0

در فریلنسینگ، چه چیزی برای کارفرمایان اهمیت دارد؟

 
rahekhob
rahekhob
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : خرداد 1395 
تعداد پست ها : 60

در فریلنسینگ، چه چیزی برای کارفرمایان اهمیت دارد؟

در فریلنسینگ، چه چیزی برای کارفرمایان اهمیت دارد؟

 

 بسیاری از فریلنسرها، علی‌رغم اینکه تمایل دارند به سوی موقعیت‌های بهتر پیشروی داشته باشند، در طول سال‌ها مشتریان مشابهی را برای ارائه خدمات خود انتخاب می‌کنند.

وب سایت پونیشا – الهه نیک نفس: بسیاری از فریلنسرها، علی‌رغم اینکه تمایل دارند به سوی موقعیت‌های بهتر پیشروی داشته باشند، در طول سال‌ها مشتریان مشابهی را برای ارائه خدمات خود انتخاب می‌کنند. دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد، اما یکی از مهمترین این دلایل این است که بسیاری از فریلنسرها نمی‌دانند کارفرمایان بهتر واقعاً به دنبال چه چیزی هستند.

آنها نمی‌توانند مشکلات این کارفرمایان را درک کنند، و در نتیجه هیچ ایده‌ای ندارند که چگونه راه‌حلی  پیدا کنند. در اینجا قصد داریم روش‌هایی را بررسی کنیم که به کمک آنها می‌توانید از دیدگاه روانشناسی، عمیق‌تر با این مشتریان ایده‌آل آشنا شوید، و یاد بگیرید که چگونه می‌توانید در مقابل آنها خود را به عنوان یک فریلنسر دلخواه عرضه کنید.

 

۱شما اهمیت ندارید

متأسفم که خبر بدی برایتان داریم: هیچکس به شما اهمیت نمی‌دهد. حداقل در ابتدای کار، قبل از این که مشتریان فرصت کار با شما را داشته باشند و به توانایی‌هایتان اعتماد کنند، شرایط به همین صورت است. هنگامی‌که درصدد یافتن مشتریان جدید هستید، بسیار مهم است که این حقیقت را درک کنید که آنها هیچ اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند که شما چه فریلنسر خارق‌العاده‌ای هستید.

 

فریلنسینگ 1

 

تعجب نکنید، این موضوع کاملاً حقیقت دارد. ممکن است در گذشته به شما گفته باشند که مشتریان بالقوه، شخصاً در جستجوی شما هستند، تا توانایی‌های خود را عرضه کنید و ساعت‌ها در مورد عالی بودن کارتان برایشان توضیح بدهید. اگر این شیوه‌ی شماست، در اشتباه هستید. موضوع اصلی شما نیستید، بلکه موضوع در این باره است که برای کمک به مشتریان چه کاری از دستتان برمی‌آید. اگر بیش از حد از کلمه‌ “من” استفاده کنید و در مقابل به حد کافی کلمه‌ “شما” را به کار نبرید، به طور قطع نادیده گرفته خواهید شد.

۲به دنیای آنها وارد شوید

تا به حال متوجه شدیم که آنچه مهم است مشتری است و نه شما، حالا چطور می‌توانیم این مفهوم را به یک مشتری بالقوه انتقال بدهیم؟ نکته کلیدی این است که از مشتریان هدف خود سوال کنید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه آنها دقیقاً چه کمکی از دستتان برمی‌آید.

خاص باشید. از پرسش‌هایی استفاده کنید که برخی از فریلنسرها از آنها تحت عنوان “پرسش‌هایی درباره‌ی سبک زندگی” نام می‌برند. این پرسش ها اطلاعات زیادی برایتان فراهم می‌آورند که می‌توانید از آنها برای رسیدن به راه‌حلی عالی استفاده کنید. پرسش درمورد سبک زندگی فقط مربوط به پروژه یک مشتری نیست، بلکه در این باره است که پروژه موردنظر، چطور حرفه و زندگی مشتری را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. سوالاتی از این قبیل کمک می‌کنند تصویری کلی از آنچه که برای مشتری شما آزاردهنده است به دست آورید.

هرچه راه حل شما به مشکل اصلی نزدیک‌تر باشد، به همان میزان مشتری ارزش بیشتری برای کارتان قائل خواهد شد و نسبت به پرداخت دستمزدی که ارزش کار شما را داشته باشد شکایت کمتری خواهد داشت.

۳به آنها کمک کنید، به دنبال فروش نباشید

هرکسی که صاحب یک حرفه باشد، قدردان کسی خواهد بود که برای بهبود حرفه‌‌ی او زمان صرف ‌کند و فرصت‌های بیشتری برای کسب درآمد و ارتباط با مشتریان فراهم کند و این کار را به بهترین صورت انجام بدهد. مشتریان ایده‌آل شما، چطور به بالاترین میزان بازدهی دست پیدا می‌کنند؟  شما با استفاده از مجموعه مهارت‌های منحصر به فرد خود، برای کمک به پیشرفت آنها چه کاری می توانید انجام دهید؟

 

 

 

با ارائه پیشنهادات و خدمات خاص، رضایت مشتریان خود را به دست خواهید آورد. این موضوع بسیار مهم است که فقط به دنبال فروش خدمات خود نباشید، زیرا این طور به نظر خواهد رسید که تنها چیزی که به آن اهمیت می دهید پول است.

به جای آن، توانایی‌های خود در یافتن راه‌حل‌های خلاقانه را به آنها نشان  بدهید؛ به این ترتیب با جلب توجه و علاقه آنها می‌توانید فرصت‌های مالی بهتری برای خود فراهم کنید.

 

منبع : سایت راه خوب

پنج شنبه 14 مرداد 1395  12:45 PM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها