0

صندلی و میزی که رویای کار کردن در حالت دراز کشیده را محقق میکنند + تصاویر

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

صندلی و میزی که رویای کار کردن در حالت دراز کشیده را محقق میکنند + تصاویر

امروزه کامپیوترهای غول پیکر قدیمی که ابعاد آنها معادل ابعاد یک اتاق بود، جای خود را به کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ‌هایی داده‌اند که همه جا به وفور یافت می‌شوند. اما آنچه در این میان بهبود چندانی نداشته است، میزهایی است که کامپیوترها روی آنها قرار می‌گیرند و صندلی‌هایی که ما روی آنها می‌نشینیم. اکنون شرکتی به نام Altwork فضای کاری یکپارچه جدیدی را طراحی کرده است که قرار است جایگزین میز و صندلی‌های سنتی امروزی شود.

 

این مبلمان مدرن که Station نام دارد نقش میز و صندلی را برای شما ایفا خواهد کرد و انعطاف پذیری بسیار بیشتری را نیز برای استفاده از کامپیوترها در اختیارتان خواهد گذاشت. Station در نگاه اول شبیه به صندلی دندانپزشکی به نظر می‌رسد که یک میز کوچک روبه روی صندلی قرار دارد. قسمتی از این صندلی که برای استراحت پای کاربر طراحی شده است، در حالت عادی مانند دم عقرب تا می‌شود، اما زمانی که کاربر خسته شده باشد و بخواهد به پاهایش استراحت دهد، این قسمت کاملا باز می‌شود.

 

این میز و صندلی (بدون مانیتور) در مجموع 95 کیلوگرم وزن دارد به این ترتیب جا‌به‌جایی آن در اتاق کار چندان دشواری نیست، در حالی که تغییر دکور و جا‌به‌جایی میز‌های قدیمی اغلب دردسرهای زیادی دارد.

 

از سوی دیگر زاویه تمامی اجزای این مبلمان شامل میز، پایه مانیتور و پایه اختیاری لپ تاپ در بخش بالایی قابلیت تنظیم هستند تا بهره وری ارگونومیک این میز و صندلی به حداکثر برسد. به این ترتیب شما می‌توانید Station را کاملا مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. شما هم چنین می‌توانید تنظیمات و زاویه این میز و صندلی را در چهار حالت مختلف از پیش برنامه ریزی کنید.

 

Station

 

این صندلی می‌تواند به چهار وضعیت پایه و اصلی تغییر حالت دهد. شما می‌توانید از Station به عنوان یک میز و صندلی نشسته معمولی، یک میز برای کار در حالت ایستاده، یک محل کار مشارکتی در صورت چرخاندن مانیتور و میز و در آخر به عنوان یک میز و صندلی در حالت خوابیده استفاده کنید. در حالت آخر شما می‌توانید روی صندلی دراز بکشید و مانیتور و پایه لپ تاپ، کیبورد و ماوس بالای سر شما در حالت معلق قرار خواهند گرفت. دراز کشیدن روی این صندلی، راحت است اما ممکن است در روزهای اول استفاده با توجه به عجیب بودن این موقعیت، کار کردن در حالت دراز کشیده در یک محیط کاری بسیار شلوغ کمی از قدرت خلاقیت شما حین کار کم کند!

 

 

یکی از نکات ضعف این صندلی راحتی قیمت بسیار بالای آن است. برای خرید این مجموعه باید دست کم 20 میلیون تومان هزینه کنید

 

 

اگر به نوشیدن چای و قهوه حین کار عادت دارید، نگران نباشید، Altwork برای قرار دادن لیوان چای و قهوه شما هم به فکر راه حل بوده است و می‌توانید یک میز کناری را به عنوان تجهیزات جانبی برای میز خود خریداری کنید، البته قیمت این میز جانبی چندان هم مناسب نیست و باید 650 دلار هزینه کنید! البته برای اینکه بتوانید کیبورد و ماوس خود را در یک ناحیه ثابت کرده و از سر خوردن آنها جلوگیری کنید نیز به چندین آهن ربا نیاز دارید. در مجموع دراز کشیدن روی این صندلی و متمرکز شدن برای از سرگیری ادامه کار، بیشتر از نشستن در حالت نشسته زمان خواهد برد و باید امیدوار باشید که پس از جای گیر شدن، نیازی به بلند شدن بلافاصله نداشته باشید.

 

در آخر نیز نوبت به قیمت این میز و صندلی می رسد. برای خرید یکی از میزهای جدید شرکت Altwork و آسودگی در محل کار، باید به دنبال پیدا کردن شغل دوم باشید. مدل استاندارد Station که در دو رنگ طوسی روشن و تیره عرضه می‌شود، با قیمت 5900 دلار به فروش می‌رسد. البته اگر قصد خرید میز کناری (650 دلار) و پایه لپ تاپ بالایی (175 دلار) را دارید باید بیشتر هزینه کنید و متاسفانه وظیفه خرید مانیتور کامپیوتر نیز به عهده خودتان خواهد بود. مدل دیگری از این میز و صندلی پیشرفته نیز که Signature نام دارد، با امکانات بیشتر و قیمت 6900 دلار قابل خرید است. البته آن دسته از کاربرانی که قبل از تاریخ 30 جولای این صندلی را پیش خرید کنند، از تخفیف 2000 دلاری برخوردار خواهند بود.

 

Station

 

 

Station

 

 

Station

 

 

Station

 

 

Station

 

 

Station

چهارشنبه 13 مرداد 1395  5:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها