0

عقب‌ماندگي خراسان رضوي در شاخص راه‌ها جاي تأسف دارد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عقب‌ماندگي خراسان رضوي در شاخص راه‌ها جاي تأسف دارد

89/10/12 - 11:40
شماره:8910120398
نسخه چاپي ارسال به دوستان
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي:
عقب‌ماندگي خراسان رضوي در شاخص راه‌ها جاي تأسف دارد

خبرگزاري فارس: عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي با انتقاد از وضعيت راه‌هاي خراسان رضوي گفت: اين استان در شاخص راه‌ها و آزادراه‌ها از ميانگين كشوري عقب‌تر است كه اين مسئله جاي تأسف و گله‌مندي دارد.

حجت‌الاسلام سيدعلي حسيني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: قرار است وزير راه و ترابري سه‌شنبه هفته‌جاري براي پاسخگوئي به سؤالات تعدادي از نمايندگان به عنوان عضوي از مجمع نمايندگان خراسان رضوي و نماينده مردم نيشابور و فيروزه به كميسيون عمران بيايد تا پاسخگوي سوالات باشد.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي افزود: با توجه به اينكه اين استان در شاخص راه‌ها و آزاد راه‌ها از ميانگين كشوري عقب‌تر است سؤالات اينجانب از وزير راه و ترابري درباره آزاد راه حرم تا حرم و راه آهن سراسري تهران ـ مشهد است.
حجت‌الاسلام حسيني تصريح كرد: با توجه به اينكه اجراي اين 2 پروژه مهم در سطح ملي آغاز شده است از وزير انتظار داريم درباره مراحل اجراي پروژه، زمان اجرا و چگونگي هزينه كرد اعتبارات پروژه‌ها گزارشي را اعلام كنند.
نماينده مردم نيشابور و فيروزه در مجلس ادامه داد: با توجه به اينكه زمان اجراي پروژه‌ها به نقل از مسئولان ذيربط در رسانه‌ها بين 3 تا 5 سال اعلام شده از وزير درخواست داريم زمان اجراي آنها را به طور شفاف اعلام كند.
وي تاكيد كرد: همچنين وزير راه و ترابري بايد درباه ايستگاه‌هاي ورودي و خروجي، مسير احداث ايستگاه‌ها و فاصله آنها از شهرها را طبق اعلام گزارش خود به كميسيون اعلام كند.
حجت‌الاسلام حسيني در ادامه با انتقاد از نبود مطالعات دقيق و كار كارشناسانه در اجراي پروژه‌ها گفت: مسئولان امر بايد درباره چگونگي اجراي پروژه‌ها شفاف سازي كنند تا باعث ايجاد شايعاتي نشود.
عضو مجمع نمايندگان خراسان رضوي تاكيد كرد: وقتي بين مسئولان، وزير و سازمان‌هاي زير مربوطه هماهنگي كاملي باشد ديگر شايعاتي بوجود نمي‌آيد و اجراي پروژه‌ها به سرعت انجام مي‌گيرد.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  10:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها