتد و داني! اينكه وظايف سرپرستي در يك تيم چيست و با وظايف پادوگري در يك تيم چه فرق‌ها دارد، به من مربوط نيست. من كاري هم به كل اين شايعاتي كه پشت سر واليبالي‌ها ساز مي‌كنند، ندارم. من هم مثل شما سرم را كرده‌ام زير برف و در سايه موفقيت واليبال، روي همه‌چي قلم قرمز كشيده‌ام. هر اتفاقي مي‌خواهد بيفتد، بيفتد. همين‌كه واليبال سر به آسمان مي‌سايد ارزشش را دارد. گيرم همه اين شايعات هم غلط است كه چندي پيش آش آنقدر شور شده بود كه بچه‌هاي حراست وزارت ورزش فشار به كناره‌گيري آقاي سرپرست آوردند اما ظاهرا جناب رئيس فدراسیون مقاومت كرد. گيرم همه اين‌ها شايعات سياه‌چرخان در اطراف ورزش است. اصلا غلط بكنيم از اين حرف‌ها بزنيم ما. بله ما خفه خون مي‌گيريم تا واليبال موفق شود. اما اين را در نظر داشته باشيد، امروز كه سعيد و ممد و شهرام افتتاحيه را به خاطر سرپرست تيم تحريم مي‌كنند، فردا اگر يك ارگاني خواست دست به تغيير آقاي سرپرست بزند ـ حالا به هر دليلي ـ لابد اعتصاب غذا مي ‌کنند؟! بايد در آن صورت ديگر تيم ملي واليبال ايران را هم كل‌يوم تعطيل بكنند در طرفداري او ديگر؟ نه؟ نكند لب‌شان را بدوزند و شورش كنند و مرا گروگان بگيرند؟!

۴- آقا بگذاريد ما از واليبال كيف كنيم ولي اين‌را هم بدانيد كه اگر در ورزش ما هم روزي روزگاري آن داستان ”از كجا آورده‌اي” رو شود، خيلي‌ها بايد بزنند به گاراژ. خدا كند هيچ‌كس از هيچ‌كس نپرسد از كجا آوردي. ما كه بخيل نيستيم. اصلا همه براي هم ماشين صفر شاسي بالا كادو بخرند. اصلا همه بروند گرين كارت آمريكا بگيرند و كيف دنيا را بكنند. همه بروند با هنرمندها رستوران در "مغرب” زمين باز كنند! همه بروند مجهزترين باشگاه بدنسازي عالم را به نام خود بنچاق كنند. همه بروند تو آنكارا و استامبول خانه بسازند و خانه بخرند. همه بروند در خيابان شريعتي تهران برج بسازند اگر هم عوارض و جريمه ۱۸ ميلياردي براش بستند، شانه‌هايشان را بيندازند بالا كه خب بلديه چه‌كار به كار ما دارد؟ اصلا همه بروند حمزه خان مصدوم و مسن (كه دو سال است در ليگ بازي چنداني نكرده) را جايگزين تشكري و معنوي‌نژاد و مباشري بكنند. باز به ما چه؟ ما كه بخيل نيستيم. ما نهايتش به عنوان يك مريض روحي و يك معترض بالفطره دق بكنيم و بميريم كه آنهم حق‌مان است .خدا بياورد آن روز را هرچه زودتر . بگوئيد ايشالله ايشالله!

فقط مواظب باشيد توی المپيك جنگ نشود چون دارد توي تيم بدجور بوي دودستگي مي‌آيد. گيرم دعواي غلامي و معروف در دور برگشت ليگ جهاني در تهران هم دروغ باشد. گيرم انتخاب تيم توسط باند خوش‌خبر و سعيد هم از بيخ دروغ است و داورزني كه در سفر بوده معترض نشده كه چرا نگذاشتيد من بيايم اسامي را اعلام كنيد. گيرم سر و صدا راه انداختن ميرزاجانپور بعد از افشاي خبر حذفش از الميپك دروغ است. گيرم بي‌كسي معنوي‌نژاد و حذف او از تيم دروغ است. گيرم كور كردن نقشه‌هاي لوزانو كه مي‌خواست تيم را جوان‌تر كند دروغ است. گيرم اعتراض بچه‌ها كه ما پول‌هاي ليگ جهاني پارسال را مي‌خواهيم و اگر ندهيد به ليگ امسال نمي‌رويم دروغ است. گيرم بردن شريفات به آن سفر قبلي به آمريكا بر اثر داد و فريادهاي سيد نبوده كه "حالا كه اينقد آدم بيكاره همراه تيم است شريفات هم يكي‌اش” دروغ است. گيرم همه‌چيز دروغ است و كذب مطلق اما همين كه اين سه تا گل پسر رژه المپيك را تحريم مي‌كنند و آب از آب تكان نمي‌خورد دروغ نيست؟ زبانم لال شود اگر دروغ باشد. بيماري قانقاريا بگيرم اگر دروغ باشد. و به نفرين كوكب خانم دچار شوم اگر دروغ بگويم. چشم هايم كور و دندم نرم.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

پنج شنبه 21 مرداد 1395  11:44 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

کار تمام است؛ مهم ترین خرید استقلال برای نجات منصوریان می آید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در شرایطی که تا امروز هیچ کدام از نزدیکان باشگاه استقلال شایعه تمایل علیرضا منصوریان به جذب لئوناردو پادوانی را تائید نکرده اند اما انگار شاگرد علی منصور در نفت دوباره زیر نظر او بازی خواهد کرد.

خبر ورزشی که ارتباط نزدیکی با سرمربی استقلال دارد، کار آبی پوش شدن این مدافع برزیلی با استقلال را تمام شده می داند و درباره او می نویسد:

مهمترین خرید استقلال اگر اتفاق بیفتد، جذب پادوی برزیلی خواهد بود. استقلالی ها فاصله زیادی تا یک خرید بزرگ دیگر در فصل نقل و انتقالات ندارند.

در حالی که وزیر ورزش همین حالا هم از خریدهای استقلال شاکی است، مدام در استقلال دست به تغییرات می زند و مدام می گوید حتی اگر شده در حرف، بازیکنان استقلال باید بیایند و به مردم بگویند از قراردادهای شان کم می کنند، منصوریان برای نجات تیمش از این سردرگمی، باز بازیکن می خواهد.

مربی جوان استقلال می داند که دفاع هایی که خریده، آنهایی نیستند که از ابتدا هم می خواسته و حالا هم خیلی زود باید فکری به حال دفاعش کند. او از ابتدا هم پادووانی را می خواست. دفاعی که با حضورش در نفت تهران، بهترین نتایج ممکن مربیگری اش را گرفت، در استقلال هم کارایی بالایی خواهد داشت.

پادو یک فرق اساسی با همه دفاع های دیگر استقلال دارد. او فوتبال را روی زمین بازی می کند. روی هوا هم عالی است. خیلی خوب نفوذ می کند و اگر چه مشکل اساسی اش کند بودن است.

با این وجود، حضور پادو می تواند قلب دفاع استقلال را مستحکم کند. او که با سپاهان تمرین می کرد و با این تیم قرارداد داشت به دلیل اختلاف از اصفهان جدا شده و قراردادش را توانسته فسخ کند و حالا بازیکن آزاد است پس می تواند به استقلال بیاید.

البته پادو قصد شکایت از سپاهان را هم دارد. این برزیلی قد بلند که خیلی هم خوب گل می زند، در صورت پیوستن به استقلال، خیلی زود زوج رابسون جانواریو می شود تا خط دفاع استقلال کاملا استقلالی باشد.

او برای آمدن به تیم نیاز دارد تا یکی از لیست خارج شود. آن یک نفر هم کسی نیست غیر از محمدحسین کنعانی زادگان که شروعی ناامیدکننده برای تیم منصوریان داشت و حالا خیلی از آسیب دیدگی اش ناراحت نیستند.

کنعانی زادگان یکی از خریدهایی است که وزارت ورزش را از مدیران پیشین استقلال شاکی کرده. منصوریان بهتر از هر کس دیگری می داند چقدر یکی مثل پادو یا پژمان منتظری که بتواند از زمین خودی توپ را نگه دارد و اشتباه هم نکند، برای تیمش نیاز دارد. حالا او در آستانه خرید پادو است.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

جمعه 22 مرداد 1395  10:21 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

دوست پرسپولیسی منصوریان آبی پوش شد

بازیکنان تیم استقلال پس از تساوی با پیکان امروز صبح تمرین کردند.

علیرضا منصوریان دوست پرسپولیسی منصوریان آبی پوش شد

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تمرین ریکاوری تیم استقلال صبح امروز در زمین شماره دو آزادی برگزار شد. شرح این تمرین در ادامه می آید:

*تمرین تیم استقلال طبق برنامه از ساعت 10 صبح با سوت کادر فنی آغاز شد.

*آفتاب صبحگاهی شدیدی در زمین شماره دو بود که باعث می شد اعضای تیم به سختی چشمان شان را باز نگه دارند.

*امید ابراهیمی و وریا غفوری ملی پوشان استقلال در تمرین این تیم غیبت داشتند تا به اردوی تیم ملی بروند.

*مهدی رحمتی که برای زیارت عازم کربلا شده است دیگر غایب تمرین امروز بود.

*محمد حسین کنعانی زادگان که باید زانوی خود را جراحی کند دیگر غایب تمرین امروز بود.

*امید نورافکن برای شرکت در اردوی تیم فوتبال جوانان امروز خود را به کادر فنی این تیم معرفی کرد و از دیگر غایبان تمرین استقلال بود.

*یکی از همکلاسی های دوران تحصیل علیرضا منصوریان در محل تمرین استقلال حاضر شد و با اینکه پرسپولیسی بود وقتی منصوریان به او لباس استقلال را داد پیراهن قرمز رنگ خود را از تن بیرون آورد و لباس آبی استقلال را پوشید.

*پیش از شروع تمرین سرمربی استقلال برای دقایقی با بازیکنان تیم صحبت کرد.

*منصور پورحیدری و نصراله عبداللهی در تمرین امروز استقلال شرکت نکردند.

*علی چینی مربی استقلال با 8 دقیقه تأخیر دیرتر از همه به محل تمرین استقلال رسید.

*محسن کریمی با دیگر بازیکنان تیم تمرین کرد و بدون مشکل در کارهای گروهی و فوتبال درون تیمی حضور یافت.

*حسین حسینی و عرشیا بابازاده دو دروازه بان استقلال در غیاب مهدی رحمتی زیر نظر حمید بابازاده تمرینات خود را برگزار کردند.

*نفرات اصلی در دیدار دیروز استقلال پس از 20 دقیقه تمرینات کششی زیر نظر استیو جونز محل تمرین را ترک کردند.

*بازیکنان ذخیره در بازی دیروز مقابل پیکان، زیر نظر علیرضا منصوریان به تمرین حفظ توپ پرداختند.

*علیرضا منصوریان نصف زمین چمن شماره دو آزادی را برای تمرین فوتبال در نظر گرفت و با بازیکنان ذخیره در این بخش از زمین به فوتبال درون تیمی پرداخت. در این بخش خود منصوریان هم با بازیکنان مشغول بازی شد.

*در حاشیه این بازی سرمربی استقلال حدود 5 دقیقه با یعقوب کریمی همکلام شد. همچنین منصوریان بعد از کریمی کاوه رضایی را صدا زد و دقایقی هم با این بازیکن صحبت کرد.

*فرشید باقری بعد از اینکه می توانست محل تمرین را ترک کند به خواست خودش دو دور دیگر هم دور زمین دوید و سپس محل تمرین را ترک کرد.

*بعد از بازی درون تیمی، بازیکنان استقلال به سانتر از جناحین مشغول شدند و از راست و چپ روی دروازه توپ ارسال می کردند و مهاجمان و هافب ها سر می زدند.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

شنبه 23 مرداد 1395  11:32 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

نظر برانکو در مورد «سیدجلال» عوض شد/ پشیمانی سرمربی پرسپولیس

پاسخ به:اخبار ورزشیبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، عملکرد خوب سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس باعث تعجب برانکو ایوانکوویچ شده است و ظاهراً سرمربی سرخپوشان فکرش را نمی‌کرد این بازیکن بتواند چنین عملکرد خوبی از خودش نشان دهد.

سید جلال حسینی فصل گذشته در دو مقطع ابتدای فصل و نیم فصل سعی کرد به پرسپولیس برگردد و حتی افرادی در این بین واسطه شدند تا این انتفال صورت بگیرد ولی برانکو با این موضوع کاملاً مخالف بود.

پرسپولیس فصل گذشته مشکلات زیادی در خط دفاعی خود داشت و به علت گل‌های بدی که این تیم می‌خورد امتیازات زیادی از دست داد که در نهایت با تفاضل گل قهرمانی را از دست داد. به همین دلیل تغییرات عمده در خط دفاعی این تیم در دستور کار قرار گرفت.

ظاهراً در ابتدای فصل شانزدهم هم حسینی در لیست برانکو نبود و با نظر علی‌اکبر طاهری، سرپرست این باشگاه جذب شد و به پرسپولیس پیوست.

پس از گذشت 4 هفته از رقابت‌های لیگ برتر، حسینی یکی از ستاره‌های تیمش بوده است و عملکرد خوبش باعث تعجب برانکو شده است و سرمربی پرسپولیس از حضور این بازیکن در تیمش خوشحال و راضی است.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

یک شنبه 24 مرداد 1395  11:51 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

گوش هایتان را بگیرید؛حرف های تکان دهنده عبدولی/ویدیوگوش هایتان را بگیرید؛حرف های تکان دهنده عبدولی

کشتی گیر 75 کیلوگرمی طلا و اخلاق را یک جا باخت.

به گزارش کاپ، عصر امروز در حالی که علاقه مندان به ورزش و به ویژه دوستان کشتی پای صفحه جادویی انتظار سومین و چهارمین طلای کاروان ایران در المپیک ریو را می کشیدند دو شکست همچون آب سردی بر پیکره ورزش ایران ریخت و امیدها را به ناامیدی مبدل ساخت.

حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی جهان که برای تصاحب هشتمین مدال خود قدم به ریو گذاشته بود با شکست برابر حریف ژاپنی کنار رفت و پس از او سعید عبدولی که نام و چهره اش یادآور آن حق کشی معروف در المپیک لندن است برابر حریفی از دانمارک قرار گرفت تا او نیز به سرنوشت سوریان دچار شود.

کشتی عبدولی سراسر جنجال بود زیرا این کشتی گیر 75 کیلویی همچون گذشته نشان داد در زمینه جنجال سازی بیش از بسیاری از فنون کشور تبحر دارد.

او که گفته می شد طی ماه های اخیر و منتهی به المپیک بارها در جلسات خصوصی با محمد بنا حاضر شده و آقای خاص روی مسایل روحی و روانی وی کار کرده است امروز روی تشک ریو نشان داد که همان کشتی گیر عصبی و پرخاشگر سابق است. 

فارغ از شکست تلخ عبدولی و از دست رفتن رویای طلای المپیک که در مجالی دیگر به آن پرداخته ایم و باز هم خواهیم پرداخت رفتاری که از این کشتی گیر سر زد قابل بحث و تاسف بار است. 

کشتی گیر وزن 75 کیلوگرم ایران که 4 سال بزرگتر و باتجربه تر از المپیک لندن و بازی های آسیایی اینچئون شده است نشان داد که هنوز به اندازه توانایی های فنی و عضلاتی که قدرتمند تر شده اند از بعد رفتاری رشد نکرده است. 

عبدولی در زمان هایی از مسابقه امروز بسیار پرخاشگر نشان داد و بارها به داوران مسابقه اعتراض کرد و اوج بداخلاقی این کشتی گیر زمانی بود که با لفظی بسیار زشت و زننده اعتراض خود را نشان داد. 

کشتی از دیرباز رشته پهلوانی بوده است و بزرگانی چون غلامرضا تختی پرچم دار این رشته برای ایران در میادین بزرگ جهانی بوده اند؛ حال کشتی گیری جوان در جامه تیم ملی الفاظی به کار می برد که بسیار تاسف بار است و باید مسوولان ورزش ایران و به ویژه فدراسیون نشینان گوش شکسته آن را جدی بگیرند و بدانند این اتفاق به مثابه زنگ خطری بزرگ است. 

پایگاه خبری کاپ، فیلم زشت و زننده رفتار سعید عبدولی و الفاظ رکیکی که وی روی تشک بر زبان آورد را در اختیار دارد اما به احترام مخاطبین خود بخش مربوط به این قضیه را سانسور کرده است.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

دوشنبه 25 مرداد 1395  10:44 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

اخراج از دهکده به خاطر دست‌ندادن به ورزشکار اسرائیلی

به گزارش مشرق، کمیته بین‌المللی المپیک «ریودوژانیرو» اعلام کرد «اسلام الشهابی» جودوکار مصری پس از اینکه حاضر نشد با «اَر ساسون» حریف اسرائیلی‌اش دست دهد، توسط هیأت مصری حاضر در المپیک به کشورش بازگردانده شد.

بر اساس گزارش «ارم نیوز»، الشهابی روز جمعه با حریف اسرائیلی‌اش رقابت و مسابقه را واگذار کرد اما در پایان حاضر نشد با او مصافحه کند.

وی در پاسخ به برخی انتقادها درباره رفتارش گفت به قوانین ورزش احترام می‌گذارد اما مجبور نیست با حریفش دست بدهد.

کمیته بین‌المللی المپیک نیز با تشکیل کمیته انضباطی در این خصوص اعلام کرد: روح المپیک به دنبال ایجاد پل‌های ارتباطی است نه دیوارهایی که فاصله می‌اندازد.

هرچند مصر با رژیم صهیونیستی توافقنامه صلح موسوم به توافق کمپ‌دیوید را در سال 1978 امضا کرده است، اما بسیاری از مردم این کشور عملا چنین صلحی را قبول ندارند و رژیم اسرائیل را اشغالگر می‌دانند. 

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

سه شنبه 26 مرداد 1395  12:14 PM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

عامل حذف بهداد سلیمی از المپیک را بشناسید+تصاویر

در آخرین شب مسابقات وزنه‌برداری، بهداد سلیمی با کوله‌باری از امید بر روی تخته رقابت‌ها حاضر شد و بعد از رکوردشکنی در وزنه‌های یک‌ضرب، امید کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال را بیش از قبل زنده کرد. اما در حرکات دوضرب با تصمیمات عجیب داوران مسابقه و هیئت ژوری، سرانجام پیشبینی‌های باورنکردنی دو روز گذشته محقق شد و پهلوان تنومند ایران هم حریف مافیای وزنه‌برداری نشد و به راحتی از کسب مدال بازماند. اما هیئت ژوری که بود؟ عضو پرنفوذ این هیئت که عامل اصلی از دست دادن این مدال ارزشمند برای ایرانی‌ها که بود؟

شاید برای دنبال‌کنندگان غیرحرفه‌ای وزنه‌برداری، نام محمدحسن جلود چندان آشنا نباشد اما علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران، این عامل پرنفوذ در وزنه‌برداری را به خوبی می‌شناسد. کسی که در سال 2015 در رقابت با علی مرادی موفق شد بعد از 8 سال، پست دبیر کلی کنفدراسیون آسیا را از چنگ ایرانی‌ها خارج کند و خود جایگزین مرادی شود. این تغییر سمت که درواقع از دست رفتن یک کرسی مهم برای وزنه‌برداری ایران در مجامع بین‌الملی بود یک شکست بزرگ برای وزنه‌برداری ایران بود و باعث شد تا اختلافات علی مرادی و جلود شکل بگیرد. جلود علاوه بر دبیر کلی در کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا، نائب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشور عراق نیز است. با آخرین تغییرات در چیدمان روسای وزنه‌برداری آسیا و از دست رفتن کرسی ایران، مقر کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا هم از تهران خارج شد و به دوحه، پایتخت قطر منتقل شد. کشوری که مورد حمایت رئیس جدید کنفدراسیون و جلود عراقی نیز بود. با این تغییر و تحولات مخارج این دفتر هم از سوی قطری‌ها تامین می‌شود تا اعمال نفوذ این کشور هم از ایران بالاتر باشد.

در کمال تعجب جلود عراقی به همراه همسرش، شب گذشته در هیئت ژوری مسابقات وزنه‌برداری فوق سنگین حاضر شدند تا با دو رای یکسان خود، وزنه‌ی سنگینی برای اعمال نفوذ و برآورده‌کردن خواسته‌های احتمالی تاماش آیان، رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، باشند. بهداد سلیمی در حرکت اول و دوم خود وزنه‌هایی بالای سر خود برد که با تصمیمات داوران و هیئت ژوری هیچکدام مورد موافقت واقع نشد و این همان اعمال نفوذ عجیبی بود که سرانجام کار دست ایران داد. نکته‌ی عجیب و قابل تامل اینجاست که بلافاصله بعد از مردود اعلام شدن این وزنه‌ها، عکاسان ایرانی حاضر در ریو تصاویری از گفت‌و‌گوی آیان با هیئت داوران و ژوری را پیش از حرکات بهداد ثبت کردند تا شایعه‌ها بیشتر رنگ واقعیت به خود بگیرد.

در نهایت نیز پیشبینی تلخی که در دو روز اخیر زمزمه‌های آن به گوش می‌رسید، محقق شد و با تصمیم دست‌های پشت پرده، وزنه‌برداری ایران موفق نشد سومین طلای خود در وزنه‌برداری آقایان را کسب کند و بهترین کشور در این بخش شود. بعد از مدال طلای کیانوش رستمی و سهراب مرادی خبرهایی به گوش می‌رسید که با تصمیم مافیای وزنه‌برداری، سنگ‌اندازی‌هایی در راه سومین طلا برای ایران شاهد خواهیم بود. مصدومیت بهداد سلیمی هم در کنار این شایعه، بیشتر کاروان ایران را نگران کرده‌بود که این صحبت‌ها به واقعیت تبدیل شود. در نهایت هم، این چنین شد و با دخالت محمدحسن جلود عراقی و همسرش در هیئت ژوری رقابت‌های فوق سنگین که یک ترکیب خانوادگی یک‌طرفه برای این بخش بود، ابتدا رای اشتباه داوران نقض نشد و در ادامه رای بعدی داوران به صورت کاملا سخت‌گیرانه نقض شد و در نهایت بهداد سلیمی ناجوانمردانه از کسب مدال المپیک بازماند.

بازخوانی صحبت‌های شاهین نصیری‌نیا در سال‌های قبل شاید گواهی باشد بر این مدعا که در وزنه‌برداری نیز همانند کشتی، دست‌های آلوده در پشت پرده تعیین‌کننده نتایج هستند. نصیری‌نیا گفته‌بود: «فدراسیون جهانی وزنه برداری مدال‌ها را از قبل می‌چینند. الان در دسته 94 کیلوگرم برای قهرمانی ایلیا همه کار می‌کنند. او از هر بندی آزاد است. چون تبدیل به یک اسطوره شده، برایشان درآمدزایی می‌شود.  در دسته 105 کیلو دیدید چطور روس‌ها را حذف کردند؟ شک نکنید در این وزن اتفاقات خاصی افتاده. خدا را شکر برآیند این اتفاق به نفع نصیر شلال ما شد اما این اتفاقات قطعا طبیعی نیست. اینها همه دست تاماش آیان است. او تعیین می‌کند چه کسی در این رشته مدال بگیرد. روزی که او از وزنه برداری برود، این رشته بهشت می‌شود.»

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

چهارشنبه 27 مرداد 1395  10:44 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

منصوریان از اعتماد به این ستاره پشیمان است!

منصوریان از اعتماد به این ستاره پشیمان است!

به گزارش افکارنیوز، جام ملت های 2011 قطر در جدال حساس ایران با امارات افشین قطبی از مهاجمی در ترکیب خود سود برد که با نمایش خیره کننده خود نامش را بر سر زبان ها انداخت. آرش افشین بعد از بازی های دیدنی در ترکیب فولاد به تیم ملی دعوت شد و در فهرست نهایی ایران برای مهمترین تورنمنت فوتبال قاره قرار گرفت تا نشان دهد آینده ای درخشان پیش رو دارد به خصوص بعد از نمایش جالب توجه مقابل امارات.

بعد از این تورنمنت اما اوضاع برای افشین خوب پیش نرفت چون برخلاف انتظارات این مهاجم جوان که محصول آکادمی استقلال تهران بود و در فولاد به پختگی رسیده بود درگیر ماجرای کارت های پایان خدمت و مصدومیت های متوالی شد و به یکباره از صحنه اول فوتبال کنار رفت. بعد از مدت ها غیبت آرش افشین به ملوان پیوست به این امید که بتواند در دوران خدمت سربازی بار دیگر به همان بازیکنی تبدیل شود که باشگاه های بزرگ دنبال جذبش بودند.

سال گذشته اما باز هم این بازیکن اسیر تصمیمات غلط خود شد و بعد از اتمام دوران خدمت سربازی به پیشنهاد ملوانی ها برای ماندن پاسخ منفی داد آن هم درست در روزهایی که اسیر مصدومیت بود و نیاز به حمایت باشگاهی لیگ برتری داشت تا دوباره از سطح اول رقابت ها دور نشود. جدایی از ملوان توام شد با دوری چندماهه او از کوران مسابقات چون هیچ باشگاهی حاضر به ریسک نشد تا با این بازیکن قرارداد ببندد.

در نقل و انتقالات تابستانی این بار آرش افشین به آرزوی خود رسید با اعتماد منصوریان این فرصت را پیدا کرد تا دوباره پیراهن استقلال را برتن کند بلکه از این تیم پرطرفدار اوج گرفته و به همان مهاجم باتکنیک و گلزن سال های نه چندان دور فولاد تبدیل شود. اما گذشت تنها چهار هفته از رقابت ها ثابت کرد که این تصمیم هم درست نبوده و بیشتر از گذشته می تواند به محو شدن این بازیکن از فوتبال ایران کمک کند! خارج شدن از لیست 18 نفره استقلال آن هم برای دومین هفته متوالی نشان داد که منصوریان هم از اعتمادی که به این بازیکن داشته پشیمان است چون افشین اصلا در تمرینات انگیزه و اعتماد به نفس لازم را ندارد.

با شرایطی که آرش افشین در طی چند سال گذشته با آن روبرو شده کاملا می تواند دلایل افول یک ستاره را به عینه دید. ستاره ای که به جای حضور در باشگاه های معتبر اروپایی حالا با تصمیمات و رفتارهای اشتباه و غیرحرفه ای از بازی در لیگ برتر هم محروم است و هر روز بیشتر از روز قبل از چشم ها می افتد! ای کاش افشین به خود بیاید و دوباره به همان مهاجمی تبدیل شود که هر مربی و باشگاه لیگ برتری برای قهرمانی نیاز داشت درست مثل زمان فولاد که ستاره درخشان آسمان این تیم خوزستانی بود.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

دوشنبه 22 شهریور 1395  4:45 PM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

جانشین "منصوریان" انتخاب شد

تساوی استقلال مقابل ماشین سازی با بلند شدن صدای سکوها همرا شد تا مدیرعامل آبی‌ها از تصمیم گیری بعد از دربی سخن بگوید!

علیرضا منصوریان جانشین "منصوریان" انتخاب شد

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، با تساوی استقلال مقابل ماشین سازی و ادامه سریال نبردن این تیم، زمزمه‌های روی سکوها واضح تر شنیده شد و حتی در هنگام خروج مدیرعامل باشگاه استقلال از جایگاه ویژه، هواداران استقلال با فریاد به او اعتراض کردند.

گویا این اعتراضات باعث شده تا افتخاری به فکر بیفتد به طوری که در جمع خبرنگاران عنوان کرد  بعد از دربی در مورد منصوریان تصمیم گیری خواهد شد! این گفته افتخاری در حالی است که پیش از این اعلام کرده بود منصوریان حتی در صورت باخت در دربی، همچنان روی نیمکت استقلال خواهد بود.

به همین خاطر، از دیشب تا به امروز حرف و حدیث های زیادی در مورد استقلال و منصوریان بعد از دربی شنیده می‌شود اما پررنگ ترین شایعه در این مورد، مطرح شدن نام دراگان اسکوچیچ است.

شنیده می‌شود مربی سابق فولاد گزینه جدی جایگزینی منصوریان در  استقلال خواهد بود. به گفته منابع آگاه، مدیران استقلال رایزنی با مدیر برنامه این مربی کروات را آغاز کرده اند و او هم قول داده در صورت جدی شدن پیشنهاد باشگاه استقلال، اسکوچیچ را به تهران بیاورد.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که در دربی چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود و آیا استقلال در دربی هم ناکام می‌ماند یا این تیم با کسب یک برد دلچسب، یک شبه فرش خود را به عرش می‌برد.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

سه شنبه 23 شهریور 1395  10:22 AM
تشکرات از این پست
zaker7007
zaker7007
کاربر طلایی1

سندی که استقلالی ها را قبل از دربی نگران کرد!

سندی که استقلالی ها را قبل از دربی نگران کرد!

استقلالی ها امیدوارند روندی که طی 5 هفته نخست لیگ برتر طی کرده اند متوقف شود.

به گزارش کاپ، با نزدیک شدن به دربی 83، طرفداران تیم پرسپولیس برای پایین آوردن روحیه تیم حریف دست به انتشار مطالبی آماری از عملکرد تیم آبی پوش زده اند که البته این آمار ها با طعنه هایی که گاها رنگ و بوی کری خوانی داشته همراه شده است.

بعد از بازی آخر استقلال برابر ماشین سازی لیگ در هفته پنجم، پرسپولیسی ها آماری از عملکرد استقلالی ها در هفته های قبلی منتشر کرده اند که البته این آمار جدا از مباحث هواداری و کری های رایج، برای استقلالی ها نیز بار روانی منفی داشته و نمی خواهند این روند ادامه داشته باشد.

بر اساس این آمار آنها در هفته اول مساوی کرده اند و در هفته دوم شکست خورده اند، در هفته سوم باز هم باخته اند و در هفته چهارم طعم تلخ تساوی را چشیدند و در بازی هفته پنجم برابر ماشین سازی باز هم بر همان منوال گذشته شان تن به تساوی دادند تا بدین صورت بردی نداشته باشند.

حالا پرسپولیسی ها با استناد به همین آمار، معتقدند که نوبت باخت بعدی استقلال به دربی افتاده است یا اینکه حداقل آنها نمی توانند سه امتیاز کامل را بدست بیاورند و مساوی خواهند کرد.

از سوی دیگر استقلالی ها می خواهند ضمن پاره کردن این نوار و از بین بردن این عادت خود، با نتیجه گرفتن در دربی فصل تازه ای را رقم بزنند؛ باید منتظر ماند و دید آنها به خواسته خود می رسند یا آنکه در برایشان روی همان پاشنه سابق می چرخد.

وبلاگ یا حسیــن مظلوم

وبلاگ محبان مهـــــدی عج

وبلاگ مدافعان حرم

چهارشنبه 24 شهریور 1395  4:41 PM
تشکرات از این پست
SABOORI
SABOORI
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4222

عظیمی مدال برنز پرتاب وزنه را کسب کرد

پرتابگر وزنه کشورمان در کلاس F۵۳ بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال برنز شد.

تصویر عظیمی مدال برنز پرتاب وزنه را کسب کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، رقابت‌های پرتاب وزنه کلاس F53 بازی‌های پارالمپیک 2016 صبح امروز به وقت محلی در ورزشگاه المپیک شهر ریودوژانیرو آغاز شد و علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی از کشورمان به مصاف با هشت حریف دیگر از جامائیکا، فلسطین، جمهوری چک، یونان، ژاپن، آمریکا، کرواسی و مکزیک رقابت کردند.

علیرضا مختاری در تلاش‌های اول، دوم و سوم به ترتیب رکوردهای 7.56 متر، 7 متر و 7.69 متر را به ثبت رساند. وی در تلاش چهارم نیزه را 7.83 متر پرتاب کرد، در تلاش پنجم رکورد 7.87 را به ثبت رساند و در پرتاب ششم مرتکب خطا شد. بدین ترتیب مختاری با ثبت رکورد 7.87 در رده چهارم قرار گرفت و از دستیابی به مدال باز ماند.

همچنین اسدالله عظیمی ورزشکار 56 ساله کشورمان در پرتاب اول رکورد 7.47 متر، در پرتاب دوم 8.06 متر و در پرتاب سوم 8.14 متر را به ثبت رساند.

ورزشکار کشورمان در پرتاب چهارم نیزه را 7.49 متر پرتاب کرد، در پرتاب پنجم رکورد 7.55 متر را بر جا گذاشت و در پرتاب ششم نیز مرتکب خطا شد.

عظیمی بدین ترتیب با رکورد 8.14 متر موفق به کسب مدال برنز شد و چهاردهمین مدال کاروان کشورمان را به ارمغان آورد.

در این رقابت ورزشکاران یونان و آمریکا به ترتیب با رکوردهای 8.44 متر و 8.41 متر اول و دوم شدند.

عجیب است که:
پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم !

بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری !
بعد از چند روز به دوستی !
بعد از چند ماه به همکاری !
بعد از چند سال به همسایه ای !
اما بعد از یک عمر به خدا اعتماد نمی کنیم ...!

چهارشنبه 24 شهریور 1395  8:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها