0

همسر ترامپ سکوت خود رادربارۀ تصاویر برهنه اش شکست

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

همسر ترامپ سکوت خود رادربارۀ تصاویر برهنه اش شکست

 
 
 

ملانیا ترامپ، به انتشار تصاویر مبتذل خود در رسانه ها واکنش نشان داد.رسانه‌های آمریکایی با انتشار تصاویر برهنۀ ملانیا  مدعی شدند که او در زمان تهیۀ این تصاویر به شکل غیرقانونی در آمریکا مشغول کار (فحشا) بوده است؛همسر اسلوونیایی تبار دونالد ترامپ، بدون ابراز شرم یا پشیمانی، تنها تأکید کرد که همواره به قوانین مهاجرت به آمریکا متعهد بوده و بدون مجوز کارنکرده است! روزنامه نیویورک پست تصاویر برهنه‌ای از همسرسوم دونالد ترامپ منتشر کرده بود که در سال 1995، در نیویورک، برای مجله فرانسوی «مکس» گرفته‌شده است.

 

ملانیا، پیش از ازدواج با ترامپ، بانام خانوادگی «کناوس»، در سال 1996 کار خود را در آمریکا آغاز کرد، اما اکنون، این بانوی  اول احتمالی کاخ سفید ، بدون هیچ شرمندگی از «فحشا» ی خود در زمان مجردی‌اش، دفاع می‌کند. با ‌وجود این،پایگاه «پولیتیکو»، به نقل از یکی از دوستان سابق ملانیا که در سال 1995 یک واحد مسکونی در نیویورک  اجاره کرده بودند، نوشت که «ملانیا بدون دریافت ویزای ورود مناسب به آمریکا کار (فحشا) در این کشور را آغاز کرده بود».

 

ملانیا تنها دردسر کمپین انتخاباتی ترامپ نیست؛ دونالد ترامپ به اظهارنظرهای جنجالی‌اش خاتمه نداده است و در تازه‌ترین آن‌ها به گزارش بی‌بی‌سی عربی او برخی پناه‌جویان را «حیوان» خطاب کرده است.  هم‌زمان، هیلاری کلینتون، رقیب ترامپ، در وضع خوبی قرار دارد و به گزارش نظرسنجی «ان بی سی» و «وال‌استریت ژورنال»، 9 درصد از ترامپ، پیشی گرفته است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 16 مرداد 1395  7:46 AM
تشکرات از این پست
mosabeghat_ravabet
دسترسی سریع به انجمن ها