0

نمایندگان ولی فقیه در استان های خراسان شمالی و جنوبی مشخص شدند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نمایندگان ولی فقیه در استان های خراسان شمالی و جنوبی مشخص شدند

نمایندگان ولی فقیه در استان های خراسان جنوبی و شمالی مشخص شدند.آیت ا... سیدعلیرضا عبادی به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و آیت ا... ابوالقاسم یعقوبی برای نمایندگی ولی فقیه در خراسان شمالی مشخص شدند. 
 
 
به گفته رئیس شورای سیاستگذاری امامان جمعه استان خراسان جنوبی آیت ا... سیدعلیرضا عبادی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مشخص شد. آیت ا... عبادی از علمای بنام استان است که علاوه بر مسئولیت های مهم استانی 2 دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را نیز در کارنامه خود دارد.
 
 
یک منبع موثق همچنین به خبرنگار ما گفت: مراسم معارفه آیت ا... ابوالقاسم یعقوبی نیز در روزهای آینده با حضور شخصیت های کشوری و استانی برگزار خواهد شد.نمایندگی ولی فقیه در استان های خراسان را قبلاً مرحوم آیت ا... واعظ طبسی بر عهده داشت و آیت ا... یعقوبی قائم مقام نمایندگی ولی فقیه در خراسان شمالی و حجت الاسلام علی رضایی بیرجندی قائم مقام نمایندگی ولی فقیه در خراسان جنوبی بود.
 
 
آیت ا... ابوالقاسم یعقوبی از فضلای حوزه علمیه قم و از مدرسین حوزه و دانشگاه که طی 30 سال سابقه حوزه علاوه بر آن 10 سال سابقه پژوهشگری در مسائل علمی و فقهی را دارد و 8 اثر تألیفی و علمی از وی به چاپ رسیده است. او علاوه بر سوابق تبلیغی زعامت تبلیغی جوانان لبنانی را مدتی در کارنامه خود دارد.آیت ا... ابوالقاسم یعقوبی همچنین از سال 91 امامت جمعه بجنورد را بر عهده دارد.
 
 
 امامت جمعه شهرستان های فسا و ساوه و معاونت شورای مرکزی امامان جمعه نیز در کارنامه وی می درخشد.برنامه های فرهنگی وی در شرایط فرهنگی استان تأثیر چشمگیری داشته است. این استاد حوزه و دانشگاه توانسته در جهت وحدت مسئولان نقش بسزایی را ایفا نماید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 7 مرداد 1395  7:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها