0

افشای هویت یکی از مهاجمان به کلیسایی در فرانسه

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

افشای هویت یکی از مهاجمان به کلیسایی در فرانسه

به نقل از اسکای نیوز، "فرانسوا مولنز،" دادستان فرانسه روز سه شنبه از کشف هویت یکی از مهاجمان به کلیسایی در فرانسه خبر داد که به کشته شدن عاملان حمله و سربریده شدن یک کشیش منجر شد.
 
دادستان فرانسه اعلام کرد یکی از عاملان، "عادل کرمیش" نام دارد که 19 ساله و متولد این کشور بوده است. وی نزد دستگاه های امنیتی فرانسه فردی شناخته شده بود؛ بطوری که دوبار تلاش کرد به سوریه سفر کند و بوسیله دستبند الکترونیکی تحت مراقبت بود.
 
مولنز همچنین گفت: کرمیش پس از دومین تلاش خود برای سفر به سوریه در ماه مه 2015 ( اردیبهشت 94) در شهر نرماندی دستگیر شد و تا ماه مارس در بازداشت ماند.
 
دادستان فرانسه در ادامه اعلام کرد مقامات این کشور پس از آن این متهم را آزاد کردند؛ اما او را به بستن ردیاب الکترونیکی به خود مجبور کردند تا مکانهایی که وی در آنها تردد دارد، مشخص شود. همچنین به وی اجازه داده شد تنها چند ساعت در روز حق خروج از خانه را داشته باشد.
 
از سوی دیگر، فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد تهدید افراط گرایان علیه فرانسه و اروپا هرگز به خطرناکی آنچه هم اکنون وجود دارد، نبوده است. وی در اظهارات کوتاه تلویزیونی اعلام کرد جنگ با افراط گرایان در داخل و خارج زمان بر خواهد بود.
چهارشنبه 6 مرداد 1395  9:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها