0

هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

خبرگزاری فارس: هیات انتخاب سه بخش مسابقه جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

دبیرخانه پنجمین جشنواره تئاتر شهر همزمان با آغاز مرحله بازبینی آثار رسیده ، هیات انتخاب سه بخش مسابقه تئاتر صحنه ای ، مسابقه تئاتر کودک و نوجوان و مسابقه تئاتر خیابانی را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر شهر که از امروز 15 مرداد مرحله بازبینی خود را در فرهنگسرای بهمن پشت سر می گذارند توسط سه هنرمند شناخته شده تئاتر مورد بازبینی قرار می گیرند.

حسین پرستار بازیگر و کارگردان تئاتر ، سامان خلیلیان نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر کانون تئاتر خیابانی و کامران شهلایی نویسنده ، پژوهشگر و کارگردان تئاتر آثار راه یافته به مرحله بازبینی بخش مسابقه تئاتر خیابانی را ارزیابی می کنند.

در بخش مسابقه تئاتر کودک و نوجوان نیز مریم کاظمی بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و طراح تئاتر کودک و نوجوان در کنار هنرمندانی همچون ناصر آویژه کارگردان و بازیگر تلویزیون و تئاتر کودک و نوجوان و مجتبی مهدی نویسنده و کارگردان شناخته شده تئاتر کودک و نوجوان ارزیابی نمایش های تولید شده برای حضور در این بخش را بر عهده گرفته اند.

هیات ارزیابی بخش مسابقه تئاتر صحنه ای در جشنواره تئاتر شهر نیز با حضور 5 هنرمند و مدرس تئاتر تشکیل شده است.

محمود رضا رحیمی نویسنده ، کارگردان و مدرس تئاتر، آرش دادگر کارگردان ، بازیگر و مدرس تئاتر ، غلامحسین لطفی بازیگر و کارگردان تئاتر ، فرشاد منظوفی نیا کارگردان ، طراح و مدرس تئاتر و حسن موذنی بازیگر ، کارگردان و مدرس تئاتر ارزیابی نهایی نمایش های بخش مسابقه تئاتر صحنه ای را بر عهده گرفته اند.

پنجمین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دهه سوم شهریور ماه 1395 برگزار می شود.

انتهای پیام/

جمعه 15 مرداد 1395  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها