0

توریستان بدانند!ماه عسل به ارمنستان سفر کنید

 
hana98
hana98
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1395 
تعداد پست ها : 13

توریستان بدانند!ماه عسل به ارمنستان سفر کنید

 

 ماه عسل، همیشه یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین سفرها بوده و هست. به همین دلیل باید جایی انتخاب شود که هم رمانتیک و هم به یاد ماندنی شود. اگر ارمنستان را برای سفر خود انتخاب کرده اید، پیشنهاد می کنیم اول با آژانس گردشگری ایران آنکارا تماس بگیرید و با مشاوره آن­ها بهترین هتل در تور ارمنستان را انتخاب کنید و سپس به ادامه مطلب توجه کنید تا پیشنهاد های ما را برای سفری بهتر بخوانید:
  1. شناکردن، غواصی و پرواز در سوان


دریاچه سوان، یکی از بهترین مکان­ها برای تفریحات آبی می باشد. این دریاچه که یکی از مهم ترین و پربازدید ترین اماکن توریستی برای مسافران تور ارمنستان است، می تواند مکانی مناسب برای داشتن بهترین و خاطره انگیز ترین سفر شما باشد. در این دریاچه، می توانید قایق سواری، موج­سواری و غواصی کنید و از سفر خود لذت ببرید.
  1. پروازدر طولانی ترین تله کابین در Tatev


پرواز با عشقتان می تواند یکی از رمانتیک ترین و هیجان انگیز ترین کار­هایی باشد که می توانید در ارمنستان انجام دهید. مخصوصا اگر در بزرگترین و طولانی ترین تله کابین جهان قرار داشته باشید. این تله کابین در تنگه Vorotan قرار دارد و زمانی که سرعتتان افزایش میابد، می توانید چشم انداز و منظره زیبای ارمنستان را به خوبی ببینید. در پایان سفر خود در تلکابین، صومعه زیبای Tatev که یکی از جاذبه های زیبای ارمنستان است را خواهید دید.
  1. گشتو گذار در جنگل های دیلیجان


در شمال ارمنستان، روستای دیلیجان، و اطرافش، یکی از مکان هایی­ست که در حال توسعه می باشد که محلی برای رفت و آمد توریستان ارمنستان می باشد. این سرزمین رفته رفته به دلیل دریاچه کریستالی، کوه های شفاف، و طبیعت زیبایش، پر بازدید ترین مکان های توریستی تور ارمنستان می شود. همچنین با اقامت در هتل های آن منطقه، دسترسی بسیار به جاذبه های فرهنگی و تاریخی آن مکان خواهید داشت.در جاذبه هایی نظیر صومعه Haghartsin , Goshavank و دیگر مکان ها، می توانید لحظات رمانتیک و آرامی را تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم زمانی که در این منطقه هستید، گشت و گذار در پارک ملی دیلیجان را از یاد نبرید.
  1. گرفتنآدرنالین سرشار از کوه نوردی، آفرودینگ و پاراگلایدینگ


ارمنستان مکانیست که به زوج های جوان امکانات رمانتیک ارایه می کند. طبیعت زیبای ارمنستان برای قدم زدن، کوه نوردی و پاراگلایدینگ بسیار مناسب است و سفری خاطره انگیز را فراهم می آورد.
  1. بازدیداز آثار زیبای ارمنستان


برای همه روشن است که ارمنستان دارای جاذبه های فرهنگی و تاریخی بسیاری از زمان میلاد مسیح است. این سرزمین دارای آثاری مانند کلیسا ها، صومعه ها و چلیپا سنگ های قرون وسطی می باشد. تنها کاری که می توانید برای دیدن این آثار زیبا انجام دهید، این است که یک تور ده روزه رزرو کنید و این سرزمین افسانه ای را از نزدیک ببینید.
  1. نوشیدنو خوردن غذا های محلی ارمنستان


یکی از بهترین و جالب توجه ترین قسمت های سفر از نظر مسافران تور ارمنستان، تجربه غذا های محلی آن هاست. حتما بازدید از بهترین رستوران های ارمنستان را از دست ندهید و همینطور از سرآشپزان ماهر طرز تهیه غذا هایی که مورد توجهتان است را بپرسید. آن ها آنقدر میهمان نواز هستند که با حوصله تمام برایتان توضیح خواهند داد.
شنبه 16 مرداد 1395  1:12 PM
تشکرات از این پست
khodaeem1 rima30 anita29 saba30
دسترسی سریع به انجمن ها