0

حدادعادل بر تحقق منويات امام و رهبري در اجراي مراسم حج تاكيد كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حدادعادل بر تحقق منويات امام و رهبري در اجراي مراسم حج تاكيد كرد

89/10/12 - 19:45
شماره:8910121570
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در كميسيون فرهنگي مجلس؛
حدادعادل بر تحقق منويات امام و رهبري در اجراي مراسم حج تاكيد كرد

خبرگزاري فارس: ملك‌محمدي گفت: حداد عادل رئيس كميسيون فرهنگي مجلس در جلسه امروز اين كميسيون بر تحقق منويات امام و رهبري و همچنين تقويت وحدت اسلامي در اجراي مراسم حج تاكيد كرد.

حجت‌الاسلام حسن ملك‌محمدي عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به جلسه امروز اعضاي اين كميسيون در مجلس و مسائل مطرح شده در آن اظهار داشت: در جلسه امروز مسئولان سازمان حج و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي حضور داشتند.

وي افزود: در قسمت اول جلسه امروز كميسيون فرهنگي، حجت‌الاسلام قاضي عسگر نماينده ولي فقيه در امور حج و آقاي ليالي رئيس سازمان حج و زيارت به ارائه گزارشي در خصوص برگزاري مراسم حج سال جاري پرداختند.

ملك محمدي ادامه داد: بعد از ارائه گزارش از سوي مسئولان سازمان حج و زيارت نمايندگان مجلس پيشنهادات خود را براي برگزاري بهتر مراسم حج در سال‌هاي آينده اعلام كردند و در پايان هم آقاي حداد عادل رئيس كميسيون فرهنگي مجلس مسائل مطرح شده را جمع‌بندي كرد و بر تحقق منويات امام و رهبري و همچنين تقويت وحدت اسلامي در اجراي مراسم حج تاكيد كرد.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز آقاي خرمشاد و معاونين وي گزارشي را در خصوص طرح‌ها و برنامه‌هاي در دست اجراي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي ارائه دادند.

وي خاطرنشان كرد كه اعضاي كميسيون از زحمات آقاي مصطفوي رئيس سابق اين سازمان نيز قدرداني كردند.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  10:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها