0

ادامه اعتصاب شرکت هواپیمایی ایرفرانس-کی‌.ال. ام و لغو بیشتر پروازهای داخلی و خارجی

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ادامه اعتصاب شرکت هواپیمایی ایرفرانس-کی‌.ال. ام و لغو بیشتر پروازهای داخلی و خارجی

شرکت هواپیمایی «ایر فرانس – کی . ال. ام» امروز یکشنبه 20 درصد پروازهای خود را در ادامه پنجمین روز اعتصاب مهمانداران این کشور که تا روز سه شنبه برنامه ریزی شده است ، لغو کرد.

به گزارش خبرگزاری «پرنسا لاتینا» در بیانیه صادر شده در این زمینه آمده است که حدود 40 درصد خدمه پروازی برای مجبور ساخت شرکت در به رسمیت شناختن حقوقشان امروز به اعتصاب کنندگان خواهند پیوست.

یک سخنگوی اتحادیه مهمانداران فرانسه اظهار داشت که از آغاز اعتصاب‌ها تاکنون ، 70 درصد خدمه پروازی به اعتصاب کنندگان پیوسته‌اند.

دلیل این اعتصاب اختلاف مهمانداران و خدمه پرواز با زمان تجدید یک توافق شرکت ایر فرانس- کی . ال . ام درباره مجموعه قوانین پاداشی و کاری است

 این منبع خبری در خاتمه نوشت: ایرفرانس قصد دارد نسبت به انجام 90 درصد پروازهای بین‌المللی و 80 درصد پرواهایش از اروپا و داخل کشور اطمینان حاصل کند اما وقوع تاخیرهای بیشتر و تعلیق‌های آخرین لحظه‌ای را نیز رد نکرده است.

ایرفرانس-کی. ال. ام  شرکت هواپیمایی فرانسوی-هلندی است که دفتر مرکزی آن در فرودگاه «شارل دوگل» پاریس قرار دارد. این شرکت در سال 2004 و در پی ادغام شرکت فرانسوی ایر فرانس و شرکت هلندی کی‌. ال. ام تشکیل شد.

 ایرفرانس -کی‌. ال. ام در سال 2008 بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان بر پایه میزان درآمدها شد.

دوشنبه 11 مرداد 1395  8:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها