0

زورگیری در مناطق خلوت شرق تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

زورگیری در مناطق خلوت شرق تهران

باشگاه خبرنگاران جوان: دو سارق زورگیر که در مکان‌های خلوت محدوده تهرانپارس اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند، توسط پلیس شناسایی و بازداشت شدند.

سرهنگ ضرغام امیری، رئیس کلانتری 126 تهرانپارس در تشریح جزییات این خبر گفت: با ارايه چندين شکايت از سوی شهروندان تهرانی در محدوده های مختلف محله تهرانپارس، در خصوص زورگيری از آنها، پرونده ای در کلانتری 126 تشکيل و تيم های عملياتی به صورت مستمر مسئوليت رسيدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد که تمامی سرقت ها از سوی 2 سارق زورگیر با مشخصات ثابت ضمن پرسه زنی در محدوده های مختلف و خلوت اين محله، انجام می شود.

رئیس کلانتری 126 تهرانپارس ادامه داد: به این ترتیب مأموران گشت های انتظامی محدوده هایی را که احتمال وقوع جرم می رفت، تحت کنترل و نظارت قرار دادند و به گشتزنی های مستمر در اين محدوده پرداختند تا اینکه شب گذشته يکی از شهروندان با مراجعه به مأموران انتظامی مستقر در آن محدوده اعلام کرد که از سوی 2 زورگير مورد سرقت قرار گرفته است.

سرهنگ امیری بیان داشت: بلافاصله مأموران با دريافت مشخصات متهمان يقين پيدا کردند که آنها همان سارقان تحت تعقیب هستند و متعاقبا محل هایی که احتمال حضور سارقان می رفت را تحت نظارت و کنترل قرار دادند تا اینکه سارقان و وسیله نقلیه همراهشان شناسايی و دستیگر شدند.

شایان ذکر است، متهمان پس از بازداشت، به کلانتری منتقل شده و پس از روبرويی با مالباخته به جرم خود مبنی بر زورگيری و سرقت از وی اعتراف و همچنين به ده ها فقره سرقت و زورگيری ديگر در اين محدوده نيز اقرار کردند که متعاقبا پرونده به همراه متهمان به دادسرا منتقل شد.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

جمعه 15 مرداد 1395  8:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها