0

قلم گلکسی نوت ۷ می‌تواند ۴۰۹۶ سطح مختلف از فشار کاربر را تشخیص دهد

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

قلم گلکسی نوت ۷ می‌تواند ۴۰۹۶ سطح مختلف از فشار کاربر را تشخیص دهد

قلم استایلوس یا همان قلم S Pen از همان ابتدای معرفی سری نوت، به عنوان مهمترین ویژگی فبلت‌های سامسونگ معرفی شده است و حالا گویا این کمپانی کره‌ای با تغییراتی که در طراحی قابلیت‌های قلم گلکسی نوت ۷ اعمال کرده است، قصد دارد آن را به قدرتمندترین نسل از این محصول تبدیل کند.
برای شروع بهتر است که از قابلیت ضد آب بودن این قلم صحبت کنیم. قلم گلکسی نوت ۷ (Galaxy note 7) دارای استاندارد IP68 است تا بتواند با خود محصول اصلی جفت شود. در ضمن نکته‌ی عجیب و البته جذاب اینجاست که علاوه بر این که این قلم در زیر آب آسیبی نمی‌بیند، بلکه کاربر می‌تواند از آن در محیط‌های مرطوب و زیر آب هم استفاده کند و در واقع شما با خریداری گلکسی نوت ۷، یک قلم و کاغذ دیجیتالی در اختیار خواهید داشت که می‌توانید در زیر آب هم با آنها به یادداشت کردن ادامه دهید!

به لطف تکنولوژی تشدید الکترومغناطیسی (EMR) به کار رفته در نسل جدید فبلت سامسونگ، سیم‌پیچ داخلی قلم گلکسی نوت ۷ با قطعه‌ی متناسب در نوت ۷ ارتباط برقرار می‌کند و از این طریق سیستم عامل قادر است که محل قرار گرفتن قلم و البته میزان فشاری که توسط کاربر بر روی آن اعمال می‌شود را تشخیص داده و به این ترتیب کاربر میتواند در زیر آب هم کار کردن با آن را ادامه دهد.

طراحی قلم گلکسی نوت ۷ از همیشه زیباتر شده است

قلم گلکسی نوت ۷ می‌تواند ۴۰۹۶ سطح مختلف از فشار کاربر را تشخیص دهد

سامسونگ طراحی ظاهری قلم استایلوس را در فبلت نوت ۷ کاملا تغییر داده است و با این که ممکن است خیلی از کاربران متوجه آن نشده باشند، اما این قلم نسبت به قلم S Pen در گلکسی نوت ۵ به میزان ۲.۶ میلی‌متر کوتاه‌تر است. البته نکته‌ی اصلی در این تغییرات، نازک‌تر شدن نوک قلم گلکسی نوت ۷ است که سامسونگ با طراحی آن در ابعاد ۰.۷ میلی‌متر، آن را به نازک‌ترین قلم در بین تمام نسل های قلم استایلوس تبدیل کرده است.

به گفته‌ی کمپانی کره‌ای این طراحی باعث میشود که کاربرانی که قصد دارند با خط خوش بر روی فبلت‌شان یادداشت کنند، این کار را خیلی راحت‌تر انجام دهند و حس لذت‌بخشی مشابه نوشتن با قلم واقعی بر روی کاغذ واقعی را تجربه کنند. به غیر از این موارد سخت افزاری که تا اینجا بررسی کردیم، چندین قابلیت جدید نرم افزاری نیز به قلم گلکسی نوت ۷ اضافه شده است که به لطف بهره‌گیری از Api نرم افزاری جدید گوگل، آن را به محصولی کاربردی‌تر از همیشه تبدیل خواهد کرد.

علاوه بر این، این طراحی مدرن به قلم جدید سامسونگ اجازه می‌دهد که سطوح مختلفی از فشار وارده توسط دست کاربران را تشخیص دهد و متناسب با هر میزان از فشار، عملکرد دقیقی نظیر افزایش رنگ متن و یا دیگر کاربردهای نرم افزاری را در اختیار او قرار دهد. سامسونگ می‌گوید که این محصول قادر است ۴۰۹۶ میزان از سطوح فشار مختلف را تشخیص داده و عملکرد متفاوتی نسبت به هرکدام ارائه دهد.

قابلیت یادداشت‌برداری خارج از محیط رابط کاربری اصلی از این پس به صورت هماهنگ با قابلیت Always On Display عمل می‌کند تا شما همواره و به سرعت بتوانید نکات حساس و مهم را ثبت کنید. کاربران نوت ۷ می‌توانند از ویدیوها، فایل‌های گیف کوتاه درست کنند و این کار در هر محیطی و بر روی هر کلیپی قابل انجام است؛ چندین قابلیت ویرایشی از جمله برش کلیپ و فریم‌گذاری نیز وجود دارد.

قابلیت زوم کردن و استفاده به عنوان یک ذره‌بین در هر محیطی از جمله هنگام مرور اینترنت و قابلیت ترجمه‌ی سریع به ۷۱ زبان زنده‌ی دنیا نیز دو ویژگی کاربردی دیگر نسل جدید قلم‌های استایلوس سری نوت هستند؛ در ضمن این قلم به طور پیشفرض می‌تواند ۳۱ زبان را به طور اتوماتیک شناسایی کند.

پنج شنبه 14 مرداد 1395  8:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها